30 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Twitter usunął tweeta Kanye Westa za naruszenie zasad Twittera - The Hollywood Reporter

Twitter usunął tweeta Kanye Westa za naruszenie zasad Twittera – The Hollywood Reporter

Świergot Usuń jeden z tweetów Kanye „Ye” West za naruszenie jej zasad tego samego dnia potwierdzony martwy Dla mnie Hollywoodzki reporter Jego konto na Instagramie zostało ograniczone za naruszenie zasad platformy.

W sobotnim tweecie West napisał, że wybiera się na „Death con 3 On ŻYDOWSKICH LUDZI”.

Napisał: „Dziś wieczorem czuję się trochę śpiący, ale kiedy się obudzę, idę na Śmierć con 3 o LUDZIE ŻYDOWSKICH”. „Zabawne jest to, że właściwie nie mogę być antysemitą, ponieważ czarni w rzeczywistości też są Żydami, bawiłeś się ze mną i próbowałeś pozbyć się każdego, kto sprzeciwiał się twojemu programowi”.

Po godzinie pobudki i dziesiątkach tysięcy postów tweet rapera już się nie pojawia. W jego miejsce znajduje się powiadomienie z Twittera, które stwierdza: „Ten tweet naruszył Zasady Twittera”.

West wrócił na Twittera w piątek po długiej przerwie, niemal natychmiast nazywając zmarłych Mark Zuckerberg, mówiąc: „Jak kopałeś mnie na Instagramie”. I wkrótce ponownie powitał go na Twitterze Elona Muska, który potwierdził swoje plany zakupu Twittera. Musk odpowiedział na tweeta Westa o Zuckerbergu: „Witamy z powrotem na Twitterze, przyjacielu”.

Konto rapera na Instagramie zostało ograniczone po tym, jak opublikował rzekomą wymianę zdań między nim a Diddym, w której użytkownicy krytykowali Westa za używanie języka, który wydawał się antysemicki. Post został usunięty.

Pierwszy post na Twitterze Westa od 2020 roku pojawił się 7 października, gdzie opublikował zdjęcie w repozytorium czarnej czapki z napisem „2024”.

Zamieścił również pytania typu: „Jak myślisz, kto stworzył kulturę anulowania?” A także tweety wspierające irańską młodzież. Napisał: „Irańska młodzież prowadzi rewolucję przeciwko 44 latom dyktatury. Świat potrzebuje ich wsparcia i uhonorowania ich odwagi”.