20 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Cooper Cobb nie zagra w niedzielę i może pozostać kontuzjowanym rezerwowym

Cooper Cobb nie zagra w niedzielę i może pozostać kontuzjowanym rezerwowym

Cooper Cup nie będzie grał w tym tygodniu i może minąć trochę czasu, zanim wróci.

Rams przez pierwszy tydzień wykluczyli przyjęcie.

Cobb doznał kontuzji ścięgna podkolanowego na treningu 1 sierpnia, a w zeszłym tygodniu doznał porażki. W tym tygodniu zasięgnął drugiej opinii u specjalisty w Minnesocie.

„Naprawdę nie ma zbyt wielu informacji” – powiedział trener Rams Sean McVay za pośrednictwem wideo przesłanego przez zespół. „Zajmuję się tylko tkankami miękkimi. Próbuję tylko wrócić do normalnego funkcjonowania. Kiedy to się stanie, odzyskamy go. W międzyczasie nie będzie dla nas grał”.

McVay nie wykluczył, że Cobb przejdzie na kontuzjowaną ławkę rezerwowych jeszcze w tym tygodniu, co wydaje się nieuniknione. To wykluczyłoby Cope’a z gry przez co najmniej cztery tygodnie.

„To możliwe. Przyjrzymy się temu” – powiedział McVay. „Chcemy móc dać mu trochę czasu. Nie musimy jeszcze podejmować tej decyzji, ale istnieje taka możliwość”.

Cobb opuścił dziewięć meczów ze względu na skręconą prawą kostkę, która wymagała operacji i przedwcześnie zakończył sezon 2022.

Van Jefferson, Tutu Atwell, DeMarcus Robinson, Puka Nacua i Ben Skowronek to pozostali w 53-osobowym składzie. Żaden z nich nie jest Kuppem, który w swoim życiorysie ma tytuł Ofensywnego Gracza Roku i MVP Super Bowl.

„Miałem nadzieję, że odejdzie, ale bardzo wierzę w zawodników” – powiedział McVay. „To coś, o czym prawdopodobnie myśleliśmy, że tak będzie już przez jakiś czas. Nie jest to dla nas nic nowego. Zamiast tego połóż to do łóżka i nie musisz ciągle odpowiadać na pytania. Chcesz odzyskać Coopera, kiedy będzie gotowy do pracy. W międzyczasie wielu chłopaków otrzymało wielką szansę na rozwój i nawiązanie relacji z Matthew [Stafford] i reszta grupy. Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, jak ci gracze rywalizują w niedzielę.”

READ  Celtics Warriors zdobywają punkty, szybkie punkty: Jaylen Brown, Jason Tatum prowadzą Boston do zwycięstwa w meczu 3

McVay wykluczył także Huntera Longa (pachwina, ścięgno podkolanowe) i rezerwowego rozgrywającego Stetsona Bennetta (prawe ramię) w pierwszym tygodniu. Brett Rypien, który znajduje się w składzie treningowym, będzie rezerwowym rozgrywającym Stafforda.