20 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Film Ryana Reynoldsa IF zajmuje pierwsze miejsce w kasie z 40 milionami dolarów otwarcia

Film Ryana Reynoldsa IF zajmuje pierwsze miejsce w kasie z 40 milionami dolarów otwarcia

Paramount będzie z podniesioną głową w obliczu nagłówków gazet informujących o przejęciach Sony i Skydance, a latem 2017 roku sprzedaż biletów będzie stale rosła dzięki familijnemu filmowi pod przewodnictwem Ryana Reynoldsa w reżyserii Johna Krasińskiego. Jeśli, Kto ma nadzieję trafić 40 milionów dolarów. Nastąpiło to po lepszych wynikach Disneya z 20th Century Studios. królestwo planety małp, który zanotował otwarcie na poziomie 58,4 miliona dolarów.

JeśliFilm ma być czteroczęściowy i spodobać się każdemu w wieku od 2 do 80 lat. Minęło dużo czasu, odkąd na rynku pojawił się oryginalny film PG, więc jeśli studio zarobi 40 milionów dolarów na tej wartej 110 milionów dolarów produkcji, należy się cieszyć.

Najważniejszy ma Jeśli Został zarezerwowany w ponad 4000 kin, uzupełnionych o wysokiej klasy ekrany wielkoformatowe. Obraz napisany przez Krasińskiego opowiada o dziewczynie, która odkrywa, że ​​widzi wyimaginowanych przyjaciół wszystkich ludzi – i co robi z tą supermocą – wyruszając w magiczną przygodę, mającą na celu ponowne połączenie zapomnianych IF z ich dziećmi.

Kontrola rozpoczyna się w czwartek o godzinie 17:00. Od premiery w ubiegły weekend we Francji i Belgii film zebrał już około 4 milionów dolarów. Jeśli W tym tygodniu dociera do 56 rynków, w tym do Australii, Brazylii, Niemiec, Włoch, Korei, Meksyku, Hiszpanii, Tajwanu i Wielkiej Brytanii.

Jeśli chodzi o docieranie do letniej publiczności, na rynku jest 3% szkół podstawowych i gimnazjów na przerwach i 75% szkół wyższych na przerwach.

„Królestwo planety małp”

Pracownie XX wieku

chwila, Królestwo Planety Małp Po poniedziałkowej kwocie 4,4 miliona dolarów i łącznej wartości 62,8 miliona dolarów wygląda na to, że cena spadnie o 55–60%. 23 miliony dolarów – 26 milionów dolarów Drugi weekend. W najbliższy weekend na 400 ekranach Imax będzie można zobaczyć kontynuację wyreżyserowanej przez Wesa Balla.

READ  Sabrina Carpenter i teledysk, dramat Kościoła katolickiego

Jednak w weekend będzie więcej głębi i mam nadzieję, że w tym przypadku wszystkie łodzie podniosą się.

Lionsgate doczekało się restartu horroru z oceną R Nieznajomi – rozdział pierwszy Który działa w 2800 lokalizacjach. Tracking ma na swoim koncie znaczącą produkcję o wartości 8,5 miliona dolarów 7 milionów dolarów – 9 milionów dolarów. Przegląd rozpoczyna się w czwartek o 17:00. Film wyreżyserowany przez Renny’ego Harlina opowiada historię młodej pary (Madelaine Petsch i Fury Gutierrez) po awarii samochodu w przerażającym mieście. Zmuszeni są spędzić noc w odległej chatce. Panika pojawia się, gdy terroryzują ich trzej zamaskowani nieznajomi, którzy biją ich bezlitośnie i pozornie bez motywu. the Nieznajomi Dzięki dwóm filmom franczyza jest warta ponad 113,4 miliona dolarów. Pierwszy film został wydany w 2008 roku, z Liv Tyler i Scottem Speedmanem w rolach głównych, a został napisany i wyreżyserowany przez Briana Bertino.

Na Rotten Tomatoes nie ma żadnych recenzji Nieznajomi – rozdział 1 I Jeśli Do teraz.

Marissa Abella w filmie w roli Amy Winehouse

Dean Rogers/Funkcje Focus

A Focus Features ma film biograficzny o Amy Winehouse Powrót do czerni Z kanału Studio. Focus przejął MG za mniej niż 20 milionów dolarów na kilku zagranicznych terytoriach, w tym w USA. Film został wyemitowany za pośrednictwem StudioCanal w Wielkiej Brytanii, gdzie zarobił 13 milionów dolarów, przy łącznej wartości 34,1 miliona dolarów za granicą. Oceny dla tego filmu wyreżyserowanego przez Sama Taylora-Johnsona, z Marissą Abellą w rolach Winehouse i Jacka O’Connella, nie były dobre i wyniosły 39% w RT. Perspektywy śledzenia są takie 4 miliony dolarów – 6 milionów dolarów W 2008 roku w kinach. Zapowiedzi tego filmu z kategorią R odbywają się w czwartek o 17:00.