25 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

W wieku 61 lat zmarł znany szef kuchni i gospodarz Food Network Michael Chiarello

W wieku 61 lat zmarł znany szef kuchni i gospodarz Food Network Michael Chiarello

Jedzenie picie

Według jego grupy restauracyjnej, znany szef kuchni i ikona Food Network Michael Chiarello zmarł w piątek po reakcji alergicznej, która doprowadziła do wstrząsu anafilaktycznego. Miał 61 lat.

„Jesteśmy głęboko zasmuceni stratą naszego ukochanego patriarchy Michała” – stwierdziła rodzina Chiarello w oświadczeniu. Zdobyte przez The Wrap. „Jego kulinarny geniusz, nieograniczona kreatywność i niezachwiane zaangażowanie na rzecz rodziny były podstawą jego istoty. Łączył ludzi radością wspólnych posiłków, tworząc trwałe wspomnienia przy stole.”

„The Post” zwrócił się do przedstawicieli Chiarello z prośbą o komentarz.

Chiarello urodził się 26 stycznia 1962 r. i występował w programach PBS i Food Network, a także w programach „Top Chef”, „Top Chef Masters” i „The Next Iron Chef”.

W 2005 roku zdobył nagrodę Daytime Emmy dla najlepszego gospodarza prezentacji usług za program „Easy Entertainment with Michael Chiarello” w Food Network.

Michael Chiarello był gospodarzem programów w PBS i Food Network, a także występował w programach „Top Chef”, „Top Chef Masters” i „The Next Iron Chef”.
Eliasz S. Savenok/Getty Images dla SOBEWFF

Zmarł w otoczeniu rodziny i przyjaciół w Queen of the Valley Medical Center w Napa w Kalifornii.

Grupa restauracyjna Gruppo Chiarello wydała oświadczenie, w którym wspomina „pasję mieszkańca Kalifornii do jedzenia”.

„Pasja szefa kuchni Michaela Chiarello do jedzenia i życia na zawsze zostanie wyryta w naszych kuchniach i sercach” – czytamy w oświadczeniu. „Opłakując śmierć Michaela, świętujemy także jego dziedzictwo, które jest kontynuowane w jego restauracjach: Bottega, Coquita (San Francisco i Napa Valley) oraz Ottimo”.

Znany ze swojej kuchni kalifornijskiej inspirowanej kuchnią włoską, Chiarello został uhonorowany tytułem Szefa Kuchni Roku w 1985 roku przez magazyn Food & Wine.

W 1987 roku otworzył swoją pierwszą restaurację Tra Vigne w Napa Valley.

Zmarł w piątek w otoczeniu rodziny i przyjaciół w Queen of the Valley Medical Center w Napa w Kalifornii.
Obraz drutu
W 2005 roku zdobył nagrodę Daytime Emmy dla najlepszego gospodarza prezentacji usług za program „Easy Entertainment with Michael Chiarello” w Food Network.
Obrazy Getty’ego

Był gospodarzem programów „Season by Season” w PBS i „NapaStyle” w Fine Living Network.

Zajął drugie miejsce w pierwszym sezonie „Top Chef Masters” w 2009 r. i trzecie miejsce w edycji „super szefów kuchni” „The Next Iron Chef” w 2011 r.

READ  Hollywood kończy umowę dotyczącą bezpieczeństwa COVID-19 - The Hollywood Reporter

Był jurorem programów „Top Chef” w 2009 r. i „Chopped” w 2016 r.

Napisał kilka książek kucharskich, w tym Bottega: Bold Italian Flavours from the Heart of California’s Wine Country, At Home with Michael Chiarello: Easy Entertaining i Michael Chiarello’s Casual Cooking.

W 2016 roku był to Chiarello Oskarżony o molestowanie seksualne Przez dwóch byłych służących.

Twierdzili, że Chiarello kiedyś porównał martini do piersi i powiedział menedżerom, aby zatrudniali tylko te, które uważają za atrakcyjne seksualnie.

Przedstawiciel Chiarello uznał wówczas zarzuty za bezpodstawne i zapewnił, że szef kuchni będzie się stanowczo bronił.

Wielu jego fanów za pośrednictwem X (dawniej Twittera) wyraziło swoje przerażenie z powodu niespodziewanej śmierci szefa kuchni.
Steve’a Jenningsa/Getty Images

Chiarello rozstrzygnął pozew poza sądem w 2017 roku.

Wielu jego fanów za pośrednictwem X (dawniej Twittera) wyraziło swoje przerażenie z powodu niespodziewanej śmierci szefa kuchni.

„To bardzo smutny dzień dla mnie osobiście i dla świata kulinarnego”. opublikować Znany szef kuchni Robert Irvine. „Moje myśli i modlitwy kieruję do mojej rodziny i kolegów z drużyny… Spoczywaj w pokoju, mój drogi przyjacielu, będzie nam Cię bardzo brakować”.

„To bardzo smutne, że dowiedziałem się o śmierci jednego z moich ulubionych szefów kuchni, Michaela Chiarello” ćwierkanie Drugi użytkownik. „W zeszłym tygodniu miał ciężką reakcję alergiczną. Reakcje alergiczne nie są łagodne”.

„Michael Chiarello nie żyje. wstydź się” smutek Trzecia osoba. „Był jednym z pierwszych szefów kuchni, których podziwiałem, kiedy zaczynałem gotować 20 lat temu. Wydaje się świetnym facetem. Coś okropnego”.

Chiarello pozostawił po sobie byłą żonę Eileen Gordon, która poślubiła Chiarello w 2003 r., zanim złożył pozew o rozwód w 2019 r., oraz czworo dzieci: Aidana, Margo, Felicię i Giannę.


Załaduj więcej…
https://nypost.com/2023/10/08/celebrity-chef-food-network-host-michael-chiarello-dead-at-61/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site%20buttons

Skopiuj adres URL udostępniania