15 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Wejdź do tego domu w Polsce, gdzie króluje zabawa

Wejdź do tego domu w Polsce, gdzie króluje zabawa

Tętniący życiem dom szeregowy we Wrocławiu odzwierciedla młodzieńczą energię pary, która go posiada. Zaprojektowany przez Czy my się znamy Gotowanie, zabawianie przyjaciół i granie w gry planszowe dla właścicieli i ich dwóch psów. Czerpiąc inspirację z kapryśnego świata zabawek (drewnianych klocków, które można przesuwać, układać w stosy lub łączyć), ten nowoczesny dom oferuje teraz mieszankę tekstur, kształtów i żywych kolorów, które promują kreatywność, socjalizację i zabawę.

Nowe wnętrze posiada wiele elementów, które pozwalają właścicielom bawić się kształtem. Ruchome meble ustawiają scenę z półkami na kółkach, umożliwiając parom tworzenie elastycznych aranżacji i nowych przestrzeni. Wyspa kuchenna to nie tylko miejsce do przygotowywania i gotowania posiłków, ale także do przechowywania gier planszowych i dozowania wody dla ich ukochanych psiaków. Graj w gry z podnoszeniem blatu stołu i rozwiązuj zagadki.

Kąt widzenia nowoczesnej kuchni z połączeniem minimalistycznych szafek w kolorze białym i szałwiowym

Kąt widzenia nowoczesnej kuchni z kombinacją białych i szałwiowo-zielonych minimalistycznych szafek i jasnej drewnianej wyspy z wiszącymi roślinami powyżej.

Mocna paleta geometrycznych kształtów i kolorów przeplata się, tworząc warstwowe przestrzenie pełne faktur i wizualnych intryg. Dodanie wielu drewnianych elementów stanowi ukłon w stronę zabawowych kształtów, jednocześnie dodając organicznego piękna.

Częściowy widok przestrzeni między zielonymi szafkami w nowoczesnej kuchni a jasnoniebieskimi szafkami w salonie wypełnionymi roślinami i przedmiotami.

Zbliżenie jasnoniebieskich półek wypełnionych roślinami i przedmiotami w nowoczesnym salonie

Trzy półki ustawione w pomalowanej na niebiesko wnęce pomieszczą mnóstwo roślin i przedmiotów, które dodadzą odrobinę biofilii.

Widok jasnoniebieskich półek wypełnionych roślinami i przedmiotami w nowoczesnym salonie

Kątowy widok nowoczesnej jadalni z wiszącą ramą trzymającą rośliny nad stołem

Kwadratowy stół jadalny znajduje się pod jedną z wiszących kratek, na których znajdują się rośliny. Obok drewnianych schodów podobne wbudowane konstrukcje dodają koloru, zapewniając jednocześnie bezpieczeństwo osobom wchodzącym po schodach.

Nowoczesny wygląd jadalni z wiszącymi roślinami nad nią i wbudowaną sofą za nią

Kątowy widok nowoczesnych schodów z różową metalową ramą

Kątowy częściowy widok różowej metalowej perforowanej struktury podtrzymującej poręcz schodów

Częściowy widok nowoczesnej łazienki z różowym schowkiem i geometryczną drewnianą szafką z czarno-białymi płytkami podłogowymi

Drewniane szafki podobnie jak wyspa kuchenna w łazience mają geometryczne wzory zdobiące fronty. Wbudowane wnętrze szafki jest pomalowane na figlarny róż, który dobrze komponuje się z czarno-białymi płytkami podłogowymi.

Częściowy widok nowoczesnej łazienki z różowym schowkiem i geometryczną drewnianą szafką z czarno-białymi płytkami podłogowymi

Częściowy widok nowoczesnej łazienki z różowym schowkiem i geometryczną drewnianą szafką z czarno-białymi płytkami podłogowymi

Fotograf Pracownia Miktal.

Caroline Williamson jest redaktorem naczelnym Design Milk. Ukończyła BFA w dziedzinie fotografii z SCAD i zwykle można ją znaleźć, polując na stare przedmioty, pisząc krzyżówki z New York Timesa lub przerabiając listy odtwarzania na Spotify.