30 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Najlepsze oferty Pipeline Podcast w wersji roboczej MLB 2023

Najlepsze oferty Pipeline Podcast w wersji roboczej MLB 2023

Draft MLB 2023 szczycił się jednym z najgłębszych plonów talentów szkół średnich i wyższych w niedawnej pamięci. Podczas gdy gracze zawsze zmieniają swoje prognozy w ciągu 10 rund i 614 wyborów, zawsze można znaleźć okazje.

W podcastie Pipeline w tym tygodniu autorzy Jim Callis i Jonathan Mayo wybierają to, co ich zdaniem jest najlepszą wartością w każdej rundzie.

Runda 1
Aidan Miller, SS, JW Mitchell HS (Floryda), Phillies No. 27; Ranga nr 13
May: Jest facetem, który pod względem talentu jest znacznie wyżej w drafcie. Więc dla Phillies zdobycie go na 27 miejscu, nawet jeśli musieliby przejść przez automat, aby go podpisać, było to dla nich miłe zwycięstwo. … wszystko, co zrobił ten człowiek, uderzyło i uderzyło o władzę. Mógł przenosić się na trzecią bazę, ale myślę, że był dla nich bardzo dobrą wartością pod koniec pierwszej zmiany – potencjalny talent z pierwszej dziesiątki.

Runda 2
Walker Martin, SS, Eaton HS (CO), Giants #52; Ranga nr 30

Callis: pomocnik Athletic Colorado High school, były rozgrywający. Może wyprzedzić pozycję, jest bardzo wysportowany, może skończyć na trzeciej bazie, ale ma tam profil mocy. To był facet, który był zainteresowany przez całą drugą połowę pierwszej rundy i dopadli go w połowie drugiej rundy.

Runda 3
Eric Bitonti SS, Akwinata HS (CA), Brewers No. 87; Ranga nr 68

Maj: Leworęczny odbijający metr osiemdziesiąt wzrostu, tony surowej mocy, bardzo wysportowany. Wątpię, żeby grał shortstopem z dużej odległości – chociaż czasami pokazuje tam dobrą kontrolę nad ciałem – myślę, że przesuwa się na trzecią bazę, ale podoba mi się to, co Brewers zrobili z kilkoma klasowymi licealistami. … W trzeciej rundzie wzrost i pułap były ogromne.

Runda 4
Cole Schoenwetter, RHB, San Marcos HS (CA), Reds #105; Ranga nr 43

Callis: Większość drogich licealistów, którzy nie zostali wybrani pierwszego dnia, można by pomyśleć, że pójdą wcześnie drugiego dnia do drużyn z największą pulą bonusów, inaczej nie podpiszelibyście kontraktu. więc kiedy [the Reds] Schoenewetter przejął kontrolę na początku czwartej rundy, pomyślałem: „Whoa”. … Ten naprawdę mnie zaskoczył. … wrócili do siebie z licealistką.

READ  Wyniki Mayweather vs Deji: dolna karta na żywo i aktualizacje głównych wydarzeń

** Piąta runda
Spencer Nevins, OF, Missouri (MO), Royals No. 142, miejsce 119
** Maj: On naprawdę potrafi uderzyć. Nie bije, tworzy dużo połączeń. …ma szansę na uzyskanie średniej siły. Leworęczny pałkarz, swing naprawdę dobry, może ma szansę zagrać w środku pola, może przejść do rogu, ale myślę, że to jest naprawdę interesujący kij.

Runda 6
Cooper Pratt, SS, Magnolia Heights HS (MS), Brewers nr 182; Ranga nr 45

Kallis: Jeden z ulubionych graczy w drafcie. Kto jest prawą ręką?
Maj: Gunnar Henderson.
Callis: Tak. To dzieciak z prywatnej szkoły z południa, podobna budowa, naprawdę zaawansowany nietoperz. Nazywam to teraz – to jest kradzież przeciągów. Za dwa lata Cooper Pratt weźmie udział w grze Futures.

Runda 7
George Woolko, OF, Downers Grove North HS (IL), White Sox No. 209; Pozycja 71

Maj: Duży leworęczny kij energetyczny. Jest kilka pytań dotyczących jego uderzającego, trochę zamachu i chybień, długości niektórych jego zamachów i będzie musiał popracować nad decyzjami dotyczącymi zamachu… ale potężna moc, jest atletyczny, pracuje naprawdę dobrze, mógłby być sprawny obrońca z dobrą ręką.

Runda 8
Julian Brock, C, LA-Lafayette, Rangers #231; Stopień nr 122)

Callis: Myślę, że to kradzież dla Rangersów. Łapanie plonów na studiach było w tym roku dość ponure. Jest silny i uderza, ma moc, ma dodatkową supermoc, ale poczynił pewne postępy, gdy zbliża się do talerza i pokazał więcej umiejętności uderzania w tym roku niż w przeszłości. … porusza się dobrze za talerzem … dobrze blokuje piłki, solidna siła ramienia, szybkie uwalnianie.

Runda 10
Ross Dunn, LHP, Arizona State Twins nr 297; Ranga nr 140

Kallis: Jest leworęczny z trzema narzutami, ma zwodniczą szybką piłkę w niskich latach 90-tych, jego slider w latach 80-tych jest prawdopodobnie jego najlepszym narzutem, aw połowie lat 80-tych przechodzi zmianę. Musi poprawić swoją jazdę, ale jest leworęczny z trzema narzutami i dobrą budową. Jeśli możesz uczynić go bardziej spójnym, prawdopodobnie będziesz mieć na początek numer 4.