29 marca, 2024

Wynik USC vs. UCLA: aktualizacje meczów na żywo, wyniki futbolu uniwersyteckiego, 25 najlepszych wydarzeń NCAA dzisiaj

Drużyna nr 7 USC prowadzi 34:31 nad drużyną nr 16 UCLA w czwartej kwarcie decydującego pojedynku Pac-12 między rywalami z drugiego końca miasta. Rozgrywający Trojans Caleb Williams prowadzi w ataku z 378 podaniami i przyłożeniem po ziemi iw powietrzu.

Z supergwiazdą Travisem Dayem, który wrócił do gry do końca sezonu z powodu kontuzji, Williams bierze na siebie większy ciężar niż zwykle i robi to z opanowaniem. Na początku czwartej kwarty trojany zdobyły sześć z siedmiu ostatnich posiadłości i wjeżdżały w głąb terytorium UCLA. Rozgrywający z UCLA, Dorian Thompson Robinson, gra mimo oczywistego bólu i przez cały mecz miał trzy przyłożenia i trzy kosztowne straty.

Po porażce nr 5 Tennessee w South Carolina w sobotnią noc, droga USC do College Football Playoff stała się jeszcze bardziej realna. Ale dla trojanów kluczowa jest wygrana, aby mieć szansę na wejście do czterodrużynowego pola. Stawką jest również miejsce w meczu Pac-12 Championship dla USC, podczas gdy UCLA może utrzymać swoje nadzieje na zakwalifikowanie się do gry, jeśli uda mu się odnieść zwycięstwo.

Trzymaj to zamknięte tutaj na CBS Sports, aby otrzymywać wyniki na żywo, aktualizacje, analizy i najważniejsze informacje z gry.