20 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Spielberg przyspiesza produkcję nowego filmu Bullitt

Spielberg przyspiesza produkcję nowego filmu Bullitt

Steve McQueen w Bullit

Steve McQueen w zbudować
Zdjęcie: Warner Bros. / Dzięki uprzejmości Getty Images

Fani pościgów samochodowych, przygotujcie się: Steven Spielberg pracuje nad nowym filmem opartym na Franku Bullitcie, detektywie policji z San Francisco, którego pamiętnie powołał do życia Steve McQueen. w 1968 zbudować. dla każdego różnorodnySpielberg z Josh Singer z Poczta A Reflektoraby napisać nowy scenariusz skupiony na słynnym szybko jeżdżącym gliniarzu.

Wygląda na to, że ten nowy projekt nie będzie bezpośrednią przeróbką zbudowaćOpiera się na powieści Roberta L. Fisha z 1963 r Oglądaj wyciszenie. Zamiast tego będzie to nowa i oryginalna historia — mimo że Spielberg i jego współproducenci zabezpieczyli prawa do postaci Bullitta z posiadłości McQueena, z dołączonym synem i wnuczką aktora.Ed jako producenci wykonawczy.

Czas dostawyktóry jako pierwszy opublikował tę historię, donosi ten który zbudować Prawdopodobnie nie będzie to kolejny film Spielberga, po jego nadchodzącym na wpół autobiograficznym filmie bajkarze. Ale reżyser, który nigdy nie wahał się zagłębić w swoją osobistą miłość do klasyki, aby zapewnić inspirację do nowych projektów, najwyraźniej przez jakiś czas interesował się tym pomysłem, a główną przeszkodą były negocjacje z majątkiem McQueena.

Spielberg ma już pracowity rok; Obecnie jest nominowany do siedmiu nominacji do Oscara za podobny pogląd historyczny Historia po zachodniej stronie Biologia. Niedawno zakończył także zdjęcia bajkarzew którym występuje Gabriel Labelle jako ambitny młody reżyser z Arizony Również naprawdę w zbudowaćdomyślamy się.

oryginalny zbudować Wyreżyserowany przez Petera Yatesa i szeroko reklamowany, zawierający jedne z najfajniejszych pościgów samochodowych w historii kina, w szczególności 10-minutową scenę San Francisco z McQueenem za kierownicą swojego kultowego Forda Mustanga. Film zdobył Oscara za najlepszy montaż, w dużej mierze dzięki sile tej sekwencji.

Spielberg mniej więcej Zaczął od pościgu samochodowego, najwyraźniej najpierw wyrobił sobie markę, robiąc telewizję w 1971 r. pojedynek. Włączył także sekwencję wyścigów w 2018 roku Jeden gotowy gracz To jest tak zatłoczone odniesieniami do filmów, że byliśmy trochę zaskoczeni, że nie wyglądaliśmy jak Mustangi Bullitta zakopane gdzieś w opakowaniu. Ale skłamalibyśmy, gdybyśmy powiedzieli, że nie zaintrygował nas pomysł faceta, który rzucił wszystkie swoje zasoby i talent za nakręcenie Absolutu Stevena Spielberga. Pościg samochodowy”.

READ  Wordle 304 19 kwietnia - Walczysz dzisiaj z Wordle? TRZY WSKAZÓWKI, KTÓRE MOGĄ POMÓC ODPOWIEDZIEĆ | Gry | zabawa