22 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

World Series 3: Deszcz popycha Phillies-Astros przełożony na wtorek, zmiany w harmonogramie na 2022 Fall Classic

World Series 3: Deszcz popycha Phillies-Astros przełożony na wtorek, zmiany w harmonogramie na 2022 Fall Classic

Obrazy Getty

The Houston Astros A Filadelfia Będziesz musiał poczekać kolejny dzień na wznowienie Mistrzostw Świata 2022. Mecz 3 Fall Classic został przełożony z powodu deszczu, MLB ogłosił w poniedziałek wieczorem około godziny przed rozpoczęciem pierwszego meczu. Zamiast tego rozpocznie się we wtorek, a reszta serii zostanie opóźniona o jeden dzień. Nadal będzie dzień wolny na podróż między meczem piątym w czwartek i, jeśli to konieczne, w piątek, meczem szóstym.

Oto zaktualizowany harmonogram Mistrzostw Świata 2022:

  • Poniedziałek, 31 października: Opóźniony
  • Wtorek 1 listopada: Mecz 3 o 20:03 czasu wschodniego w Filadelfii
  • Środa 2 listopada: Mecz 4 o 20:03 czasu wschodniego w Filadelfii
  • Czwartek 3 listopada: Mecz 5 o 20:03 czasu wschodniego w Filadelfii
  • Piątek 4 listopada: święto
  • Sobota 5 listopada: Gra 6 o 20:03 czasu wschodniego w Houston (jeśli wymagane)
  • Niedziela 6 listopada: Gra 7 o 20:03 czasu wschodniego w Houston (w razie potrzeby)

Poniedziałkowe przełożenie jest pierwszym na Fall Classic od szóstego meczu Mistrzostw Świata 2011.

Lekki deszcz zaczął padać w Citizens Bank Park około godziny 18:00 czasu wschodniego i nasili się około godziny 21:00, aż do wtorkowego poranka. Obecne warunki sugerują, że Astros i Phillies mogą rozpocząć trzeci mecz zgodnie z planem, ale gdy deszcz nasili się później w nocy, będą musiały wstrzymać, a gra prawdopodobnie zostanie zawieszona. MLB podejmuje wszystkie decyzje dotyczące pogody po sezonie, a liga preferuje rozgrywanie dziewięciu nieprzerwanych rund, gdy tylko jest to możliwe.

Oto godzinowe prognozy na poniedziałek w CBS News Filadelfia:

Przewiduje się, że w nocy w meczu 3 będzie padało.

Wiadomości CBS z Filadelfii

Kiedy mistrzostwa świata w końcu zostaną wznowione we wtorek, lewy obrońca Ranger Suarez (10-7, 3.65 ERA) i Lance McCullers Jr. (4-2, 2.27 ERA) mają być pierwszymi kręglami.

Przypadkowo, Filadelfia była miejscem najsłynniejszego impasu pogodowego MLB. Piąty mecz Mistrzostw Świata 2008 został zawieszony z powodu deszczu w szóstej rundzie. The promienie W poprzedniej połowie zremisowali 2:2, podczas gdy kluby grały w deszczu. Następnie ówczesny komisarz Bud Selig ogłosił, że wszystkie mecze mistrzostw świata powinny składać się z pełnych dziewięciu rund.

„Nie pozwoliłbym, żeby to się stało” Selig powiedział The Associated Press, gdy zapytano go o możliwość skrócenia deszczu na Mistrzostwach Świata. „Muszę kierować się własnym osądem. Gra byłaby opóźniona w deszczu, więc warunki pogodowe pozwoliłyby nam kontynuować. Mogło to być 24 godziny lub 48 godzin, czy kto wie?”

Mecz 5 był kontynuowany następnego dnia, a Phillies osiągnęli swoje pierwsze mistrzostwo świata od 1980 roku dzięki siódmemu singielowi RBI Pedro Veleza.

READ  George Kittle był pod wrażeniem reakcji Brocka Purdy'ego na przeciwności losu podczas zwycięstwa 49ers – NBC Sports Bay Area i Kalifornia