22 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Sześć wniosków z wprowadzającej konferencji prasowej Elliotta Wolffa

Sześć wniosków z wprowadzającej konferencji prasowej Elliotta Wolffa

Na tydzień do draftu do NFL 2024 dyrektor skautingu Patriots, Elliot Wolf, zorganizował w czwartek wprowadzającą konferencję prasową na stadionie Gillette.

Szef personelu Nowej Anglii, który będzie miał ostatnie słowo w sprawie wyboru Patriotów w tegorocznym drafcie, omówił szeroki zakres tematów dotyczących stanu składu przed przyszłotygodniowym draftem.

Oto główne wnioski z około 20-minutowych pytań i odpowiedzi Wolfa z reporterami:

1. Patrioci są „otwarci” na „trwające” rozmowy handlowe dotyczące kandydata nr 3

Podczas swojej obecności w mediach na spotkaniach ligi w zeszłym miesiącu trener Jerrod Mayo powiedział, że Patriots są otwarci na wymianę, jeśli zespół zaoferuje „torbę” za wybór nr 3.

„Jeśli ktoś zaprezentuje portfolio zawierające, powiedzmy, wiele typów w pierwszej rundzie wyborów, zdecydowanie musimy o tym porozmawiać, gdy będziemy dalej kompletować zespół” – powiedział Mayo w marcu. „Najpewniejszym sposobem na wygraną jest zgromadzenie większej liczby typów. Jeśli nie będziemy czuć się winni na trzecim miejscu, jesteśmy gotowi to zrobić”. [trade the pick] Również.

W czwartek Wolff opisał rozmowy handlowe z zespołami zainteresowanymi pozyskaniem numeru 3 w drafcie jako „w toku”, potwierdzając jednocześnie, że „portfolio”, o którym wspomniał Mayo, nie zostało jeszcze zaoferowane. Podobnie jak główny trener, aktualny dyrektor generalny Nowej Anglii widział, że wszystko pójdzie w obie strony.

„Jesteśmy otwarci na wszystko” – Wolf powiedział o dyskusjach handlowych. „Wzloty i upadki: jesteśmy otwarci na współpracę w pierwszej i każdej rundzie”. „Mamy pewne luki, które naszym zdaniem musimy wypełnić w drafcie, a jesteśmy zespołem zajmującym się draftem i rozwojem. Im więcej mamy wyborów, tym lepiej. Ale jeśli pojawi się okazja, aby przyspieszyć i zaatakować, jeśli zarząd zaleci to To.” „I nie będziemy się bać pociągnąć za spust w tej sprawie”.

Chociaż na rynku handlowym nic się jeszcze nie zmaterializowało, Patriots nie wydają się być skazani na trzymanie się wszystkich trzech. W miarę przebudowywania składu zgromadzenie większej liczby kandydatów w drafcie wydaje się priorytetem dla najważniejszych decydentów w organizacji. Pats mają kilka luk do wypełnienia i potrzebują wszechstronnego wzmocnienia talentu znajdującego się na szczycie składu w ofensywie. Niedźwiedzi handel może być dla niektórych rozczarowujący, ale jest w tym logika.

Tym, którzy byliby sfrustrowani wymianą, Wolf powiedział, że istnieje grupa graczy, których Patriots bez problemu zaakceptowaliby, gdyby wymiana nie doszła do skutku. Wolfa zapytano, czy zespół czuje się komfortowo, przyjmując rozgrywających Jaydena Danielsa, Drake'a Maye'a i JJ McCarthy'ego z trzecim wyborem w klasyfikacji generalnej, w zależności od tego, jak upadnie szachownica.

„Tak, uważam, że to sprawiedliwe i myślę, że można to otworzyć także na inne nazwiska” – powiedział Wolff. „Myślę, że będzie nam wygodnie [picking a quarterback at three overall]„.

Zgodnie z oczekiwaniami, za tydzień odbędzie się draft, a Patriots nadal rozważają wszystkie opcje.

2. Wolff ocenia klasę rozgrywającego jako „wyjątkową” z sześcioma QB w zestawie

Według doniesień Patriots gościli w Foxboro czołowych rozgrywających Jaydena Danielsa, Drake’a Maya, JJ McCarthy’ego i Michaela Penixa Jr. podczas 30 wizyt w ciągu ostatnich kilku tygodni. Najważniejsi decydenci Patsów wzięli także udział w wydarzeniach Daniels, May i McCarthy's Pro Day oraz odbyli indywidualne spotkania z każdym potencjalnym klientem, podczas gdy mniejsza grupa udała się do Waszyngtonu na trening Penixa.

Przez cały czas Wolf był pod wrażeniem umiejętności tej klasy rozgrywających i wskazał na grupę sześciu rozgrywających, z których każdy zasługuje na wysoki wybór. Poza nazwiskami wymienionymi powyżej, przewidywanymi numerami 1 w klasyfikacji generalnej Caleba Williamsa i Oregona QB Bo Knoxa będzie sześciu sygnalistów, których wskazał Wolf.

Kiedy Patrioci udali się do kampusu w poszukiwaniu potencjalnych kandydatów, Wolff wyjaśnił, jak ważna jest rozmowa z kolegami z drużyny każdego rozgrywającego, aby dowiedzieć się, jak zostaną oni przyjęci przez rówieśników.

„Ponownie zidentyfikowałem kilku z nich. Myślę, że to wyjątkowy rok. Powiedziałbym, że był imponujący w przypadku całej szóstki graczy” – powiedział Wolff. „Najlepszą rzeczą jest słuchanie, co mówią o nich ich koledzy z drużyny. Wszyscy koledzy z drużyny dobrze o nich myślą. Michigan oczywiście ma wielu graczy w drafcie. Karolina Północna nie aż tak wielu, ale wciąż mają kilku zawodników. To po prostu ważni goście.” Kiedy słyszymy, jak imponują im jako członkowie zespołu, jako ludzie i jako liderzy.

Z tej perspektywy Patriots prawdopodobnie pozostaliby przy trzecim wyborze ogólnym i wybrali najlepszego dostępnego rozgrywającego w przypadku trzeciego ogólnego wyboru. Jednak panel rozgrywających z pewnością wydaje się większy niż tylko nazwiska, o których zwykle wymieniamy na górze.

Jeśli połączyć odpowiedzi Wolfe'a na temat handlu z jego uczuciami dotyczącymi głębi w tej klasie, Patriots wydają się czuć komfortowo, gdy wielu z tych rozgrywających to ich chłopaki.

3. Wilk broni obecnego personelu ofensywnego Patriotów i wierzy, że może wzmocnić Nowicjusza QB

Jedną z narracji, która zyskuje na popularności wokół obecnego ofensywnego personelu Nowej Anglii, jest ta, że ​​skład Patriots nie jest gotowy na wsparcie początkującego rozgrywającego.

Ci, którzy tak się czują, często wskazują na brak talentu i braki w linii ataku. Chociaż można śmiało powiedzieć, że Patriots nie są gotową pozycją dla młodego rozgrywającego, Wolfe nie zgadza się z tokiem myślenia, jakoby Pats powinni zachować ostrożność przy wyborze rozgrywającego w pierwszej rundzie, ponieważ skład nie jest gotowy go poprzeć.

„Czytałem dużo tej historii. Nie jestem do końca pewien, co to oznacza. Mamy silną linię ofensywną. Ponownie podpisaliśmy kontrakt z Mikem Onwenu, wraca David Andrews i mamy trzech starterów, których wybraliśmy w drafcie w zeszłym roku się rozwijaliśmy [Chuks] Okorafor ze Steelers. Łowca Henryk. Dobra gra biegowa. Solidne podstawy i solidny system z trenerem Van Peltem w ataku. Bardzo mi się podoba, że ​​możemy wspierać [a rookie quarterback]Wilk powiedział.

W dalszej części konferencji prasowej Wolfa ponownie naciskano na aktualny stan personelu ofensywnego.

Wysokiej klasy talent wspierający w ataku wydaje się nie istnieć na zewnątrz. Patriots mają uzupełniających się rozgrywających, a linia ofensywna może się połączyć, jeśli lewy wślizg będzie wybierany w drafcie premium. Wciąż jednak szukają najlepszych odbierających, aby stworzyć odpowiednią hierarchię w grze podań, co stanowi ciągły problem.

Chociaż nie wierzymy w teorię, że Patriots powinni poczekać z powołaniem rozgrywającego w przyszłym roku, aż skład będzie w lepszej formie, okaże się, czy będą w stanie wspierać debiutującego rozgrywającego. Jednak wiele może się zmienić, jeśli wybrany przez nich rozgrywający będzie talentem naprawdę zmieniającym franczyzę, podobnie jak CJ Stroud w Houston, lub jeśli uderzy w odbiorcę lub odbiorcę.

4. Zespół Patriots kontynuuje poszukiwania talentów szerokiego odbiorcy w drodze draftu lub wymiany

A skoro mowa o skrzydłowych, Patriots w dalszym ciągu szukają elitarnego rozgrywającego, który będzie w stanie grać na wysokim poziomie i dyktować krycie jako zawodnik wywierający duży wpływ na grę podań.

W ramach wolnej agencji Nowa Anglia agresywnie ścigała Calvina Ridleya z Giants, oferując mu lukratywny kontrakt. Jednak Wolff udzielił szczerej odpowiedzi na pytanie, dlaczego Patrioci nie wylądowali na Ridleyu, gdy były odbierający Falcons i Jaguars udał się do Tennessee nad Nową Anglią.

„Inny zespół zaoferował więcej pieniędzy [for Ridley] „To będzie najważniejsza sprawa” – powiedział Wolf.

Na papierze wydaje się, że Patriots mają kilku odbiorców, którzy mogą konkurować o rolę w automacie lub jako główny odbiornik Z. Wolf przyznał jednak, że brakuje im prototypowego zewnętrznego odbiornika, który byłby w stanie konsekwentnie pokonać zasięg, aby grać na pozycji X.

„Mamy graczy, którzy potrafią ustawić się w szeregu i grać na pozycji przyjmującego X. Czy mamy graczy na poziomie 3×1 [formation] Czy zabezpieczenie wsteczne można pokonać za każdym razem? „Nie jestem pewien, czy już to osiągnęliśmy” – powiedział Wolf.

W Cleveland Amari Cooper jednoosobowo zwyciężył w ataku koordynatora ofensywy Alexa Van Pelta, więc logiczne jest, że Patriots w Ridley będą na tej samej ścieżce technicznej. Jak opisał Wolfe, Van Pelt często izolował Coopera na tyłach formacji. Odbiorca Patriotów może pochodzić z draftu lub wymiany.

Przez cały okres poza sezonem krążyły pogłoski o dostępności niektórych weteranów, w tym odbierającego Bengals Tee Higginsa i gwiazdy 49ers Brandona Aiyuka. Chociaż ci gracze pozostaną w swoich obecnych drużynach, Patriots nie zamykają drzwi do pozyskania weterana w drodze wymiany.

„Rozmawialiśmy z zespołami na temat różnych scenariuszy” – powiedział Wolff. Nie tylko u odbiorcy, ale w innych sytuacjach. „To zdecydowanie coś, na co bylibyśmy otwarci”.

Ich pierwszym wyborem będzie prawdopodobnie rozgrywający, a w drugim dniu meczu w grupie przyjmującej X warto zwrócić uwagę na Adonai Mitchell, Keon Coleman, Ladd McConkey, Tez Walker i Brenden Rice.

5. Chuks Okorafor spodziewany się lewego ataku, „jeśli sezon zacznie się dzisiaj”

Trzymając się weteranów znajdujących się już w składzie, szef sztabu Patriots powiedział reporterom, że bieżący plan zakłada rozpoczęcie dodawania wolnego agenta Chukasa Okorafora na lewym skrzydle.

„Gdyby sezon rozpoczął się dzisiaj, o co proszę graczy, aby używali tego wyrażenia, myślę, że tak by było [Chuks] Okorafor. „Ale to może być pytanie do trenera Mayo” – powiedział Wolfe.

Po wybraniu w trzeciej rundzie draftu do NFL 2018 Okorafor rozegrał w Pittsburghu 59 meczów w ciągu sześciu sezonów, zdobywając drugi kontrakt ze Steelers. Jednak Okorafor nie grał regularnie lewym wślizgiem od czasów studiów w Western Michigan. Podczas swojej pracy w Steelers Okorafor był przede wszystkim prawym wślizgiem.

Wolfe powiedział, że po ponownym obejrzeniu jego filmu z college'u Patrioci cieszą się, że Okorafor gra na lewym skrzydle. Dobrze zbudowany weteran ma wymiary niezbędne do gry w dowolnym miejscu ataku, jego współczynnik 6-6 i ramiona 34,5 cala. Jednak zmiana strony po tak długim treningu, jak prawy wślizg, nie jest łatwym przejściem, a nagłe zmiany kierunku spowodowały, że miał problemy z ochroną podań.

Komentarze dyrektora skautingu Patriots na temat Okorafora utwierdzają w przekonaniu, że zespół postrzega Mike'a Onwenu jako prawego ataku. Na razie Okorafor może służyć jako stały pomost do wyboru draftu. Priorytetem powinno być jednak pozyskanie obrońcy z wyższym podaniem na lewym ataku.

6. Mniejsza grupa decydentów osiągnie konsensus w sprawie wyboru

Gdy Patrioci finalizują proces poprzedzający projekt, często zdarza się, że najważniejsi decydenci spotykają się w mniejszej grupie w celu osiągnięcia konsensusu.

Na tym etapie sala może być dość duża, a w salach konferencyjnych będą znajdować się harcerze obszaru i trenerzy terenowi. Wolf powiedział jednak, że ostatecznie zawęzi pole wyboru do trenera Mayo, dyrektora personalnego zawodników Matta Groha i koordynatorów po obu stronach boiska. Miejmy nadzieję, że potem Mayo i Wolf znajdą wspólną płaszczyznę porozumienia, zanim Wolf podejmie ostateczną decyzję.

„Ostatecznie ktoś musi podjąć decyzję. Ale jest grupa ludzi, na których pomagamy w podejmowaniu tych decyzji. Oczywiście trener Mayo jest bardzo zaangażowany. A sztab trenerski, kimkolwiek jest koordynator, jest przy piłce, którą pick i dział skautingu „Jeśli jestem jedynym, który chce zawodnika, a wszyscy w budynku nie chcą zawodnika, to nie jestem szalony” – powiedział Wolff.

Ponieważ krążą pogłoski o wstępnych planach Patriotów, należy pamiętać, że nawet ludzie w budynku nie wiedzą, co się w tym momencie dzieje. Chociaż ogólnie wiadomo, co może się wydarzyć, ostateczna decyzja często zostaje podjęta dopiero na 24–48 godzin przed projektem.