24 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Mówi się, że Brad Pitt „nie ma nadziei”, że jego relacje ze starszymi dziećmi radykalnie się zmienią

Mówi się, że Brad Pitt „nie ma nadziei”, że jego relacje ze starszymi dziećmi radykalnie się zmienią

Odkąd rozeszła się wieść Brada Pitta I Angelinę Jolie Po burzliwym rozstaniu wiele osób zastanawiało się, jak radzą sobie ich dzieci przez cały okres separacji. Przez lata dowiedzieliśmy się, co ich starsze dzieci myślą o swoich rodzicach (Maddox, Pax i Zahara rzucają aluzje na temat tego, co czują do ojca). Teraz, w 2024 r., osoba mająca dostęp do informacji poufnych twierdzi, że Pitt „pokłada nadzieję”, że jego starsze dzieci zgłoszą się i nawiążą z nim kontakt.

„Nie rozmawiają już z nim” – powiedział informator. Tak. „To bardzo zawstydzające, że rodzeństwo wykreśliło ich z życia. Ale on ma nadzieję, że w końcu się pogodzą.

Więcej od SheKnows

Dodali, że Pitt „chce ruszyć dalej i zapomnieć o przeszłości” oraz że Jolie w dalszym ciągu „atakuje go w prasie, nieustannie opowiadając o tym, jak przez lata dochodziła do siebie po bólu, jaki zadał jej rodzinie”.

Chociaż jest oddzielony od trójki starszych dzieci, umowa o opiekę nad dziećmi zawarta z Jolie pozwala mu widywać się z trójką młodszych dzieci. W rzeczywistości tak było Została sfotografowana z Pittem W ostatnich miesiącach wygląda więc na to, że jest z nimi stosunkowo dobrze.

Angelina Jolie (trzecia od lewej) pozuje ze swoimi dziećmi (LR) Shiloh Jolie-Pitt, Zahara Jolie-Pitt, Vivienne Jolie-Pitt, Maddox Jolie-Pitt i Knox Jolie-Pitt.  Zdjęcie: Tolga Akmen/AFP za pośrednictwem Getty Images.

Angelina Jolie (trzecia od lewej) pozuje ze swoimi dziećmi (LR) Shiloh Jolie-Pitt, Zahara Jolie-Pitt, Vivienne Jolie-Pitt, Maddox Jolie-Pitt i Knox Jolie-Pitt. Zdjęcie: Tolga Akmen/AFP za pośrednictwem Getty Images.

Jednak od tego czasu może nie nastąpić droga do reform dla jego najstarszych synów Mówi się, że Maddox Pax zeznawał przeciwko niemu w sądzie, obraził Pete'a w mediach społecznościowych i Zahraa upuściła „Beit” Od jej nazwiska.

Dla tych, którzy nie wiedzą, Jolie i Pitt powitali i adoptowali sześcioro dzieci: Maddoxa (22 lata), Paxa (20 lat), Zaharę (19 lat), Shiloh (17 lat) oraz bliźniaków Knoxa i Vivian15. Chociaż wszystkie dzieci wydają się być bardzo blisko Angeliny, większość z nich nie ma zbyt częstego kontaktu z Bradem od czasu jego rozwodu z Jolie.

READ  Księżniczka Charlotte wieści: Słodka chwila młoda królewska traci zainteresowanie nabożeństwem wielkanocnym | Królewski | Aktualności

Zanim odejdziesz, kliknij Tutaj Zobaczyć dorosłe dzieci gwiazd.

Kaia Gerber i Presley Gerber Kaia Gerber i Presley Gerber

Kaia Gerber i Presley Gerber

Lepsze niż SheKnows

Subskrybuj Biuletyn SheKnows. Aby otrzymywać najświeższe informacje, śledź nas dalej Facebook, ŚwiergotI Instagrama.