29 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Seahawks QB Drew Lock organizuje zwycięską grę, aby ogłuszyć Jalena Hurtsa, Eagles

Seahawks QB Drew Lock organizuje zwycięską grę, aby ogłuszyć Jalena Hurtsa, Eagles

Drew Lock to zrobił.

Mimo że Lock nie wiedział, czy wystartuje w miejsce Geno Smitha, aż do chwili tuż przed rozpoczęciem meczu, Lock podjął szaloną, zwycięską decyzję i w poniedziałkowy wieczór na Lumen Field wyprzedził Seattle Seahawks Philadelphia Eagles 20:17.

Lock, po tym jak DK Metcalf wykonał dwa absurdalnie złapane piłki, uderzył Jaxsona Smitha-Njigbę, który uzyskał przyłożenie z odległości 29 jardów w rogu pola punktowego, dzięki czemu Seahawks na niecałe 30 sekund przed końcem wyszli na trzy punkty.

Ten przejazd – 10 zagrań i 92 jardy w niecałe 90 sekund – był najdłuższym przejazdem, jaki Seahawks zanotowali w tym sezonie. Następnie Seattle po raz ostatni przechwyciło Hurts i przypieczętowało zwycięstwo.

Jalen Hurts, który przez cały tydzień był chory, wychodząc z bramki dla Orłów, wyglądał zupełnie dobrze. W pierwszym ataku trafił perfekcyjnie 5 z 5, a zakończył biegiem na trzy jardy, dzięki czemu Eagles od razu prowadzili 7:0.

Po tym, jak Seahawks kopnęli bramkę z gry tuż przed przerwą, zdobyli jednego gola na rozpoczęcie drugiej połowy i doprowadzili do remisu. Kenneth Walker pobiegł z odległości 23 jardów, w dużej mierze dzięki wyprowadzeniu bloku Drew Locka w polu punktowym.

Jednak Orły odpowiedziały natychmiast. Wykonali 12-metrowy drive o długości 75 jardów, zakończony jednometrowym „pchnięciem” Hurtsa.

Po tym, jak w czwartej kwarcie gra Seattle ustała i doprowadziła do kolejnego gola z gry, Julian Love wykonał fenomenalne zagranie, aby podtrzymać ich nadzieje. Love przechwycił głębokie podanie Hurts w polu końcowym, po czym Seattle odzyskało piłkę na niecałe osiem minut przed końcem meczu.

Mimo że wyszli na trzypunktowe prowadzenie i musieli natychmiast oddać piłkę, Seattle odzyskało piłkę po raz ostatni na niecałe dwie minuty przed końcem meczu. To zapewniło Lockowi zwycięską passę i zapewniło Seattle zwycięstwo.

READ  Źródła - Peyton Thorne wygrał Auburn, aby rozpocząć jako QB

Hurts trafił 17 z 30 na 143 jardy z dwoma przechwytami i miał 82 jardy w pośpiechu w przegranej z Eagles, którzy już zapewnili sobie miejsce w play-offach. Mają teraz bilans 10-4 i blisko ścigają się z Cowboys o tytuł NFC East.

Lock, który rozpoczął sezon po raz drugi w sezonie po kontuzji biodra Smitha, zakończył rzuty 22 z 33 na 208 jardów, zdobywając przyłożenie w zwycięstwie. Walker miał 86 jardów i przyłożenie przy 19 prowadzących, a Metcalf miał 78 jardów przy pięciu złapaniach. Zwycięstwo przesunęło Seahawks z powrotem do bilansu 7-7 w sezonie i podtrzymało ich nadzieje po sezonie.

Obserwuj, jak Yahoo Sports dostarcza najnowsze wiadomości, wyniki i kontuzje podczas Monday Night Football w 15. tygodniu.

On żyje43 aktualizacje

 • Kolejny IN! Powinien to zrobić dla Seattle

 • Zabytkowy napęd Drew Lock jest gotowy! Na 28 sekund przed końcem w Seattle Seahawks prowadzili 20-17

 • DK z innym! Seahawks wciąż w defensywie

 • Cóż, to nie ma znaczenia. Seahawks prowadzą trzema i natychmiast eliminują Eagles.

 • Julian Love z pierwszym daniami na wynos na mecz! Seattle natychmiast je odzyskało, a teraz nagle mają szansę to ukraść

 • Seahawks muszą zadowolić się golem z gry. To był brutalny koniec ich przywództwa.

  Na 10 minut przed końcem Orły prowadzą 17:13

 • Także to

 • Jalen Carter z wielkim przystankiem dla Orłów

 • Orły to mają. Odzyskali prowadzenie w Seattle

 • Kennetha Walkera! Mamy remis w Seattle

 • Seattle otrzymało piłkę na rozpoczęcie drugiej połowy.