22 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

25. sezon „The Voice” zwieńcza Ashera Havona

25. sezon „The Voice” zwieńcza Ashera Havona

Asher Havon jest bohaterem dźwięk 2024.

Pochodzący z Selmy w Alabamie jest czołowy w swojej klasie w 25. sezonie konkursu wokalnego stacji NBC, wygrywając finał we wtorek wieczorem (21 maja).

Po wykonaniu „I Will Always Love You” Whitney Houston w poniedziałkowy wieczór, a następnie we wtorkowym finale, wykonaniu „Last Dance” Donny Summer oraz występie w duecie ze swoją trenerką Rebą McEntire w „One My Own” Patti LaBelle, Havon (Team Reba ) był ostatnim zawodnikiem Standing. Znalazł się w pierwszej piątce, przed Karen Waldrop (Team Dan + Shay 5.), Nathanem Chesterem (Team Legend 4.), Brianem Olesenem (Team Legend 3. miejsce) i Joshem Sandersem (Team RIBA 2. miejsce).

Bada

Bada

Oglądaj najnowsze filmy, wykresy i aktualności

Oglądaj najnowsze filmy, wykresy i aktualności

Zanim wymienił swoje imię, Havon pochwalił McIntyre za jej wsparcie i wskazówki. „O mój Boże, to było dla mnie całe życie” – powiedział. „Dziękuję, że dałeś mi to bezpieczne miejsce, w którym mogę być artystyczna. Dziękuję, że uwierzyłam w siebie. Obiecuję, że nigdy Cię nie zawiodę”. McIntyre zakończył sezon rzadkim rekordem 1-2.

31-letni Havon przez cały sezon imponował swoim potężnym głosem, talentem i wspaniałym instynktem.

Naklejka z YouTube'a

Po drodze podczas kwalifikacji wykonał fenomenalne wykonanie utworu „Titanium” Sii i Davida Guetty, który zachwycił Shaya Mooneya z Dan+ Shay: „To było dla ciebie jak chwila nagrody Grammy, stary”.

John Legend porównał ten wysiłek do doświadczenia religijnego. „Są w tobie pewne rzeczy, które przypominają mi Pitney Houston. Ona brała te piosenki, które nie zostały napisane dla piosenkarki soulowej, i miała tę powściągliwość i królewską prezencję w głosie, ale także dorzucała narkotyki, które można było usłyszeć w kościele. Legenda głosiła. „W kościele zapamiętujemy opisy niektórych garnków. Mówimy zatem, że jest ona namaszczona. Po prostu poczułeś na sobie namaszczenie. „To było boskie.” Legenda zabłyśnie teraz; Jest jedynym trenerem, który nie jest obecny podczas przesłuchania w ciemno HaVona.

READ  Taylor Swift nie wystąpi w meczu Chiefs-Vikings, Travis Kelce kontuzjowany – Billboard

W życiorysie HaVona znajduje się klip, na którym śpiewa dla Baracka Obamy podczas obchodów praw obywatelskich w rodzinnym mieście byłego prezydenta, a teraz psuje sobie dźwięk 2024.

Podczas obu wieczorów dołączyła gwiazdorska obsada dźwięk finał, w którym wystąpią Keith Urban (poniedziałek), The Black Keys, Jelly Roll, Lenny Wilson i Kate Hudson (wszyscy wystąpią we wtorkowym odcinku).

W szczególnym momencie grupa ulubionych trenerów z przeszłości wyszła na scenę, aby uczcić swój doniosły 25. sezon, od Kelly Clarkson po Cee Lo Green, Nialla Horana, Jennifer Hudson, Nicka Jonasa, Adama Levine’a, Blake’a Sheltona i Gwen Stefani.

Poniżej obejrzycie końcowe występy HaVon.

Naklejka z YouTube'a
Naklejka z YouTube'a
Naklejka z YouTube'a