13 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Lindsay Horan z USWNT przeprasza za „źle wyrażone” komentarze.

Lindsay Horan z USWNT przeprasza za „źle wyrażone” komentarze.

Kapitan reprezentacji USA kobiet Lindsay Horan rozpoczęła swoje wystąpienie przed reporterami, odnosząc się do reakcji na jej komentarze na temat wiedzy amerykańskich fanów o piłce nożnej, które wyraziła w wywiadzie dla Sportowiec Opublikowano na początku tego miesiąca.

„Przede wszystkim chciałbym przeprosić naszych fanów” – powiedział Horan podczas wirtualnego spotkania przed Złotym Pucharem CONCACAF W. „Niektóre z moich komentarzy zostały źle wyrażone, z czego wyciągnąłem dla mnie ważną lekcję”.

W wywiadzie z SportowiecHoran podzieliła się swoją frustracją związaną z tym, jak widzowie poważnie traktowali komentarze, po czym zażartowała, że ​​jej matka zrobiła to podczas oglądania meczów USWNT. W czwartek znalazła czas, aby wyjaśnić fanom i wyrazić swoje uznanie.

Głębiej

Lindsay Horan chce tylko porozmawiać o piłce nożnej

„Kiedy myślę o naszych fanach, bardzo ich kocham. Zespół tak bardzo ich kocha i nie potrafię wyjaśnić, jak ważni są dla nas. Za każdym razem, gdy wychodzimy na trening, za każdym razem, gdy wychodzimy i gramy wiecie, że gramy dla was” – powiedział Horan. „Jesteście naszą inspiracją, naszą motywacją i patrzenie na was w naszych koszulkach, na to, jak krzyczycie nasze imiona i kibicujecie USA, po to gramy i nigdy chciałem to wszystko zabrać.

„Kontynuując, kultura piłki nożnej w Ameryce zmienia się i rozwija w bardzo pozytywny sposób. Dla mnie przeżycie tego na własnej skórze, gra w reprezentacji kobiet USA, ale także w NFL i Portland Thorns, jest czymś wspaniałym, ” dodał. Niezwykle. To absolutny zaszczyt i zawsze będę to powtarzał, że mogę nosić to hasło na co dzień. Być w tym środowisku, wychodzić, grać przed naszymi kibicami i reprezentować tę drużynę narodową , to już coś – znowu to dla mnie największy zaszczyt…. Ostatnią rzeczą „Chciałem kogoś w ten sposób obrazić. Zatem jeszcze raz szczerze i głęboko przepraszam.”

READ  Pierwsze zwycięstwo Kowbojów na wyjeździe od 1992 roku sprawiło, że Jerry Jones zaczął marzyć o wielkich rzeczach

Poproszona o wyjaśnienie, co chciała wyrazić w swoich oryginalnych komentarzach, Horan odpowiedziała, że ​​nie sądzi, że „to, co miałem na myśli, naprawdę ma teraz znaczenie”. Powiedziała, że ​​jest po prostu „piłkarskim umysłem”, który lubi oglądać jak najwięcej piłki nożnej.

„Uwielbiam o tym rozmawiać, sposób, w jaki ludzie mówią o starym Manchesterze City, Arsenalu i Barcelonie” – powiedziała. „Właśnie to chcę, żeby ludzie o nas mówili. Chcę, żeby ludzie mówili o tym, jak dobrze radzimy sobie z piłką, w posiadaniu piłki, w naszym stylu gry, umiejętnościach technicznych, zmianach taktycznych w środku gry, tego typu od rzeczy.

Horan powiedziała, że ​​przeprosiła za to, co czuła i chciała „wyrazić, ile dla mnie osobiście znaczą moi fani”.

Jeśli chodzi o czekający ich turniej – inauguracyjny W Gold Cup – Horan zażartował, że celem jest „trofeum”.

Co ważniejsze, powiedziała, że ​​głównym celem drużyny jest zwycięstwo, ale to także doskonałe przygotowanie do igrzysk olimpijskich ze względu na format i termin turnieju. „To, co tutaj robimy, może nas wytrenować i przygotować psychicznie na to, z czym będziemy musieli sobie poradzić we Francji” – powiedziała. „Podchodzimy do meczu z meczu na mecz i przez cały turniej stajemy się coraz lepsi, a teraz w dalszym ciągu poprawiamy to, co staramy się robić i jak staramy się grać”.

Głębiej

Mallory Swanson wraca do USWNT jako zawodnik ćwiczący przed turniejem W Gold Cup

Horan kilkakrotnie podkreślała, że ​​jej zdaniem każdy zawodnik w składzie powinien być wykorzystywany przez cały czas trwania Złotego Pucharu, aby niektórym zawodnikom zdobyć minuty w turnieju i więcej czasu na korcie – oraz że USWNT powinno wspólnie wykorzystać ten czas na korcie przed igrzyskami olimpijskimi .

„Nie chodzi tylko o nowe dzieci, ale o nas wszystkich” – powiedziała. „Wszyscy razem idziemy do przodu i nadal stanowimy zespół. Wszyscy muszą być na tej samej stronie przed igrzyskami olimpijskimi, ale najpierw musimy rozegrać pierwszy mecz w Złotym Pucharze”.

READ  John Harbaugh nie jest zdecydowany dać odpocząć Lamarowi Jacksonowi przed meczem ze Steelers

(Zdjęcie: Brennan Asplin, Getty Images)