12 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Sega planuje ożywić „więcej” starych franczyz

Sega planuje ożywić „więcej” starych franczyz

Obraz: Sega

Prawdopodobnie jednym z największych wydarzeń tegorocznej edycji Game Awards było ogłoszenie firmy Sega, że ​​wprowadzi na nowo pięć klasycznych marek IP, w tym Radio Jet Set, Zwariowana taksówkaZłoty Topór, Shinobi i Ulice Wściekłości.

Jeśli to przegapiliście, według oficjalnego zwiastuna będzie „więcej”. W PR do tej zapowiedzi zauważono również, że „nadchodzące projekty, obejmujące szereg gatunków, są obecnie na różnych etapach rozwoju” i planuje się je wydać „w ciągu najbliższych kilku lat”.

Oto, co Shuji Utsumi, współdyrektor operacyjny firmy Sega i dyrektor generalny Sega of America, miał do powiedzenia na temat ogłoszenia:

Shuji Utsumi: „Zagłębiamy się w nasze dziedzictwo i na nowo wyobrażamy sobie kilka franczyz, aby udostępnić te gry większej liczbie odbiorców na całym świecie. Dzisiejsze ogłoszenie to dopiero początek naszej inicjatywy. Przede wszystkim naszą ambicją będzie tworzenie świetnych gier z zapadającymi w pamięć postaciami i światami. Mamy nadzieję, że fani w każdym wieku będą z niecierpliwością czekać na naszą przyszłość, uruchamiając te projekty w nadchodzących latach.

Sega zauważa, że ​​udostępni więcej szczegółów na temat już ogłoszonych gier, w tym „oficjalne tytuły gier” dla każdej gry, a także daty premiery i platformy w przyszłości. Jeszcze jedna seria Może to skutkować zwrotem przekraczającym pierwotnie ogłoszone pięć serii Wirtualny wojownikjak podkreślono w napisanej przez niego historii Przedłużenie czasu.

Jakie odrodzenie Segi najbardziej Cię ekscytuje i jakie inne dziedzictwo własności intelektualnej tej firmy chciałbyś, aby powróciło? Zagłosuj w ankiecie i zostaw komentarz poniżej.

READ  Powiedzieliśmy ci, żebyś nie pokładał nadziei w obchodach 25-lecia Parsona