24 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Fani GTA 6 na nowo wymyślają zwiastun portu Switch, wykorzystując grafikę z PlayStation 1

Fani GTA 6 na nowo wymyślają zwiastun portu Switch, wykorzystując grafikę z PlayStation 1

Eleni Tomasz

Fan GTA 6 odtworzył nowy zwiastun, korzystając ze starych grafik PlayStation i żartując na temat tego, jak nadchodząca gra będzie wyglądać na Nintendo Switch.

Odkąd deweloper Rockstar wypuścił pierwszy zwiastun wyczekiwanej gry GTA 6, branża gier zalała Internet teoriami, filmami i innymi informacjami na temat nadchodzącej części ukochanej serii.

Nowy zwiastun pobił rekord największej liczby wyświetleń spośród wszystkich zwiastunów premiery gier wideo na YouTube, wywołując tym samym szum wokół GTA 6. Podczas gdy wielu skupiało się na pozytywach zwiastuna, w tym na świetnej grafice i zasięgu mapy, inni przyjęli inne podejście.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Jeden Użytkownik Reddita Stworzył zwiastun w oldschoolowej grafice PlayStation 1 i żartobliwie stwierdził, że port Nintendo Switch będzie wyglądał i działał jak ich gra.

Pod postem, który ma ponad 150 komentarzy, pełno jest graczy promujących mema. „Ograniczone do 24 klatek na sekundę” – napisał jeden z Redditorów, a inny dodał: „Fani Nintendo będą zachwyceni tym rozwiązaniem i zdobędzie wiele nagród GOTY”.

Inny fan GTA również skomentował, mówiąc: „Jesteś taki hojny. Ten zwiastun był tak gładki, bez rozrywania się ekranu i spadków klatek.

Zarejestruj się w Dexerto za darmo i zyskaj:

Mniej reklam|Tryb ciemny|Gry, telewizja, filmy i programy technologiczne

Artykuł kontynuowany po reklamie

Od premiery Nintendo Switch gracze drażnią się z konsolą, aby zobaczyć, ile przeniesionych wersji popularnych tytułów z potrójnym AAA działa na platformie.

Najnowsza gra, która została poddana temu zabiegowi, Hogwarts: Legacy, została skrytykowana przez fanów za to, że nie jest już grą z otwartym światem, a Nintendo zdecydowało się podzielić każdy obszar, aby zapewnić optymalizację gry pod kątem Switcha.

READ  Po procesie sądowym Google aktualizuje komunikat na karcie incognito w przeglądarce Chrome

W chwili pisania tego tekstu nie zapowiedziano jeszcze GTA 6 na Nintendo Switch. Potwierdzono jednak, że zostanie wydana na PlayStation 5 i Xbox Series S/X.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Aby uzyskać najnowsze wiadomości, aktualizacje i plotki o GTA, koniecznie sprawdź pełną relację Dexerto tutaj.