9 grudnia, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Mets miażdżą Diamondbacks za Francisco Lindorem w otwierającym domu

Mets miażdżą Diamondbacks za Francisco Lindorem w otwierającym domu

Statua przed Citifield Uhonorowanie doskonałości To było dopiero pierwsze arcydzieło, jakie Mets zaprezentowali w piątek.

Na boisku mogliśmy docenić połączenie mocnego startu Toma Seavera i czterech wspaniałych wpływów, które zmieniły otwarcie domu w uroczyste świętowanie przeszłości i teraźniejszości.

Chris Bassett rzucał diamentami przez sześć rund, a Francisco Lindor prowadził czteroosobową zaporę przez dwa przejazdy, wygrywając 10-3 Mets, zanim sprzedał 43 820 osób w 75. rocznicę przełamania przez Jackie Robinsona bariery kolorów MLB.

Lindor wywodził się z obu stron tablicy, dając rodzimym fanom przedsmak piłkarza, którego spodziewali się w zeszłym roku, w kiepskim sezonie po jego przybyciu z Cleveland.

Brandona Nemo i Marka Kanha, Oba uzyskały pozytywny wynik testu na COVID 19Byli nieobecni w zespole. Zastępca trenera Glenn Sherlock również uzyskał wynik pozytywny i był nieobecny.

To było trzecie zwycięstwo Mets z rzędu i szóste w ośmiu meczach, które rozpoczęły sezon. W otwieraczach domowych Mety mają teraz 40-21 lat.

Francisco Lindor świętuje domowy wyścig z Diamentowymi Grzbietami.
Charles Wenselberg/New York Post
Chris Bassett miał ciężki występ z Diamentowymi Grzbietami
Chris Bassett miał mocną passę przeciwko Diamondbacks.
Charles Wenselberg/New York Post

Jeff McNeil przesunął się na pole position za Nimmo i był w bazie, aby rozpocząć rundę pierwszą i trzecią, z których obie zawierały muchy Pete’a Alonso, co dało Mets prowadzenie 2:0.

Robinson Kano zajął czwarte miejsce – jego pierwszy wybuch od czasu powrotu z zawieszenia PED, który kosztował go cały zeszły sezon. Piątego, Lindor podążył za Starling Marte, uderzając w prawy ganek, co zwiększyło przewagę Mets do 5-0. Mets po raz kolejny zajęło siódme miejsce na dublerze Eduardo Escobara w RBI. Ósmego dnia Marty rzucił trzykrotne uderzenie, a Lindor podążył za nim ze swoją drugą żoną w grze.

Bassett, w swoim debiucie w Queen, puścił po dwóch uderzeniach i przeszedł dwa uderzenia udaną rakietą w ciągu sześciu inningów, pozostawiając po 98 rzutach. Praworęczny zatrzymał się na sześć rund w swoim debiucie na Mets w ostatni weekend w Waszyngtonie.

READ  Folarin Balogun ma reprezentować USMNT nad Anglią po tym, jak FIFA zatwierdziła zmianę

Otwieracz do domu MET
Po pierwszym meczu na ojczystej ziemi rekord Mets poprawił się do 6-2.
AP

Dalton Farchaux zajął szóste miejsce w Arizonie, jedyna wada w passie Bassetta. Mets rozpoczęli dzień z 1,29 ERA okrążenia startowego i zakończyli z 1,32.

Chasen Shreve i Drew Smith odpoczęli bezbramkowo dla Mets, zanim Sean Reid-Foley poddał się dwukrotnie w dziewiątym inningu. Zwycięstwo było 11 dla Metstak Bezpośrednio przeciwko Arizonie w Citifield.