26 kwietnia, 2024

TCU nr 3 wygrywa nr 2 nad Michigan w 2022 Fiesta Bowl i CFP Semifinal Classic

12:44, 1 stycznia 2023 r

Ta gra osiągnęła już niezapomniane wyżyny, a ostatnie minuty zbliżają się do końca. JJ McCarthy znalazł Romana Wilsona w strefie końcowej, który wykonał drugie przyłożenie w powietrzu, a Wilson osiągnął ponad 100 jardów.

12:41 1 stycznia 2023 r

Fani Ohio State zdobywają punkty na swoich miejscach na stadionie Mercedez-Benz. Chociaż mecz Ohio State-Georgia wciąż trwa w trybie przedmeczowym, zwolennicy Buckeye wiwatują, wspierając przewagę TCU nad rywalem ze stanu Michigan w półfinale College Football Playoff.

12:14 1 stycznia 2023 r

Kolejna potężna gra prowadzi do przyłożenia, tym razem krótkie podanie od Maxa Duggana do Quentina Johnsona, po którym następuje jeden nieudany wślizg na linii bocznej i szybki bieg do strefy końcowej. Dobra passa trwa nadal, trafiając siedem z ostatnich dziewięciu trafień, kończąc z sześcioma punktami.

12:10 1 stycznia 2023 r

Roman Wilson pobiegł do strefy końcowej z 18 jardów (przerywany biegiem helikoptera), a Ronnie Wilson dodał dwupunktową konwersję, zmniejszając deficyt Wolverines do zaledwie trzech punktów po rozegraniu prawie całej czwartej kwarty. Wszystko to miało miejsce po fumble TCU w ostatniej grze trzeciego.

23:56, 31 grudnia 2022 r

Co powiecie na 44 połączone punkty w tej trzeciej kwarcie?! Obrona Michigan stała się bardziej agresywna dzięki błyskawicy, a Emari Demarcado zmusił ich do zapłaty, wyprzedzając szturmowców i przerywając 69-jardowy przejazd do linii jednego jarda. Max Duggan uderzył go z powrotem za swoje drugie przyłożenie w pośpiechu tej nocy. Cztery sztuki później Wolverines ponownie znaleźli się w strefie końcowej po kolejnym głębokim rzucie wykonanym przez JJ McCarthy’ego.

23:50, 31 grudnia 2022 r

READ  Nie sądzę, że są świetną drużyną piłkarską i mogą mnie ścigać, ile chcą.

Trzy zagrania i sześć punktów za atak Michigan, wszystko dzięki nogom JJ McCarthy’ego. Po tym nastąpiła walka z 39 jardów na sekundę w dół o 20 jardów w strefie końcowej, ponieważ w trzeciej tercji było dużo punktów. Wolverines próbowali kolejnego biegu QB w celu konwersji za dwa punkty, ale nie udało się.

23:45, 31 grudnia 2022 r

Gra ponownie wymknęła się Michigan z drugim przechwyceniem powrotu do przyłożenia w grze. JJ McCarthy został odebrany przez Dee Wintersa, który dodał do i tak wspaniałej nocy (sześć wślizgów, dwie przegrane) i zamienił ją w niesamowitą. Żaby ponownie prowadzą trzema punktami.

23:38, 31 grudnia 2022 r

Rogate Żaby strzeliły teraz więcej bramek przeciwko Michigan niż jakakolwiek drużyna w tym sezonie, a wynik ten zdobył w zaledwie sześciu meczach i dwóch minutach. Tym razem Max Duggan zajął miejsce z tyłu za biegaczem Imari Demarcado, który ładnie zastąpił kontuzjowanego Kendry’ego Millera. Demarcado prowadził piłkę pięć razy z rzędu, w sumie 29 jardów, aby dotrzeć do strefy końcowej i przywrócić dwupunktowe prowadzenie TCU.

23:30, 31 grudnia 2022 r

JJ McCarthy ponownie łączy się głęboko z Romanem Wilsonem (w mgnieniu oka!), a Michigan sprawił, że w połowie trzeciej kwarty był to mecz na jeden wynik. Wolverines odzyskali piłkę z korzystnej pozycji w polu dzięki przechwyceniu Maxa Duggana przez Mike’a Sainristila w pobliżu pomocy. Mamy mecz, chłopaki.

23:17, 31 grudnia 2022 r

22:45, 31 grudnia 2022 r

Jake Moody z Michigan Trafia do kosza z gry z 59 jardów Aby zamknąć pierwszą połowę i przyciągnąć Wolverines do 21-6. Moody przegapił swoją pierwszą próbę, ale TCU ogłosił przerwę, aby spróbować go uspokoić.

Rozgrywający Horned Frogs, Max Dugan, rzucił na 89 jardów, przyłożenie i kilof, dodając 30 jardów i punkt po ziemi. Safety Bud Clark wrócił po przechwyceniu do domu na 41 jardów, aby otworzyć wynik.

JJ McCarthy z Michigan miał 148 podań, a Donovan Edwards 90 jardów. Wolverines mieli trzy straty między szóstą wybraną przez McCarthy’ego, fumble i jedną po przyłożeniu.

22:22, 31 grudnia 2022 r

Występ Maxa Duggana trwa w Fiesta Bowl. Podczas tej ostatniej jazdy osiągnął to ręką i stopą, ścigając się o dodatkowy metraż i znajdując otwarte odbiorniki na całym boisku. Na drugim miejscu z linii sześciu jardów Dugan uniknął presji, przetaczając się w prawo i rzucając puntem do Ty Barbera, który znalazł strefę końcową, dając Frogs dominującą przewagę pod koniec pierwszej połowy.

21:59, 31 grudnia 2022 r

W następnej grze po tym, jak Rod Moore przechwycił Maxa Duggana, Michigan objął prowadzenie z obrony TCU po podaniu z 50 jardów od JJ McCarthy’ego do Ronniego Wilsona, ustawiając coś, co wyglądało na przyłożenie w stanie Michigan na 1 jard. Ale na linii bramkowej piłka została wykrztuszona i Rogate Żaby ją odzyskały! To druga zmiana w czerwonej strefie za to wykroczenie w stanie Michigan.

21:44, 31 grudnia 2022 r

READ  Houston Astros umieścił zespół All-Star blisko Ryana Presleya na swojej 10-dniowej liście kontuzji kolana

Przy pierwszym i bramce z linii jednego jarda, kto inny zamierzał zadzwonić na ich numer? Wicemistrz Heismana sfałszował przekazanie i pobiegł w lewo, opuszczając ramię do obrońcy, gdy przekroczył wolej, aby zakończyć 12-play, 76-jardowy przejazd, który zajął ponad pięć minut gry. Rogate żaby wędrują po Glendale w Arizonie.

Dla Michigan jest to już największy deficyt, jaki kiedykolwiek napotkali Wolverines cały sezon.