4 maja, 2024

Sędziowie Baylora zawiedli, Gus Johnson dostaje piątkę

Trwa drugi tydzień rozgrywek College Football i chociaż jest za wcześnie, aby ogłosić faworyta Heismana, nigdy nie jest za wcześnie, aby określić, które drużyny są faworytami (np. Cheese Cheerleaders z College Station i Tuscaloosa). Nie tak jak myślisz; To zespoły, które nie są tak dobre, jak oczekiwali „analitycy”. Zatem podnieś nogi i ciesz się kolejną edycją wyników futbolu uniwersyteckiego.

To samo tyczy się ocen z poprzedniego sezonu: wysokie oceny będą jedynie wynikiem niesamowitym, a oceny słabe nie mają szans na odwrócenie. Ponadto posty w mediach społecznościowych będą ignorowane, a e-maile wysyłane na skrzynkę odbiorczą skarg będą trafiać bezpośrednio do folderu Kosza.

W zeszłym tygodniu najlepsze wyniki przypadły trenerowi Kolorado Deionowi Sandersowi i jego umiejętności uzasadnienia swoich złych przemówień i poinformowania o tym mediów, natomiast nieudane wyniki przypadły wprowadzającemu w błąd salutowi ze stanu Michigan skierowanemu do zawieszonego głównego trenera Jima Harbaugha i działu mediów społecznościowych Central Florida.

Wzloty i upadki: Zwycięzcy i przegrani z drugiego tygodnia futbolu uniwersyteckiego

Złapać: Wszystkie atrakcje drugiego tygodnia szalonego weekendu

Zamknięte oczy

Zarządzanie to trudne zadanie. Zostawię to tak, jeśli chodzi o miłe rzeczy, które można powiedzieć o facetach w koszulach w paski.

Pod koniec meczu Baylor-Utah Bears dążyli do potencjalnego remisu. Na linii 22 jarda, na sekundę przed końcem, rozgrywający Sawyer Robertson (który w drugiej połowie miał dwa przechwyty) uderzył piłką w pole punktowe, aby odebrać Ketronowi Jacksonowi Jr., którego zasłonił obrońca rożny Miles Patel. A według relacji oznacza to, że Jackson został okradziony w strefie końcowej.

Gdzie była osoba odpowiedzialna? Patrzy bezpośrednio na grę, trzymając żółtą bandanę w spodniach, a Baylor ostatecznie przegrywa 20-13.

Pilnie potrzebne potrójne soczewki: F

Jostradamusa

Nadawcy czasami muszą wprowadzić prawdę do swoich programów i zerwać ze swobodną zabawą, z której są znani.

READ  SiriusXM i ESPN zawieszają programowanie Bretta Favre'a, gdy nasila się skandal dotyczący opieki społecznej

W drugiej kwarcie meczu Nebraski z Kolorado Gus Johnson, grający na zasadzie play-by-play z Fox Sports, zastanawiał się, dlaczego rozgrywający Cornhuskers, Jeff Sims, wciąż jest w grze, zwłaszcza że miał problemy z odwracaniem piłki.

Po tym, jak Simms poniósł drugą porażkę w meczu, Johnson powiedział to:

„Nie wiem, może Matt Rule powinien znaleźć kogoś innego na grę rozgrywającego dla[Nebraski]ponieważ Sims kosztuje jego mecze zespołowe”. … „Niewymuszone błędy transferu Georgia Tech”.

Sims dostarczył to już ponad 37 razy w 27 meczach w karierze i gratuluje Johnsonowi za to, że nie zajął się problemem rotacji Simów.

W następnej akcji Sims przekręcił się na prawą stronę i rzucił piłkę bezpośrednio do zabezpieczającego Cam’Rona Silmona-Craiga w Kolorado. Colorado strzelił gola już po pierwszym strzale po kolejnym posiadaniu piłki, po podaniu Shedeura Sandersa z 30 jardów, a drużyna Cornhuskers czterokrotnie oddała gola w przegranej 36-14.

Panna Cleo nie ma nic na Gusa: A

Nie Jostradamusa

A czasami spikerzy play-by-play muszą się uspokoić. Zobacz, co nadawca SEC Network, Pete Souza, miał do powiedzenia na temat Raya Davisa, który grał na zasadzie play-by-play z Kentucky.

Davis powinien być inspiracją dla nas wszystkich, biorąc pod uwagę, czego potrzeba, aby grać w futbol uniwersytecki na największej scenie. Możesz przeczytać jego historię Tutaj.

READ  49ers QB Brock Purdy dołącza do rzadkiego towarzystwa po zwycięstwie w play-offach z Packers – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

„To Ray Davis. Samotnie 51 jardów na tym podjeździe. Biega i odbiera. To facet, który przenosi się z Vanderbilt. Dziewięć miesięcy temu, kiedy wskoczył do portalu, wszyscy go chcieli. 11 lat temu, jako dziecko zastępcze, naprawdę nikt nie chciał go” – powiedział Souza.

Czekaj, co?

Wymagana maska: opakowanie.

Statystyki dla Ciebie

3: FCS wygrywa z drużynami FBS (Idaho nad Nevadą, Fordham nad Buffalo, Southern Illinois nad Północnym Illinois) po przegranej 0-42 w zeszłym tygodniu.

5: W tym sezonie złapał przyłożenie przez skrzydłowego ze stanu Michigan, Romana Wilsona. Wilson miał cztery niszczyciele czołgów przez cały ubiegły rok.

6 godzin i 4 minuty: Czas potrzebny na ukończenie pierwszej kwarty meczu Purdue przeciwko Virginia Tech z powodu opóźnienia pogodowego. Mecz rozpoczął się w południe i zakończył o dziewiątej wieczorem

22: Nebraska doznawała kolejnych porażek z drużynami z czołowej 25

57: Kolejne mecze pozakonferencyjne w sezonie zasadniczym wygrała Alabama, zanim Teksas pokonał Crimson Tide 34-24 w Tuscaloosa.

120: Przyłożenie w karierze trafia do rozgrywającego Notre Dame Sama Hartmana

122: Odbieranie jardów przez skrzydłowego stanu Ohio, Marvina Harrisona, w pierwszej kwarcie przeciwko Youngstown State. Harrison zakończył mecz z siedmioma złapaniami na 160 jardów i dwoma przyłożeniami.