19 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Negocjacje z Lamarem Jacksonem wydają się pogarszać dla Kruków zamiast poprawiać

Negocjacje z Lamarem Jacksonem wydają się pogarszać dla Kruków zamiast poprawiać

INDIANAPOLIS — Kiedy 19 stycznia Baltimore Ravens zorganizowali konferencję prasową kończącą sezon, ton był optymistyczny, ale zasygnalizowany: Negocjacje kontraktowe z rozgrywającym Lamarem Jacksonem miały ważny grunt do pokonania i kurczące się okno czasowe na pracę z nim.

Sześć tygodni później rozmowy wciąż tkwią w grzęzawisku niejasności, a atmosfera wśród wron staje się coraz bardziej napięta.

Ostatni zwrot nastąpił w tym tygodniu, kiedy dyrektor generalny Eric DeCosta spektakularnie podążał za szerokim odbiornikiem, gdy spotkał się z mediami na zwiadowczym NFL, przedstawiając zmagania Baltimore w ocenie sytuacji przez Linia Musiał zwrócić na siebie uwagę swojej garderoby:

„Powiedziałbym, że wiele osób powiedziałoby to samo; to trudna sytuacja do oceny na różne sposoby. Jeśli mam odpowiedź, oznacza to, że prawdopodobnie mam lepszych odbiorców. Próbujemy dalej”.

Reakcja jednego z modeli DeCosta — wicemistrza pierwszej rundy 2021, Rashoda Pittmana — była dość chłodna. Mniej przewidywalnym aspektem była publiczna reakcja Batemana w mediach społecznościowych, obejmująca również obronę Jacksona.

W Usunięto tweeta Kilka minut później Bateman odpowiedział bezpośrednio na uwagi D’Costa:

„[H]Bateman napisał, odnosząc się do Jacksona. „[B]Oszukuj osobę, której pozwoliłeś to zrobić…. Z upałem radzimy sobie 24 godziny na dobę. I utrzymuj nas w zdrowiu… Dbaj o nas i zobacz, co się stanie… Żadnych obietnic… Jestem zmęczony byciem okłamywanym i całowanym przez graczy bez powodu.

Po usunięciu wiadomości Bateman napisał na Twitterze „Przepraszam” z emoji uścisku.

To, czego nie można wymazać ani zastąpić, to prostota wiadomości: Bateman wydawał się wystarczająco sfrustrowany, by publicznie zwrócić się do swojego dyrektora generalnego (w sposób, który można było stwierdzić, że była to uczciwa gra, biorąc pod uwagę notatki DeCosta) i zdecydował się włączyć Jacksona do swojego listu chociaż rozgrywający nie jest częścią cytatu. DeCosta.

READ  Drugi Braves, Michael Harris, prowadzi kolegę z drużyny Spencera Stridera w NL ROY

Rashod Pittman (7) wspomina Lamara Jacksona, choć nie z imienia i nazwiska, w aplauzie za komentarze wygłoszone przez dyrektora generalnego skautów NFL, Erica DeCosta. (Obrazy Brada Pennera/AP dla Panini)

Wyrażenie „obwiniaj osobę, której pozwoliłeś to zrobić” również wydaje się być słabo zawoalowanym odniesieniem do byłego koordynatora ofensywy Grega Romana, który „odszedł” w styczniu i został zastąpiony przez koordynatora ofensywy Georgia Bulldogs, Todda Monkena w zeszłym miesiącu, podobno zatrudniony bez uprzedzenia. Jackson jest istotną częścią procesu. A jakby tego było mało, włączenie przez Batemana słów „chroń nas w zdrowiu” i „zaopiekuj się nami” pojawia się dzień po tym, jak NFL Players Association opublikowało ligowe raporty drużynowe, które wypatroszyły trenerów siłowych Baltimore, umieszczając ich na ostatnim miejscu. w lidze futbolu amerykańskiego. z oceną F.

W tej karcie raportu, która była wynikiem anonimowej ankiety przeprowadzonej wśród ponad 1300 z ponad 2200 aktywnych graczy NFL, NFL zauważyło, że trenerzy siłowi w Baltimore „[W]Byłem nawet daleko poniżej drugiej najgorszej drużyny [in the NFL]. Gracze nie czują, że personel pomaga im osiągnąć większy sukces. Zespół niedawno rozstał się z trenerem siłowym Steve’em Saundersem, więc będziemy ciekawi, czy ten obszar poprawi się pod jego nieobecność.

Krytyka Saundersa wywołała tweety byłych graczy Ravens, Carla Daviesa Jr. i Quincy’ego Adeboyogo, którzy udali się bezpośrednio do byłego trenera.

„Byłam ofiarą trenerów siłowych. Dwa obrąbki i wiele nadwyrężeń klatki piersiowej” – powiedziała. Książki Davisa Jrodnosząc się do urazów z przeszłości.

„To zdecydowanie zrujnowało moją karierę” Książki Adeboyejo. „Trzyletni sezon zakończył moją passę kontuzji po tym, jak byłem zdrowy przez całą poprzednią karierę”.

Sama publiczna chłosta przez NFLPA i wynikająca z niej rozmowa o kontuzjach powinny niepokoić Kruki. Ale w połączeniu z uwagami Batemana skierowanymi do DeCosta i pomieszanymi z zagmatwanym trwającym tańcem kontraktowym z Jacksonem (który zakończył sezon w pozornie napiętym starciu związanym z kontuzją), dodaje kolejną warstwę do trwającej sagi, która tylko się pogarsza dla Baltimore. Więcej uwagi skupiło się na pilnych pytaniach o to, jak Ravens i ich gwiazdor rozgrywający wydają się wkraczać na terytorium wymiany walut między podpisaniem przez Jacksona przedłużenia a wymianą poza sezonem.

READ  Liverpool, Real Madryt i najlepsi współczesna gra | piłka nożna

Wydaje się, że DeCosta nie ma łatwiej odpowiedzieć na niektóre z tych pytań, zwłaszcza po przejściu przez ostatnie sześć tygodni bez niczego do zgłoszenia w tym tygodniu w kombajnie. Nawet nie tylko znana uwaga „robimy pewne postępy”.

Jeśli już, komentarze DeCosta na temat negocjacji z Jacksonem wydawały się być wyciągnięte z jego konferencji prasowej pod koniec sezonu sześć tygodni temu, kiedy powinna być uczciwa praca. początek.

„Tak, rozmawiamy z Lamarem” — powiedział DeCosta. „Spotkaliśmy się niedawno. To trwa dyskusja. Obaj rozumiemy powagę sytuacji. To był dobry dialog i dobra dyskusja. Mam nadzieję, ponieważ wciąż mam nadzieję, i zobaczymy, dokąd to zaprowadzi. „

Naciskany na temat wyzwań negocjacyjnych DeCosta subtelnie wspomniał o jednym aspekcie, który pozostaje problematyczny. Większość negocjacji elitarnych rozgrywających obejmuje kilka gorących momentów, kiedy dyrektor generalny krytykuje zawodnika przed swoim agentem, przyspieszając rozmowy, gdy obie strony szukają wspólnej płaszczyzny. Jackson nie ma agenta, co jeszcze bardziej utrudnia tego rodzaju bezpośrednią taktykę negocjacyjną. MG wie, że może powiedzieć agentowi kilka bezceremonialnych rzeczy, które nie pozostawią blizn na jego relacjach z graczem. W tym przypadku DeCosta musiałby powiedzieć te rzeczy bezpośrednio Jacksonowi, co mogłoby wpłynąć na przyszłe relacje Jacksona z front office i sztabem szkoleniowym.

„Myślę, że kiedy masz do czynienia z agentem, czasami możesz całkiem swobodnie rozmawiać [and] — powiedział DeCosta. „Masz różne argumenty, których możesz użyć, których prawdopodobnie nie powiedziałbyś graczowi. Więc myślę, że to część tego. Jest dużo szacunku – ogromnego szacunku – ponieważ jestem z graczem takim jak Lamar, graczem jak Roquan Smith, który również reprezentował siebie. Każdego dnia widać zaangażowanie, [and] Rozumiesz, skąd się biorą. Więc to zdecydowanie inna dynamika”.

Zamiast zbliżać się do wtorkowego terminu franczyzy z jakąś trakcją, wygląda na to, że Ravens i Jackson nie są bliżej długoterminowej umowy. W międzyczasie obie strony wymieniają się zakulisowymi przeciekami, które oferują różne opisy tego, jakiego rodzaju umowy szuka Jackson.

READ  Krytyk Nick Wright pochwalił wyjątkową wydajność Steph Curry w grze 4

Ze źródeł ligowych i związkowych wynikało, że Jackson szuka w pełni gwarantowanej długoterminowej umowy, podobnej do tej, którą podpisał w zeszłym roku rozgrywający Cleveland Browns, Deshaun Watson. Dzieje się tak pomimo raportu Stephena A. Smith z ESPN, że Jackson nie szuka w pełni zabezpieczonej umowy, która jest nadal odrzucana przez wiele źródeł zaznajomionych z negocjacjami między Jacksonem a Ravens.

Następne pięć dni ujawni, co to wszystko oznacza, a ostateczna odpowiedź prawdopodobnie zostanie udzielona w jakiejkolwiek formie tagu franczyzowego, jaki zespół umieści na Jacksonie, po czym nastąpi jego późniejsza reakcja na ruch. Albo zaakceptuje tag i przejdzie poza sezonem z drużyną, albo odrzuci ofertę i poprosi o wymianę. To, co wydaje się mniej prawdopodobne z każdym mijającym dniem, to przedłużenie ostatniego okopu.

Okres na osiągnięcie tego dobiega końca. A jedyną zmianą, jaka nastąpiła, jest to, że sytuacja wokół wron pogorszyła się, a nie poprawiła.