13 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Konto na Instagramie Kanye Westa jest ograniczone, wróć do Twittera

Konto na Instagramie Kanye Westa jest ograniczone, wróć do TwitteraCNN

Skomentowany przez Meta w piątek, Kanye West opublikował post na Twitterze po raz pierwszy od prawie dwóch lat – ruch celebrowany przez Elona Muska, który jest w trakcie kupowania sieci społecznościowej.

West, który legalnie zmienił nazwisko na Ye, zamieścił na Twitterze zdjęcie kapelusza z napisanym rokiem 2024. Musk sam odpowiedział. ćwierkaćprzeczytaj „Witamy ponownie na Twitterze, przyjacielu!”

West ostatnio opublikował na Twitterze w listopadzie 2020 r., tuż po ostatnich wyborach prezydenckich w USA. Po swoim pierwszym tweecie w piątek, West Post opublikowanyZawierało to zdjęcie z Markiem Zuckerbergiem, dyrektorem generalnym Meta Platforms, oskarżając go o wyrzucenie go z Instagrama.

W sobotnim oświadczeniu dla CNN Business rzecznik Meta powiedział, że zawartość z konta Westa została usunięta z powodu naruszenia zasad firmy, a na jego koncie nałożono ograniczenia. Nie sprecyzowała, co budzi zastrzeżenia w treści ani jakiego rodzaju ograniczenie zostało nałożone.

Ruch nastąpił po tym, jak West udostępnił usunięty post, który zawierał zrzut ekranu rozmowy tekstowej z Seanem „Diddy” Combsem, który go skrytykował. Amerykański Komitet Żydowski jako „antyżydowski”.

West został wcześniej zawieszony przez Instagram na 24 godziny w marcu za rasistowskie obelgi na gospodarzu „Daily Show”. Trevor Noe.

wcześniej w tym tygodniu, Zachód wywołał kontrowersje Za jego koszulę „White Lives Matter” i kilka czarnych supermodelek w T-shirtach z tym samym hasłem, które Anti-Defamation League uznała za „hasło nienawiści” na jego paryskim pokazie mody.

READ  Kosmopolityczny hit z marną grzywną w wysokości 250 dolarów za ścięcie drzew, które ocieniali niespodziewani pisarze i aktorzy