13 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Ranking Fantasy Football na tydzień 15, 2022: Model startowy mówi Christian Watson, ale usiądź Mike Evans

Ranking Fantasy Football na tydzień 15, 2022: Model startowy mówi Christian Watson, ale usiądź Mike Evans

The Kardynałowie z Arizony Widzieli, jak przeciwnicy rzucają drugą największą liczbę podań w czerwoną strefę w tym sezonie, aw niedzielę zmierzą się z Denver Broncos. Senior Cortlandt Sutton (ścięgno podkolanowe) może wypaść w tym tygodniu drugi mecz z rzędu, ale docelowy udział Jerry’ego Goody’ego w czerwonych wynikach wynosi 21% wobec 23% Suttona w tym sezonie. Jody zdobył trzy przyłożenia w zeszłym tygodniu przeciwko Kansas City, ale czy to wystarczy, aby iść z nim z twoimi typami Fantasy Football Week15? Detroit przepuściło swoją piątą w czerwonej strefie w tym sezonie i zdobyło Jets w Nowym Jorku Drużyna walcząca o przetrwanie w meczu barażowym AFC. Debiutant szerokokątny Jarrett Wilson jest gwiazdą od 8. tygodnia i ma 10. miejsce w czerwonej strefie w tym przedziale, co stawia go wysoko w rankingach fantasy football w 15. tygodniu. Upewnij się o tym przed zablokowaniem formacji Sprawdź ranking SportsLine Advanced PC Fantasy Football Week 15.

Jeśli chodzi o rankingi graczy, model SportsLine przewyższa ekspertów fantastyczna piłka nożna W ostatnich kilku sezonach, zwłaszcza gdy były ogromne różnice w tabeli. W ciągu sezonu może to zadecydować o wygranej w lidze lub powrocie do domu z pustymi rękami.

W zeszłym tygodniu model był bardzo wysoki czarny Rozgrywający Jared Goff, mówiąc, że skończy jako gracz w pierwszej dziesiątce na swojej pozycji. Wynik: Goff wykonał 27 z 39 podań na 330 jardów i trzy przyłożenia w wygranym 34-23 meczu z Detroit Wikingowie. Ktokolwiek włączył go do swojego składu, był w drodze do wielkiego tygodnia.

Teraz model, który symuluje każdy mecz NFL 10 000 razy, ujawnił swoje rankingi fantasy football na 15. tydzień sezonu NFL 2022. Udaj się teraz do SportsLine, aby je zobaczyć.

Najlepsze typy fantasy football w 15. tygodniu

1 zawodnik, którego forma wzrosła w tym tygodniu: Pakowacze Szeroki odbiornik Christiana Watsona. W ostatnich czterech meczach na przemian biegał na 100 i 48 jardów. W swoim ostatnim meczu w 13. tygodniu przeciwko Chicago złapał trzy podania na 48 jardów.

READ  Aktualizacje na żywo z Westminster Dog Show 2024: najlepsi w ocenianiu i komentowaniu

Co ważniejsze, zdobył siedem przyłożeń w ostatnich czterech meczach przed 14. tygodniem w Green Bay. Podczas tego odcinka poprowadził wszystkich szerokich odbiorników NFL w bramkach czerwonej strefy z pięcioma bramkami. The barany Jest remisowy z Cardinals pod względem drugiej największej liczby prób podania przeciwko czerwonej strefie (72), a Watson powinien w tym tygodniu otrzymać ponad 20 punktów, dlatego Model planuje, aby zajął 10. miejsce. fantazyjny odbiornik. Zobacz, do kogo jeszcze kierować reklamy.

I ogromny szok: haker Szerokokątny Mike Evans, który zgromadził ponad 1000 jardów w każdym z ostatnich ośmiu sezonów, dużo kombinuje i nawet nie przebija się do Top 25 na swojej pozycji.

Evans był w ostatnich latach godnym zaufania, niezłomnym zwolennikiem w dziedzinie fantasy, ale w ciągu ostatnich kilku tygodni miał ogromne problemy. W rzeczywistości Evans rozegrał pięć meczów z rzędu, nie osiągając 60 jardów i dziewięć z rzędu bez zdobycia przyłożenia. Ponadto Evans i Bucs zmierzą się teraz z przeciwnikiem Bengale, obrona nie pozwoliła szerokiemu odbiornikowi znaleźć strefy końcowej od 20 listopada. Po tak trudnym meczu w niedzielę Evans jest graczem, którego można rozważyć w 15. tygodniu. Zobacz, kto jeszcze tu blaknie.

Jak ustawić ranking Fantasy Football Week 15

Forma wymaga również niesamowitego rozgrywającego, o którym nawet nie pomyślałbyś, aby zająć miejsce w pierwszej dziesiątce 15-tygodniowego rankingu piłkarskiego. Ten wybór może być różnicą między dużą wygraną a powrotem do domu z niczym. Możesz tylko zobaczyć, kto tu jest.

Więc z kim powinieneś zacząć i usiąść w tym tygodniu? A który zaskakujący rozgrywający może poprowadzić Cię do zwycięstwa? Odwiedź SportsLine już teraz, aby zapoznać się z rankingami fantastycznego futbolu z 15. tygodnia dla każdej pozycji, a także zobaczyć, który QB pojawi się znikąd, by przebić się do pierwszej dziesiątki.Wszystko z modelu, który przewyższa ekspertów.

READ  Padres i piraci rozmawiają o handlu Briana Reynoldsa