21 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Samsungi Galaxy Z Flip 6 i Fold 6 będą miały większą obudowę i składane wyświetlacze

Samsungi Galaxy Z Flip 6 i Fold 6 będą miały większą obudowę i składane wyświetlacze

Samsung w końcu ulepszył zawias w swoich ostatnich składanych telefonach, eliminując lukę po całkowitym zamknięciu. Jednak oba telefony nadal są krytykowane za zauważalne zagniecenia na składanych ekranach. Galaxy Z Fold 5 również był krytykowany za bardzo wąską osłonę ekranu, ale może to się zmienić w przyszłym roku.

Galaxy Z Flip 6 ma większy wyświetlacz na obudowie, natomiast Galaxy Z Fold 6 mógłby mieć szerszy wyświetlacz na obudowie

Według nowego raportu składane telefony Samsunga nowej generacji będą miały większe ekrany. Zaufanie w branży Nazywa się Ross Young Galaxy Z Flip 6 będzie miał większy, 3,9-calowy ekran osłonowy. To mniej więcej tyle, co ekran iPhone’a 5s. Ma o 0,5 cala większą przekątną niż Galaxy Z Flip 5. Nowy składany telefon ma też mieć 50-megapikselowy aparat główny. Z poprzedniego raportu wynikało także, że Samsung pracuje nad zmianą proporcji ekranów w Galaxy Z Fold 6.

Wygląda więc na to, że Samsung w końcu słucha opinii użytkowników i oferuje do Galaxy Z Fold 6 obudowę wyświetlacza, która nie jest zbyt ciasna do pisania lub innych codziennych zadań. Dla porównania, wszystkie inne składane telefony konkurencyjnych firm mają wyświetlacze o proporcjach bliższych tradycyjnym smartfonom typu tablet.

Nawet składany ekran wewnętrzny Galaxy Z Flip 5 może czasami wydawać się zbyt wysoki, a zmiana proporcji również byłaby mile widziana. W przeszłości donoszono również, że Samsung pracuje nad inżynierią wsteczną Huawei Mate

Obejrzyj naszą recenzję Galaxy Z Fold 5 w poniższym filmie.

READ  Nowy duży błąd bezpieczeństwa w Google Chrome: musisz jak najszybciej zaktualizować przeglądarkę