2 maja, 2024

Raport dotyczący kontuzji w 15. tygodniu NFL 2023: Trevor Lawrence w protokole wstrząśnienia mózgu;  Według raportu Keaton Mitchell zerwał więzadło krzyżowe przedniego (ACL).

Raport dotyczący kontuzji w 15. tygodniu NFL 2023: Trevor Lawrence w protokole wstrząśnienia mózgu; Według raportu Keaton Mitchell zerwał więzadło krzyżowe przedniego (ACL).

Tydzień 15 dostarczył wiele NFL Akcja: od Bengals pokonujących Vikings w dogrywce, przez Lions odzyskujących dynamikę przed przystąpieniem do play-offów, a Bills utrzymujący się w walce o play-off po zdominowaniu Cowboys. Ostatnie mecze przyniosły jednak także kolejną serię kontuzji. Poniżej znajdziesz aktualizacje dotyczące wszystkich znanych nazwisk, które zostaną uwzględnione podczas niedzielnego składu, w tym kiedy i czy planowany jest ich powrót:

QB

Trevor Lawrence (Przewodniczący): Rozgrywający Jacksonville Jaguars został umieszczony na boisku NFL Protokół wstrząśnienia mózgu spowodowany uderzeniem, którego doznał w czwartej kwarcie porażki Jaguarów z Baltimore Ravens 23:7 w programie „Sunday Night Football” – twierdzi główny trener Doug Pederson. Po meczu Pederson uważał, że szarpanina doprowadziła do kontuzji Lawrence’a.

Kyler Murray (nieujawnione): Rozgrywający Cardinals opuścił boisko w trzeciej kwarcie przeciwko 49ers, tracąc kilka punktów po kontuzji dolnej części ciała. Rookie Clayton Tune zastąpił go na środku, ale Murray wrócił na następną serię.

Brooke Purdy (głowa): Rozmówca sygnalizujący drużyny 49ers przeszedł test na wstrząśnienie mózgu po mocnym uderzeniu w głowę podczas próby podania w drugiej kwarcie meczu przeciwko Cardinals. Sam Darnold objął stanowisko środkowego, a San Francisco prowadziło 14-13, ale Purdy wkrótce potem wrócił na boisko wraz z gwiazdą rozgrywającym Christianem McCaffreyem, który na ławce rezerwowych przeszedł krótkie badanie lekarskie.

Will Levis (kostka): Nowicjusz Giants, walczący o utrzymanie pozycji pionowej w obliczu zatłoczonej defensywy Teksańczyków, po czym opuścił boisko późno, gdy jego noga niezdarnie utknęła pod stosem zawodników w worku. Kontrolę objął Ryan Tannehill, choć Levis był w stanie o własnych siłach zejść z boiska. Otrzymał pomoc medyczną na ławce rezerwowych i nie wrócił na ostatnie minuty dogrywki, po meczu informując reporterów, że wszystko z nim w porządku. W poniedziałek rano, Poinformowały media NFL Że Levis skręcił kostkę, chociaż Levis powiedział po meczu: „Nic mi nie jest. Mogło być dużo gorzej”.

READ  2022 US Open Leaderboard: relacje na żywo, dzisiejsze wyniki w golfa, aktualizacje z rundy 4 w The Country Club

Zach Wilson (Prezes): Słaby zawodnik Jets miał trudności z szybkim przemieszczeniem piłki w meczu z Dolphins, po czym tuż przed przerwą udał się do szatni. Poinformował ESPN W imię „suszy”. Nie wrócił do składu na rozpoczęcie drugiej połowy, ponieważ Trevor Siemian przejął prowadzenie pod środkiem, przegrywając 24-0, a następnie został wykluczony z gry z powodu kontuzji głowy. Raporty początkowo wskazywały, że Wilson nie przystąpił do protokołu dotyczącego wstrząśnienia mózgu, ale później Jets stwierdzili inaczej.

Tommy DeVito (szef): Ulubiony przez fanów debiutant zapolowy Giants niechętnie opuścił mecz przeciwko Saints po tym, jak tuż przed przerwą doznał poważnej kontuzji głowy. DeVito osunął się na ziemię podczas wspinaczki, kiedy oddał strzał, po którym odbił się od murawy i chociaż zapewnił, że wszystko w porządku, zastąpił go rezerwowy Tyrod Taylor. Potem wrócił na boisko w trzeciej kwarcie.

Lord

Keaton Mitchell (kolano): Niedoborowy debiutant Ravens, rozgrywający Keaton Mitchell, którego wynik 8,4 jarda na prowadzenie plasuje się na drugim miejscu w NFL wśród graczy z co najmniej 45 prowadzącymi w 2023 r., za debiutantem Dolphins DeVonem Achane (8,5), wypada z sezonu. Główny trener Ravens John Harbaugh Ogłoszono, że Mitchell doznał „poważnej” kontuzji kolana, która wymaga operacji. szczególnie zgłoszono w poniedziałek Uraz polega na naderwaniu więzadła krzyżowego przedniego.

Zack Moss (ramię): Moss doznał kontuzji barku podczas kontuzji obroży konia w drugiej kwarcie sobotniego meczu przeciwko Steelers. Według ESPNprześwietlenie wyszło negatywnie i Moss planuje spróbować zagrać przeciwko Falcons w 16. tygodniu. Colts zobaczą, jak to będzie wyglądać [Moss] „Sprawa postępuje przez cały tydzień”.

WR

Jaylen Waddle (skrzynia): Dolphins, którzy przejęli obowiązki w WR1, gdy Tyreek Hill (kostka) był już odsunięty na bok, szybko wyróżnili się w meczu przeciwko Jets po zanotowaniu trzech fuffów. Wrócił wkrótce potem, mimo że uznano go za wątpliwego, i zdobył gola po długim przyłożeniu, dzięki czemu Miami wyprzedziło Nowy Jork.

READ  Rahal zastąpi Wilsona w DRR na Indianapolis 500

Jayden Reed (palec u nogi): Nowicjusz łapacz podań Packers miał kolejny ważny dzień z sześcioma złapaniami i przyłożeniem przeciwko Buccaneers, ale nie wrócił na boisko po kontuzji stopy. Kolega z drużyny Christian Watson również był nieobecny.

TE

Hunter Henry (kolano): Łapacz podań Patriots zanotował siedem przyjęć na odległość 66 jardów i gola w meczu przeciwko Chiefs, zanim odszedł w czwartej kwarcie po postrzeleniu w nogę. Wyszedł o własnych siłach, ale miał wątpliwości.

Ol

Joel Bitonio (powrót): Wewnętrzna gwiazda liniowego Brownsów wyszła przeciwko Broncos i nie wróciła, pozostawiając Cleveland bez trzech czołowych blokujących. Jedrick Wells i Ethan Pocic pauzowali już z powodu kontuzji.

Austin Jackson (zboczeniec): Prawy wślizg drużyny Dolphins wyszedł przeciwko Jets i nie wrócił, przez co Miami było jeszcze bardziej pozbawione siły w ataku, a inni starterzy Robert Hunt i Connor Williams już zostali mocno uderzeni.

Tevin Jenkins (wstrząśnienie mózgu): Obrońca Bears upadł w pierwszej połowie meczu z Browns, a trenerzy wwieźli go do szatni. Został zdjęty po przerwie, a jego miejsce zajął Cody Whitehair.

Chłodna siła (kolano): Wydawało się, że obrońca Patriots na początku meczu z Chiefs doznał kontuzji lewego kolana. Po udzieleniu pomocy w staniu został przewieziony na dalsze badania. W Nowej Anglii na boisko odsunięto już czterech różnych weteranów.

STS

Randy Bullock (ścięgno podkolanowe): Kopacz Giants wcześnie kopnął bramkę z gry z 56 jardów w meczu przeciwko Saints, ale wkrótce potem opuścił szatnię, a jego powrót uznano za wątpliwy. Punter Jimmy Gillan objął stanowisko zastępcy awaryjnego.

Jimmy Gillan (nieujawnione): Mając zastąpić kolegę z drużyny Randy’ego Bullocka w roli kopacza Giants, weteran gracza udał się do bocznego namiotu medycznego przed przerwą meczu przeciwko Jets, aby w zastępstwie Bullocka kopnął do kosza z gry z odległości 40 jardów.