25 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Samsung Galaxy Buds 2 są teraz tańsze niż podczas Amazon Prime Day

Samsung Galaxy Buds 2 są teraz tańsze niż podczas Amazon Prime Day

Nawet kilka dni po Amazon Prime Day wciąż jest kilka ofert, ale ta w jakiś sposób ma kilka lepsza. the Samsung Galaxy Buds 2 Malowane na oliwkowozielono W sprzedaży za 79,96 USD (70 USD zniżki) w Amazon (z niewielkim opóźnieniem w wysyłce). To odpowiada najniższej w historii cenie słuchawek dousznych z redukcją szumów. Może nie są tak wyszukane jak modele „Pro” Samsunga czy Apple, ale stanowią podstawę bezprzewodowych słuchawek Bluetooth i brzmią dobrze. Buds 2 mają fajną funkcję, której często pomijają droższe wkładki douszne, takie jak Beats i Bose – ładowanie bezprzewodowe.

Jeśli oliwa z oliwek nie jest twoim dżemem, to jest grafit I lawenda Kolory są również dostępne na Amazon za 10 USD więcej – wciąż bardzo przyzwoita cena wywoławcza.

the Fujifilm instax mini link 2 Natychmiastowa drukarka do filmów kosztuje 89,95 USD (10 USD zniżki). Amazonka I najlepsza oferta. Z doświadczenia mogę powiedzieć, że nie ma łatwiejszego sposobu na bycie duszą towarzystwa niż z niektórymi opakowaniami Fujifilm Instax, ponieważ nawet w 2023 roku ludzie uwielbiają oglądać małe odciski siebie, które mogą trzymać. Ale dzięki Link 2, zamiast używać aparatu Instax, możesz drukować zdjęcia filmowe wielkości karty kredytowej bezpośrednio z telefonu. Jasne, usuwa to część magii związanej z niewiedzą, jak wygląda obraz, dopóki nie ewoluujesz, ale nie ma nic złego w małym oszustwie. To wciąż zabawne i wciągające doświadczenie społecznościowe.

Jeśli tego lata spędzasz dużo czasu w pomieszczeniu, ponieważ jest za gorąco, możesz uzyskać bardzo przystępną aktualizację urządzenia do przesyłania strumieniowego. the Roku Streaming Stick 4K Oferowane do sprzedaży w Amazonka Za 34 USD (około 16 USD AU) lub 34,99 USD w najlepsza oferta. To bardzo proste, łatwe w obsłudze urządzenie do przesyłania strumieniowego, które obsługuje Dolby Vision HDR, rozdzielczość 4K (jak sama nazwa wskazuje) i wysoką wydajność za niską cenę. Kije Roku są szczególnie przydatne dla osób, które wciąż przyzwyczajają się do życia z przecinaniem kabli, ponieważ ich proces konfiguracji prowadzi Cię przez „menu kanałów”, które w zasadzie konfiguruje dla Ciebie aplikacje na podstawie tego, co lubisz.

READ  Chris Evans nazywa swojego iPhone’a 12 Pro zbyt ciężkim, pyta Apple o przycisk Home