21 czerwca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Taylor Swift kibicuje Travisowi Kelce’owi na meczu Kansas City Chiefs

Taylor Swift kibicuje Travisowi Kelce’owi na meczu Kansas City ChiefsCNN

To może być historia miłosna dla zawodnika NFL Travis Kelsey i Taylor Swift, Którego widziano w apartamencie rodzinnym Kelce podczas niedzielnego meczu pomiędzy Kansas City Chiefs i Chicago Bears.

Piosenkarz kibicował drużynie Chiefs podczas występu Transmisja Fox SportsNosi czerwono-białą kurtkę drużyny. Wyglądało na to, że siedziała obok Donny Kelce, matki zawodnika, rozmawiając i śmiejąc się przez cały mecz na stadionie Arrowhead w Kansas City.

Okazanie wsparcia przez Swift następuje po tygodniach spekulacji – ze strony kilku nadawców NFL i zdecydowanej większości Swifties – że ona i Kelsey się spotykają. Chociaż ta dwójka tego nie zrobiła Potwierdzone publicznie Kelsey powiedziała w wywiadzie dla No Romantic Link szczególnie W zeszłym tygodniu uznał, że skupienie się na Swifcie jest „zabawne”.

Jasona Hanny/Getty Images

Taylor Swift w niedzielę na stadionie GEHA na stadionie Arrowhead podczas meczu Kansas City Chiefs.

„To jak stara szkolna gra zwana telefonem, w której wszyscy szepczą każdemu do ucha” – powiedział, dodając, że „nikt tak naprawdę nie wie, co się dzieje”.

Spekulacje rozpoczęły się na początku tego miesiąca, kiedy Kelce powiedział w swoim podcaście: „Nowe szczyty z Jasonem i Travisem Kelce” Że próbował ukraść jego numer telefonu poprzez bransoletkę przyjaźni, którą zrobił dla Swift podczas jednego z jej koncertów w ramach trasy „Eras”.

Niestety, powiedział mu Mój brat Jason Był „rozczarowany”, gdy dowiedział się, że nie mówi przed występami ani po nich, ponieważ „musi oszczędzać głos na 44 piosenki, które śpiewa”.

„Byłem więc trochę zraniony, że nie mogłem dać jej jednej z bransoletek, które dla niej zrobiłem” – dodał.

Wygląda jednak na to, że Kelce spróbował innego zagrania.

W czwartek podczas rozmowy z ESPN Kelsey powiedział: „Rzuciłem piłkę w jej kort i powiedziałem jej: «Widziałem, jak tańczysz na scenie w Arrowhead». Może powinieneś przyjść i zobaczyć, jak bujam na scenie w Arrowhead i zobaczyć, które z nich są trochę jaśniejsze”.

READ  Prequel Game of Thrones House Of The Dragon będzie miał premierę w HBO w sierpniu

Dodał: „Zobaczymy, co stanie się w najbliższej przyszłości”.