22 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Wyciek Samsung One UI 6.1 ujawnia generatywne funkcje AI w Galaxy S24

Wyciek Samsung One UI 6.1 ujawnia generatywne funkcje AI w Galaxy S24

Choć do zapowiedzi Galaxy S24 pozostał ponad miesiąc, wyciekła już prawie cała specyfikacja jego sprzętu. Kilka dni temu po raz pierwszy ujawniono także funkcję oprogramowania One UI 6.1, która pozwala kontrolować stan baterii. Nadszedł czas, aby ujawnić więcej funkcji One UI 6.1.

Oczekuje się, że One UI 6.1 zadebiutuje wraz z Galaxy S24, a następnie może zostać wydany na istniejących smartfonach Galaxy i ich tapetach.

One UI 6.1 oferuje kilka funkcji generatywnej sztucznej inteligencji, w tym tapety generowane przez sztuczną inteligencję

Donoszenie Bennett Bruhner Pro ma Wyciekło kilka funkcji One UI 6.1 Opublikowali swoje zdjęcia na X (dawniej Twitterze). Wśród tych funkcji znajduje się generator tapet oparty na sztucznej inteligencji, który może tworzyć tapety na podstawie wprowadzonych danych. Wygląda na to, że możesz wprowadzić nazwę motywu i nazwę tła, a funkcja utworzy tapetę na podstawie tych dwóch. Na ekranie blokady będzie także dostępna opcja dodawania efektów fotograficznych i pogodowych.

Wbudowany edytor zdjęć w One UI 6.1 zapewni taką możliwość Przesuwaj obiekty Za pomocą prostego gestu przeciągnij i upuść. Możesz wybrać obiekt lub obiekt z jednego zdjęcia i umieścić go na innym zdjęciu. Umożliwia także rozszerzanie zdjęć w galerii. Możesz na przykład wyprostować zdjęcia, a edytor zdjęć uzupełni szczegóły, których tam nie ma. Edytor zdjęć umożliwia także ponawianie i cofanie zmian, takich jak rysunki i naklejki.

One UI 6.1 umożliwia automatyczne formatowanie notatek Samsung

Samsung Notes będzie także wyposażony w funkcję podsumowywania długich notatek poprzez konwersję długiego tekstu na łatwe do odczytania wypunktowanie. Może także automatycznie formatować odręczne notatki po ich konwersji na tekst.

One UI 6.1 też może Tłumaczenie na żywo dla połączeń głosowych Z jednego języka na inny dla każdej osoby uczestniczącej w rozmowie. Samsung ogłosił tę funkcję kilka tygodni temu jako pierwszą funkcję korzystającą z technologii Samsung Gauss, która jest pierwszym głównym modelem opartym na języku wewnętrznym firmy.

READ  Starsi pracownicy Apple piszą listy do kierownictwa, rezygnują z powodu powrotu do biura

One UI 6.1 zapewnia także fokus głosowy w telefonach Samsung. Ta funkcja jest już dostępna w niektórych smartfonach ze średniej i podstawowej półki, ale dotrze do telefonów z wyższej półki po aktualizacji One UI 6.1. Dostępna będzie także nowa funkcja Adaptive Protection, która ładuje baterię telefonu do 80% i wznawia ładowanie do 100% tuż przed przebudzeniem użytkownika. Maksymalna ochrona ładuje akumulator tylko do 80%.

Ochrona baterii Samsung One UI 6.1