2 maja, 2024

Seahawks QB Drew Lock organizuje zwycięską grę, aby ogłuszyć Jalena Hurtsa, Eagles

Drew Lock to zrobił.

Mimo że Lock nie wiedział, czy wystartuje w miejsce Geno Smitha, aż do chwili tuż przed rozpoczęciem meczu, Lock podjął szaloną, zwycięską decyzję i w poniedziałkowy wieczór na Lumen Field wyprzedził Seattle Seahawks Philadelphia Eagles 20:17.

Lock, po tym jak DK Metcalf wykonał dwa absurdalnie złapane piłki, uderzył Jaxsona Smitha-Njigbę, który uzyskał przyłożenie z odległości 29 jardów w rogu pola punktowego, dzięki czemu Seahawks na niecałe 30 sekund przed końcem wyszli na trzy punkty.

Ten przejazd – 10 zagrań i 92 jardy w niecałe 90 sekund – był najdłuższym przejazdem, jaki Seahawks zanotowali w tym sezonie. Następnie Seattle po raz ostatni przechwyciło Hurts i przypieczętowało zwycięstwo.

Jalen Hurts, który przez cały tydzień był chory, wychodząc z bramki dla Orłów, wyglądał zupełnie dobrze. W pierwszym ataku trafił perfekcyjnie 5 z 5, a zakończył biegiem na trzy jardy, dzięki czemu Eagles od razu prowadzili 7:0.

Po tym, jak Seahawks kopnęli bramkę z gry tuż przed przerwą, zdobyli jednego gola na rozpoczęcie drugiej połowy i doprowadzili do remisu. Kenneth Walker pobiegł z odległości 23 jardów, w dużej mierze dzięki wyprowadzeniu bloku Drew Locka w polu punktowym.

Jednak Orły odpowiedziały natychmiast. Wykonali 12-metrowy drive o długości 75 jardów, zakończony jednometrowym „pchnięciem” Hurtsa.

Po tym, jak w czwartej kwarcie gra Seattle ustała i doprowadziła do kolejnego gola z gry, Julian Love wykonał fenomenalne zagranie, aby podtrzymać ich nadzieje. Love przechwycił głębokie podanie Hurts w polu końcowym, po czym Seattle odzyskało piłkę na niecałe osiem minut przed końcem meczu.

Mimo że wyszli na trzypunktowe prowadzenie i musieli natychmiast oddać piłkę, Seattle odzyskało piłkę po raz ostatni na niecałe dwie minuty przed końcem meczu. To zapewniło Lockowi zwycięską passę i zapewniło Seattle zwycięstwo.

READ  Zawodowy golfista Ludwig Aberg niedawno przeprowadził się do Tallahassee

Hurts trafił 17 z 30 na 143 jardy z dwoma przechwytami i miał 82 jardy w pośpiechu w przegranej z Eagles, którzy już zapewnili sobie miejsce w play-offach. Mają teraz bilans 10-4 i blisko ścigają się z Cowboys o tytuł NFC East.

Lock, który rozpoczął sezon po raz drugi w sezonie po kontuzji biodra Smitha, zakończył rzuty 22 z 33 na 208 jardów, zdobywając przyłożenie w zwycięstwie. Walker miał 86 jardów i przyłożenie przy 19 prowadzących, a Metcalf miał 78 jardów przy pięciu złapaniach. Zwycięstwo przesunęło Seahawks z powrotem do bilansu 7-7 w sezonie i podtrzymało ich nadzieje po sezonie.

Obserwuj, jak Yahoo Sports dostarcza najnowsze wiadomości, wyniki i kontuzje podczas Monday Night Football w 15. tygodniu.