30 kwietnia, 2024

Punkty stanu Floryda kontra dania na wynos z Florydy: nr 16 'Knowles przewyższa aligatory w meczu rywalizacji z najlepszymi wynikami

Stan Floryda, zajmujący 16. miejsce w rankingu, zakończył serię trzech porażek z rywalem z Florydy w piątkowy wieczór dramatycznym zwycięstwem 45-38 nad rozgrywającym Jordanem Travisem i późną obroną w ostatniej minucie meczu. Travis rozgrywał ważne mecze w powietrzu i na ziemi przez całą noc, podczas gdy obrona Seminoles zatrzymała się w ostatniej chwili na czwartym miejscu, gdy tłum na stadionie Doak Campbell osiągnął gorączkę.

Podanie Gators QB Anthony’ego Richardsona do strefy końcowej nie zostało zakończone na 39 sekund przed końcem, przekazując piłkę do stanu Floryda po przyłożeniach i kończąc mecz z najwyższym wynikiem w historii opozycji. To, co będzie dyskutowane przez wieki, to dwie zagrania w ostatniej akcji, czwarty wślizg i 18 podań przeciwko FSU, które przedłużyły próbę powrotu Florydy, oraz przezroczystą maskę Richardsona, która była niepotrzebna podczas wspomnianego niepełnego podania.

Richardson rzucił trzy przyłożenia w pierwszych 21 minutach gry, kiedy aligatory wyskoczyły na prowadzenie 21-14, ale drugoklasista w czerwonej koszulce stracił przytomność później z 11 nieukończeniami z rzędu. Trzecia kwarta okazała się szczególnie znacząca, ponieważ stan Floryda wymusił trzy kolejne punty przeciwko drużynie z Florydy, która nie pchnęła w pierwszej połowie.

Zwycięstwo jest pierwszym w rywalizacji dla trenera trzeciego roku stanu Floryda, Mike’a Norvella, i ma za to podziękować Travisowi. Junior w czerwonej koszulce rzucił na 270 jardów i zdobył przyłożenie, po czym przebiegł kolejne 83 jardy i jeszcze dwa punkty. Biegający z powrotem Trey Benson dodał trzy biegi do domu dla Noles, którzy dzięki wygranej poprawili się na 9-3.

CBS Sports zaktualizuje tę historię o dania na wynos.

READ  Ranking Fantasy Football na tydzień 15, 2022: Model startowy mówi Christian Watson, ale usiądź Mike Evans