15 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Matvey Michkov wybiera najodważniejszą jak dotąd etykietę „Flyers” dotyczącą odbudowy i „nowej ery”

Matvey Michkov wybiera najodważniejszą jak dotąd etykietę „Flyers” dotyczącą odbudowy i „nowej ery”

Nashville, Tennessee. – W przeszłości Philadelphia Flyers nie przyjmowała Matwieja Miczkowa.

Pod wieloma względami Meshkov nie jest typowym wyborem dla pilotów. Jest dynamicznym talentem ofensywnym, a nie dwukierunkowymi typami młynów, które tworzyły tak wiele składów Filadelfii. Jego terminarz NHL jest długi, co jest zniechęcające dla klubu, który od dawna jest dumny ze swojej filozofii, w której wszyscy wygrywają. Och, on jest Rosjaninem – a jest to organizacja, która wciąż celebruje dominację Armii Czerwonej w 1976 roku i od dawna niechętnie rekrutuje lub podpisuje kontrakty z zawodnikami pochodzenia rosyjskiego.

Old Flyers prawdopodobnie wyprzedzili ósmego w rankingu Ryana Leonarda z Waszyngtonu, typowego, energicznego buldoga. To spowodowałoby, że cały zespół kiwał głową i myślał: „Tak, to tylko on Czuć Jak ulotka z Filadelfii. Nie Rosjanin, który dominuje w ataku, jest niezwykle utalentowany i zręczny.

Oczywiście to nie są już twoje stare posty.

„Kiedy widzisz poziom talentu tego gracza – nie mamy nikogo takiego jak on w organizacji” – powiedział dyrektor generalny Daniel Breyer w środę po zakończeniu pierwszej rundy. „Rozmawialiśmy już od wielu lat o tym, jak musimy wnieść więcej umiejętności i talentów do naszego składu. To była świetna okazja, aby, miejmy nadzieję, rozwinąć gracza, który może odgrywać dla nas taką rolę. „

Umiejętności Meshkova są ogromne. sportowiecCorey Brunman ocenił go jako trzeciego najlepszego gracza w drafcie. Kolega z drużyny Scott Wheeler umieścił go na drugim miejscu. Zdobył 20 punktów w 27 meczach RFL w tym sezonie w wieku 18 lat. Dla porównania, Alex Owieczkin strzelił 24 gole w 53 meczach rosyjskiej ekstraklasy w tym samym wieku. Kreatywność i zmysł hokejowy Metchkova są poza listami przebojów. Ma też potencjał, by być zabójczym strzelcem. Z czysto talentowego punktu widzenia jest najbardziej utalentowanym zawodnikiem, który został dodany do organizacji z Filadelfii od czasów Claude’a Girouda w 2006 roku.

Nie ma gwarancji, że się tam dostanie, ale nie popełnij błędu: Metchkov ma niesamowity potencjał.

READ  Odpowiedź Juana Soto na plotki i pytania biznesowe obywateli: „Nie wiesz, czemu ufać”

„Musimy być ostrożni ze słowem supergwiazda” – ostrzegł Brier. „Jeśli wejdzie i jest dobrym graczem w naszym zespole i może robić różnicę, to wszystko, o co proszę. Jeśli okaże się więcej, byłoby świetnie. Z pewnością bylibyśmy z tego zadowoleni.”

Piloci byli zafascynowani Mikovem. Prowadząc do draftu, Flyers spotkali go nie raz, ale dwa razy. Było szeroko relacjonowane spotkanie w Nashville z Briere i zasadniczo całą organizacją, ale według źródła zespołu, Michkov odwiedził również zakład Flyers’ Practice w Voorhees, NJ, w piątek rano, aby spotkać się z mniejszą grupą.

„Byliśmy zachwyceni jego osobowością i tym, jak bardzo kochał możliwość zostania pilotem” – powiedział Brier.

Próbowali nawet handlować na jego korzyść, przekonani, że nie ma szans, by spadł na 7. miejsce. Ale coś takiego nie istniało. Piloci muszą się pocić.

„Czuliśmy, że jego upadek w wieku siedmiu lat był dla nas prezentem” – powiedział Brier.

Czy wybór wiąże się z ryzykiem? zdecydowanie. Jest powód, dla którego zginęło sześć innych drużyn. Po pierwsze, istnieje tradycyjna troska o bycie małym skrzydłowym strzelającym bramki bez elitarnych umiejętności jazdy na łyżwach. (Mishkov potwierdził, że obecnie mierzy 5 stóp i 10, 178 funtów). W kręgach ligowych toczyły się uzasadnione rozmowy na temat potencjalnych problemów z charakterem – czerwona flaga zwykle traktowana poważnie, w szczególności przez Flyers.

„Zapytaliśmy go – przesłuchaliśmy go” – powiedział Brier, odnosząc się do pytań bohatera. „Zadaliśmy mu kilka naprawdę trudnych pytań. I byliśmy zadowoleni z odpowiedzi, które otrzymaliśmy. Nigdy nie wiadomo. Nigdy nie wiadomo na pewno. Ale mieliśmy dobre przeczucia.”

Ale prawdziwym niebezpieczeństwem jest oczywiście czynnik rosyjski: zarówno jego zaangażowanie w trzyletni kontrakt z SKA Sankt Petersburg, jak i obawa, że ​​nawet po wygaśnięciu tego kontraktu nie będzie chciał – lub nie będzie mógł – przyjechać do północ. Ameryka.

Troska geopolityczna jest uzasadniona iw tej chwili nieznana. A jeśli chodzi o gotowość Meshkova do przejścia do NHL? Z pewnością wyglądał na gracza, który chciał jak najszybciej dotrzeć na zachód. Pozostawił nawet otwartą możliwość wcześniejszego niż oczekiwano opuszczenia Rosji.

READ  Penn State vs Utah transmisja na żywo, oglądaj online, kanał telewizyjny, kursy Rose Bowl, rozprzestrzenianie się, przewidywanie, wybór

„Szczerze mówiąc, nie mogę powiedzieć na pewno”, powiedział Meshkov o swoim harmonogramie NHL za pośrednictwem tłumacza. „Mam kontrakt. Ale mam nadzieję, że przyjdę, gdy tylko będę mógł wyjść.”

Meshkov twierdzi, że chce być w NHL, zarówno dla siebie, jak i na cześć swojego zmarłego ojca, Andrieja.

„W tej chwili ważne jest dla mnie, aby dokończyć cel, który wyznaczył mi mój ojciec, czyli zdobyć Puchar Stanleya” – powiedział Michkov.

„Powiedział nam, że chce grać w NHL. Powiedział nam, że jego marzeniem jest wygranie Pucharu Stanleya. Powiedział nam, że chce być pilotem” – dodał Brier.

To było bardzo ważne dla pilotów – pomysł, że Meshkov specjalnie chciał przyjechać do Filadelfii. Potwierdza się to bardzo po selekcji.

„Myślę, że moim największym życzeniem i największym oczekiwaniem jest to, że chcę przyjechać do Filadelfii, chcę pomóc im zdobyć Puchar Stanleya” – powiedział Michkov. „Wiem, że długo na to czekaliśmy. To jest mój cel i dlatego przyjechałem.”

Brier uważa, że ​​status Flyers jako czołowego zespołu z dużą rzeszą fanów i bogatą historią również im pomógł.

„Wspaniale było widzieć, jak odpowiada na pytanie, gdzie (zadaliśmy mu):„ Czy boisz się grać w Filadelfii? A on wcale nie powiedział. „Chcę być lotnikiem. Chcę grać na rynku hokejowym. To inna sprawa” – powiedział. „To sprawiło, że poczuliśmy się z tym naprawdę dobrze” – powiedział Brier.

Jeśli Meshkov chce przejść do NHL i chce grać dla Flyers, to tylko „Czy uda mu się opuścić Rosję?” pytanie. Jest to zdecydowanie niebezpieczne.

Ale dla pilotów ryzyko było tego warte. Michkov jest gwiazdą o potencjale, którego brakuje organizacji, chyba że pick 2022 nr 5 Cutter Gauthier osiągnie absolutny szczyt swojej oferty. Przede wszystkim byli w stanie dostać szansę z potencjałem bycia MVP pretendenta do Pucharu Stanleya bez przegranej – retrospektywny łut szczęścia, który uratował ich przed decyzją o nierozpoczynaniu odbudowy zeszłego lata i postawieniu ich na czele. Strona dla talentów franczyzowych.

READ  Play-offy NBA 2023 – Celtics chcą się odbić w meczu 2, podczas gdy Heat może wykorzystać impet

Flyers nigdy nie wygraliby pucharu, budując zespół wokół grupy ciężko pracujących w dwóch kierunkach. Skupienie się na nastawieniu do odbudowy było początkiem i niezbędnym uznaniem realności ich sytuacji. Ale wciąż brakuje im talentu – prawdziwego talentu, który zmienia reguły gry.

Ta kontrola pokazuje, że o tym wiedzą.

„Czas pokaże, jest trochę za wcześnie, ale czujemy, że kiedy będzie gotowy do wejścia, może naprawdę zrobić różnicę” – powiedział Brier. „I to jest ryzyko, które byliśmy gotowi podjąć – poczekać trochę, aż będziemy mieli w rękach różnicę”.

Briere ma teraz trzy lata na odbudowę składu, zbudowanie pozytywnej kultury, wybranie odpowiednich zawodników i przekształcenie go w interesujący klub z crescendo w fazie play-off. A potem, na czwartym roku, mają nadzieję, że pojawi się Mechkov i popchnie ich na skraj prawdziwej rywalizacji.

„Myślę, że to oznacza, że ​​zaczniemy wygrywać, kiedy tu dotrę” — załamał się Mitchkov, zapytany o jego podekscytowanie dołączeniem do zespołu w trakcie odbudowy.

Ten dzień – zakładając, że kiedykolwiek nadejdzie – będzie prawdziwym początkiem Ulotki zapowiadające „Nową erę Orange” Kiedy klub ponownie remisuje w play-offach, a centrum Wells Fargo jest tak samo hałaśliwe jak zawsze. Ale duchowo to tak, jakby zaczął dzisiaj od wyboru, który stanowi odważne stwierdzenie, że piloci pod wodzą Breyera i Keitha Jonesa naprawdę zrobiliby coś inaczej.

„Wykonaliśmy duży zamach, ale miejmy nadzieję, że zamieni się to w home run” – powiedział Brier.

(Zdjęcie: Bruce Bennett/Getty Images)