27 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Yankees i Red Sox dokonują rzadkiej wymiany i wysyłają zapolowego Grega Allena na Bronx

Yankees i Red Sox dokonują rzadkiej wymiany i wysyłają zapolowego Grega Allena na Bronx

USATSI

New York Yankees pozyskali weterana zapolowego Grega Allena z Boston Red Sox w piątek wieczorem w zamian za praworęcznego Diego Hernandeza i względy finansowe, ogłosiły zespoły. Oczekuje się, że Allen dołączy do aktywnego składu Yankees przed meczem w sobotę po południu, – powiedział dziennikarzom menedżer Aaron Boone.

Allen, lat 30, rozpocznie swój drugi sezon w organizacji Yankees. Wcześniej spędził sezon 2021 w prążkach, występując w 15 meczach i notując 136 OPS+. Allen rozegrał łącznie 282 mecze w wielkiej lidze, osiągając passę 0,232/0,299/0,336 (71 OPS+) z 10 home runami i 45 skradzionymi bazami. Spędził sezon w Triple-A, trafiając .795 OPS z 23 skradzionymi bazami (w 23 próbach).

„Switch-hitter”, Boone powiedział The Athletic, dlaczego podziwiają Allena. „Fineness. Dobry w inningu. Potrafi biegać. Kradnie wiele baz w Triple-A. Jest też w tym bardzo dobry. Grał tu już wcześniej.”

Yankees będą musieli zwolnić miejsce w swoim aktywnym składzie, aby dodać Allena do miksu. Nowy Jork ma trzech zapolowych, którzy wydają się przekonujący do wyjazdu: Aaron Hicks, Willie Calhoun i Jake Powers. Hicks spisał się najgorzej z całej trójki, ale jego kontrakt mógł go oszczędzić. Zarówno Calhoun, jak i Powers nie mają opcji. Jankesi teoretycznie mogliby zdegradować walczącego młodego Oswaldo Cabrerę. Jednak jego wszechstronność w defensywie (w każdym z ostatnich trzech meczów zaczynał z innej pozycji) wydaje się sprawiać, że dobrze wpasowuje się w grę wchodząc z ławki.

Hernandez, lat 18, wystąpił w 12 meczach w zeszłym sezonie dla Yankees w Dominikańskiej Lidze Letniej. Opublikował 2,10 ERA i 3,43 stosunek strajku do chodzenia w tych konkursach. On nie jest oceniany przez Baseball America jako top 30 perspektywy w systemie.

Yankees i Red Sox rzadko handlują ze sobą. To pierwsza transakcja od czasu przejęcia Adama Ottavino przez Red Sox w styczniu 2021 r. Była to pierwsza transakcja od 2014 r. (Stephen Drew dla Kelly Johnson i To Pierwszy od 1997 roku, kiedy Yankees wysłali Tony’ego Armasa i Jima Messiera do Bostonu po Mike’a Stanleya i Randy’ego Browna.

READ  Niektórzy twierdzą, że rekordowy upał, który spowodował odwołanie maratonu Twin Cities, wzrósł z powodu zmian klimatycznych