19 czerwca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Przedłużenie kontraktu Nicka Bosy wśród 49-latków wśród graczy NFL w AAV – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

Przedłużenie kontraktu Nicka Bosy wśród 49-latków wśród graczy NFL w AAV – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

W środę drużyna 49ers wybrała Nicka Bosę z defensywnego gracza roku NFL na bardzo bogatego człowieka.

Bossa zgodził się na przedłużenie kontraktu o pięć lat za 170 milionów dolarów, co czyni go najlepiej opłacanym obrońcą w historii ligi.

Które miejsce wśród najlepiej zarabiających graczy plasuje się gwiazda, której średni roczny majątek wynosi 34 miliony dolarów na sezon?

Bosa jest najlepiej opłacanym linebackerem spoza środkowego obrońcy i 15. najlepiej zarabiającym graczem w sumie, za 14 rozgrywającymi.

Rozgrywający Los Angeles Chargers Justin Herbert ma najwyższy AAV z 52,5 milionami dolarów na sezon, za nim plasują się Lamar Jackson z Baltimore (52 miliony dolarów), Jalen Hurts z Filadelfii (51 milionów dolarów) i Russell Wilson z Denver (48,5 miliona dolarów) i Kyler Murray z Arizony (46,1 mln dolarów).

Deshaun Watson z Cleveland (46 mln dolarów), Patrick Mahomes z Kansas City (45 mln dolarów), Josh Allen z Buffalo (43 mln dolarów), Dak Prescott z Dallas (40 mln dolarów), Matthew Stafford z Los Angeles (40 mln dolarów)) oraz New York Giants QB Daniel Jones. (40 mln dolarów), New York Jets QB Aaron Rodgers (37,5 mln dolarów), Derek Carr z Nowego Orleanu (37,5 mln dolarów) i Kirk Cousins ​​z Minnesoty (35 mln dolarów) zamykają 14 najlepszych dronów przed Bosą.

Pozostałych pięciu graczy w pierwszej dwudziestce za Bosą to Detroit QB Jared Goff (33,5 mln dolarów), obrońca z Los Angeles Aaron Donald (31,6 mln dolarów), skrzydłowy z Miami Terek Hill (30 mln dolarów) i Tennessee QB Ryan Tannehill (30 mln dolarów). 29,5 miliona dolarów) i zewnętrzny obrońca z Pittsburgha, TJ Watt (28 milionów dolarów).

Niesamowity talent Bossy wyniósł obronę 49ers na nowy poziom od jego sezonu w seniorskiej drużynie w 2019 r., a zespół sowicie go nagrodził.

Pobierz i śledź podcast 49ers Talk

READ  Jacques del Rio, koordynator przywódców, opisuje bunt z 6 stycznia jako „kurz”