7 lutego, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Pakowacze vs. Wikingowie: aktualizacje na żywo, statystyki gier, skróty i analiza pojedynków NFC North

Ponad trzy miesiące po tym, jak Wikingowie oszołomili Packers chybionym zwycięstwem w pierwszym tygodniu, aby rozpocząć sezon 2022, rywale NFC North znów startują, tym razem w zimnym powietrzu Lambeau. Stawka jest bardzo wysoka. Aaron Rodgers i spółka szukają czwartego zwycięstwa z rzędu, aby przetrwać wyścig dzikich kart. Tymczasem Minnesota szykuje się do kolejnej zaciętej gry i chce udowodnić, że należy do czołowych pretendentów do konferencji. Jak dotąd wszystko potoczyło się po myśli Packers, a drużyny obrony i specjalne prowadziły do ​​przerwy 27-3.

Justin Jefferson przysporzył prawie wszystkim kłopotów w tym roku, wygrywając z Packers ostatnim razem, gdy ci rywale się spotkali, ale czołowy zawodnik Green Bay, Jair Alexander, mówił w tym tygodniu o zamknięciu gwiazdy na oścież. Czy odnowiona pewność siebie graczy wystarczy, by wygrać u siebie i potencjalnie zmienić tabelę finałów NFC? A może drużyna Kevina O’Connella ma wrócić późno i zamiatać zielone i żółte w drodze do sezonu posezonowego?

Tak czy inaczej, to musi oglądać telewizję. Bądź na bieżąco z niedzielnym meczem, aby być na bieżąco z aktualizacjami i analizami.

Jak oglądasz

Data: niedziela 1 stycznia | czas: 16:25 czasu wschodniego
Lokalizacja: Pole Lambeau (Green Bay, Wisconsin)
telewizja: CBS | Strumień: Nadrzędny +
Śledzić: Aplikacja CBS Sports
Perspektywa: Packers -3, O/U 48 (dzięki uprzejmości Caesars Sportsbook)

READ  European Tour zakazuje golfistom LIV udziału w Scottish Open