30 marca, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Harry Styles zrobił się czerwony na twarzy, rozpinając spodnie przed córeczką Jennifer Aniston

„Obiecuję, że to nie jest część przedstawienia!” Harry Styles zrobił się czerwony na twarzy, rozpinając spodnie na oczach córeczki Jennifer Aniston podczas imprezy w Los Angeles

Harry Styles zrobił się czerwony na twarzy po tym, jak rozdarł spodnie podczas występu przed swoją ukochaną z dzieciństwa, Jennifer Aniston.

28-letni piosenkarz miał wpadkę podczas swojego koncertu w Los Angeles w tym tygodniu, podczas którego rozdarł spodnie na środku podczas tańca.

Rozgrywający wykonywał swoją piosenkę Music For A Sushi Restaurant, kiedy nastąpiła żenująca chwila.

Uh-oh: Harry Styles zrobił się czerwony na twarzy po tym, jak rozdarł spodnie podczas występu przed ukochaną z dzieciństwa Jennifer Aniston

Harry dostrzegł zabawną stronę tego incydentu i przeprosił członków tłumu w pierwszym rzędzie.

Powiedział: rozerwij mi spodnie. Czuję, że muszę przeprosić kilku z was na górze. To znaczy, to jest przedstawienie familijne.

Zwracając się do mężczyzny w tłumie blisko przodu, dodał: „Panie, czy wszystko w porządku? Obiecuję, że to nie jest część programu.

W klipie z programu widać, jak Harry biega wokół podium, trzymając flagę Pride, a następnie zawiązując ją wokół talii.

Zawstydzony: Harry dostrzegł zabawną stronę incydentu i przeprosił członków tłumu w pierwszym rzędzie (Jennifer na zdjęciu z SAG Awards)

ODP: 28-letni piosenkarz miał wypadek w garderobie podczas swojego koncertu w Los Angeles w tym tygodniu, podczas którego rozdarł spodnie na środku podczas tańca

ODP: 28-letni piosenkarz miał wypadek w garderobie podczas swojego koncertu w Los Angeles w tym tygodniu, podczas którego rozdarł spodnie na środku podczas tańca

Jennifer Aniston była wśród osób widzianych w tłumie na koncercie, ponieważ gwiazda Friends wydawała się być w dobrym nastroju podczas występu.

Harry wcześniej ujawnił, że aktorka była jego pierwszą celebrytką podczas występu w The Ellen DeGeneres Show w styczniu 2020 roku.

W odpowiedzi na szybkie pytania, przerwał na chwilę, a potem powiedział: „Myślę, że może Jennifer Aniston”.

Reakcja: Wielu fanów zareagowało na ten zabawny moment, a jeden z nich napisał na Twitterze: „Spodnie Harry'ego Stylesa rozdarły się na oczach jego pierwszej celebrytki, Jennifer Aniston”.

Reakcja: Wielu fanów zareagowało na ten zabawny moment, a jeden z nich napisał na Twitterze: „Spodnie Harry’ego Stylesa rozdzierają się tuż przed jego pierwszą gwiazdą, Jennifer Aniston”

Wielu fanów zareagowało na ten zabawny moment, a jeden z nich napisał na Twitterze: Spodnie Harry’ego Stylesa rozdarły się na oczach pierwszej celebrytki, Jennifer Aniston…spersonalizowane spodnie od Gucci. Nie jestem pewien, czy Gucci chce tego rodzaju „ujawnienia”, ale proszę bardzo.

Inny napisał, że dżinsy Harry’ego Stylesa nie miały szans, gdy zrobił ten krok, podczas gdy trzeci powiedział: „Harry Styles rozdziera spodnie z pierwszą sympatią Jennifer Aniston na widowni”.

Harry jest w trakcie trasy Love On Tour, która rozpoczęła się w 2021 roku, wspierając jego drugi i trzeci album Fine Line i Harry’s House.

Trasa składa się z siedmiu etapów trwających 22 miesiące, rozpoczynających się we wrześniu 2021 roku w Las Vegas i kończących się w lipcu w Reggio Emilia w 2023 roku.

Crush: Harry wcześniej ujawnił, że aktorka była jego pierwszą celebrytką podczas występu w The Ellen DeGeneres Show w styczniu 2020 r. (Na zdjęciu w 1997 r.)

Crush: Harry wcześniej ujawnił, że aktorka była jego pierwszą celebrytką podczas występu w The Ellen DeGeneres Show w styczniu 2020 r. (Na zdjęciu w 1997 r.)