22 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Koncesje MLB wyjaśniły: w jaki sposób zrzut płac Aniołów może zmienić wyścig proporczyków

Koncesje MLB wyjaśniły: w jaki sposób zrzut płac Aniołów może zmienić wyścig proporczyków

Anioły początkowo zdecydowały się na to w ostatecznym terminie. Potem upadł w epicki sposób. Teraz mogą mieć ostatnie słowo w wyścigach proporczyków w baseballu.

We wtorek Anioły zawiesiły prawie jedną piątą swojego składu. według sportowiecKena RosentyPonieważ wykorzystanie bazy – i taktyka zarządzania składem – było istotne jeszcze zanim baseball został skonsolidowany w ramach jednego terminu handlu. Główni bohaterowie to starter Lucas Giolito, rezerwowi Matt Moore i Reynaldo Lopez oraz zapolowi Hunter Renfro i Randall Grischuk.

„Ma się wrażenie, że od czasu do czasu zdarzają się ludzie zarabiający na (zwolnieniach), ale nie na tak ogromnym (wynagrodzeniu) zarzucie jak ten” – powiedział we wtorek wieczorem dyrektor AL. „Myślę, że potrzeba do tego zbiegu szalonych okoliczności. A anioły przesadzają, jeśli chodzi o szaleństwo”.

Według Rosenthala inni gracze, którym przyznano zwolnienia, to zapolowy Yankees Harrison Bader, zapolowy Mets Carlos Carrasco i zapolowy White Sox Mike Clevinger. Jednak gambit Aniołów – niespodziewany w swoim zakresie i skali – wywołał wiele intryg, gdy zawodnicy baseballu zastanawiali się, czy przyciągnąć duży napływ graczy objętych zwolnieniami.

Wszyscy gracze zgłoszeni w ramach zrzeczeń zostaną przekazani swojemu nowemu zespołowi w czwartek. Oto wstęp do tego, co może się wydarzyć.

Miotacze są na zwolnieniach

gracz drużyna rzuca g/str własność intelektualna era

nie

R

20/20

90

6,80

CWS

R

18/18

97 2/3

3.32

dieta

R

54/0

48 2/3

5.36

NIE

R

27/27

153 2/3

4,45

NIE

Do

40/0

43

2.30

NIE

R

55/0

53 2/3

3,86

Umieszczanie graczy na zwolnieniach

gracz drużyna punkt sprzedaży. G pomniejszyć HR OPS+

Nowy Jork

Do

82

.242/.279/.370

7

77

NIE

Do

124

.239/.300/.425

18

94

NIE

Do

90

.261/.317/.435

11

94


Jak działają zwolnienia?

System jest prosty. Kiedy gracz otrzyma wyraźne zrzeczenie się prawa, wszystkie 30 drużyn ma możliwość ubiegania się o niego. Priorytet przydziału przebiega w odwrotnej kolejności zapisu; W zeszłym roku relacje pobiły rekord. Zespół z gorszą historią, który złoży wniosek, przyjmie zawodnika, doda go do swojego 40-osobowego składu i wypłaci pozostałą część jego kontraktu. Jeżeli zawodnik nie zostanie odebrany, gospodarze w dalszym ciągu wypłacają mu wynagrodzenie.

Konsekwencje w tym przypadku są rozległe. Rozważmy następujący fakt: przed wtorkowymi meczami 16 drużyn miało wagę powyżej 500 i znajdowało się w odległości 2 1/2 meczu od miejsca w play-offach, a kolejna (Red Sox 69-63) odpadła 5 1/2 meczu. Oznacza to, że większość ligi liże swoje plany, aby dodać jednego lub więcej wpływowych graczy, którzy we wtorek skorzystali ze zwolnienia – a będzie ich to kosztować tylko pieniądze.

Ale będzie to również wymagało odrobiny szczęścia, ponieważ potrzebują, aby ten gracz wpadł w ich ręce. Pamiętaj: rekordy nie są odblokowane. Nakaz odstąpienia od umowy jest nadal aktualny. Zostanie on ustalony na podstawie zapisów ze środowych meczów. We wtorek po południu wydano nakaz zwolnienia [deep breath] Lekkoatletyka, Royals, Rockies, White Sox, Cardinals, Buccaneers, Tigers, Mets, Nationals, Padres, Guardians, Angels, Yankees, Marlins, Reds, Giants, Diamondbacks, Twins, Red Sox, Cubs, Blue Jays, Phillies, Astros, Rangers , Brewers, Mariners, Rays, Dodgers, Orioles i Braves.

READ  Sprzedaż Chelsea w stanie zawieszenia w oczekiwaniu na zatwierdzenie przez rząd Wielkiej Brytanii

Więc mówisz, że Sailors strzelili sobie w stopę tą gorącą passą?

Nie powiedziałem, że. zrobiłeś.

Dlaczego to się dzieje teraz?

Aby zakwalifikować się do rozgrywek posezonowych, zawodnik musi znaleźć się w składzie przed 1 września. Okno rezygnacji jest otwarte przez dwa dni. Oznacza to, że zawodnicy zostaną wręczeni drużynie zgłaszającej się 31 sierpnia. Widzisz, jak te elementy układanki pasują do siebie, prawda?

No dobrze, ale czy nie pozbyli się tego systemu?

System, ale nie ten system.

Stary komercyjny system zrzeczeń został zniesiony w 2019 r. i przewidywał, że nakaz zrzeczenia się będzie ustalany przez rejestr I Przynależność do ligi. Wcześniej zespoły umieszczały prawie wszystkich graczy w swoich składach na odwołalnych zrzeczeniach, co oznaczało, że można było ich losować bez ich utraty. Zespoły stosowały tę taktykę, aby maskować graczy, z którymi faktycznie chcieli handlować, i informować ich, czy mogą zawrzeć umowę z drugą stroną. Więc John Smoltz pojechał do Atlanty, Jeff Bagwell pojechał do Houston, Larry Walker pojechał do Kolorado, Bert Blelevin pojechał do Minnesoty, Justin Verlander pojechał do Houston (po raz pierwszy) a wszystko to w sierpniu. Do 31 sierpnia zespoły mogą wymieniać graczy na podstawie zwolnień i kwalifikować ich do rozgrywek posezonowych, co skutecznie tworzy dwa terminy wymiany.

W MLB po 2019 r. nie istnieją już odwołalne zwolnienia i obowiązuje tylko jeden termin transakcji. Kolejność przydziału jest również ściśle określona przez rejestr. Chociaż gracze nadal mogą być wzywani do rezygnacji po upływie terminu handlu, nie można nimi już handlować w ramach zwolnień. Ich pierwotny zespół otrzyma jedynie rezygnację z wynagrodzenia, a nie potencjalnych klientów ani premię pieniężną.

Musi być jakiś haczyk, prawda?

Zakaz polowania. To, co widzisz, jest prawdziwe. Istnieje grupa graczy, którzy właśnie rozliczają zwolnienia, a jeszcze miesiąc temu byli pożądanymi celami biznesowymi. Teraz mogą grać dla Twojej ulubionej drużyny (chyba, że ​​są to Anioły) za niską cenę, jaką kosztuje miesięczne zatrudnienie ich. Nie ma możliwości oddania tego. Tylko gotówka. To naprawdę dobry interes dla zespołu, jeśli uda ci się pozyskać jednego z tych gości.

O czym dokładnie myślą anioły?

Myślą o ograniczeniu strat. Anioły są najgorszą drużyną w baseballu od czasu ostatecznego terminu wymiany, mając bilans 7-17, i pomimo tego, że nie zostali matematycznie wyeliminowani, szanse Fangraphs na play-off wynoszą 0 procent. Są wznieceni, a nakłonienie dużej części swojego składu do ustępstw może zaoszczędzić trochę pieniędzy, machając przysłowiową białą flagą.

Myślą o podatkach, a konkretnie o ich unikaniu. Kiedy Anioły dały z siebie wszystko w ostatnim tygodniu lipca, wynagrodzenie ich zespołu zostało obciążone podatkiem od salda konkurencyjnego poziomu 1 (CBT). Wyeliminowanie części listy płac sprowadziłoby ich poniżej progu transferów pieniężnych wynoszącego 233 miliony dolarów i pozwoliłoby uniknąć wszelkich podatków, kar i związanego z nimi gniewu ze strony mniejszych płatników.

READ  Steelers uhonorowali Franco Harrisa i spędzili emocjonującą noc z powrotem fabularnym dla Raiders

Rozważają także przeciwstawienie się nieuchronności przejścia Shuhei Ohtaniego do wolnej agencji. Jeśli Ohtani odrzuci ofertę kwalifikacyjną Angels tej jesieni – co zrobi – i znajdą się powyżej pierwszego progu CBT, wybór rekompensaty nastąpi po czwartej rundzie. Jeśli jednak spadną poniżej progu, wybór rekompensaty nastąpi po drugiej rundzie porównawczej, po drugiej rundzie. To nie jest mała sprawa. W tegorocznym drafcie na dwóch stanowiskach wybieranych było od 60 do 70 wyborców.

Zatem pomimo tego, jak wielki żal będą odczuwać Aniołowie z powodu tej desperackiej pogardy, należy podjąć strategiczne decyzje. Przyćmił ich smutny stan klubu.

Gdzie może trafić Julito?

z kimkolwiek chce. Anioły pozyskały Giolito przed terminem – wraz ze wspomnianym Lópezem – w zamian za czołowych zawodników Edgara Quero i Lefty’ego Ky Busha. W sześciu startach w drużynie Angels uzyskał ERA na poziomie 6,89, więc jego ostatni rekord jest nierówny, ale z pewnością znajdzie się zespół, który kupi jego cały nakład pracy.

Szczególnie Bliźniakom przydałby się awans i byliby dobrze umieszczeni w kolejności rezygnacji w porównaniu z innymi pretendentami. To może być druga szansa dla The Reds, bez Nicka Lodolo, na podjęcie decyzji o dodaniu weterana do swojego młodego składu. Diamondbacks również mają okazję spróbować tego po raz drugi. Giants, po tygodniach play-offów i pierwszych meczów u siebie, to kolejna drużyna, której przydałoby się zwiększenie rotacji, choć mają dziwny kryzys w składzie z powodu parady powracających kontuzjowanych graczy. Możliwe, że Red Sox mogliby zagrać dla Giolito, jeśli uważają, że nadal biorą udział w polowaniu na dziką kartę. Jasne, Orioles również mogliby wykorzystać ten termin, ale czy Giolito będzie nadal dostępny, gdy nadejdzie ich (obecnie przedostatnia) kolej?

A co z innymi graczami?

Z reguły konkurenci zawsze szukają innego domu. Leworęczny Matt Moore wydaje się idealnie pasować do drużyny Astro, podczas gdy rezerwowy Reynaldo Lopez zmieści się wszędzie – nawet jeśli oznacza to ostateczne pożegnanie z wieloletnim kolegą z drużyny Giolito. Rangersi potrzebują pomocy, mimo że ich nakaz przepadku został unieważniony. Randall Grichuk ma historię w Toronto, a drużyna Blue Jays rozpaczliwie potrzebuje ataku.

Całe ćwiczenie przypomina grę w The Price is Right. (Pokój z tobą, Bobie Barker.)

Czy chcesz Matta Moore’a, czy chcesz odnieść sukces? Masz 10 sekund„.

Kim są kandydaci, którzy najlepiej potrafią dodać prawdziwy talent?

To naprawdę świetna szansa dla sześciu najlepszych pretendentów w aktualnej kolejności zrzeczeń, która po wykluczeniu drużyn poniżej 500 punktów trafia do: Marlins, Reds, Giants, Diamondbacks, Twins, Red Sox. Nagle pojawia się mnóstwo broni, z której można zrezygnować, po niskich cenach, a te drużyny są pierwsze w kolejce (chyba że osoby niebędące uczestnikami gry spoilerują), aby ją zdobyć.

READ  Mets zamiata Cincinnati Reds, aby kontynuować gorącą passę

Kolejna drużyna, o której nie wspomnieliśmy: Cubs, którzy biorą udział w wyścigu o dziką kartę w Holandii i powinni być w przyzwoitej formie w rankingach przydziałów.

Jakie zespoły mogą być czynnikami chaosu?

Istnieje długa historia zespołów znajdujących się wyżej w hierarchii (i niżej w kolejności dziobania), które robiły wszystko, co w ich mocy, aby wykluczyć konkurenta. Jankesi Jose Canseco aresztowany bez powodu. Giants zażądali od Cody’ego Rossa na złość Padres. The Padres zbanowali Braves za Randy’ego Myersa, ale przyniosło to odwrotny skutek, gdy Blue Jays kontynuowali roszczenie, a San Diego przestało płacić 13 milionów dolarów za kontuzjowanego zawodnika.

Nie ma ograniczeń co do liczby roszczeń, jakie może złożyć zespół, więc teoretycznie drużyna lekkoatletyczna mogłaby skorzystać z priorytetu dotyczącego zrzeczeń nr 1, aby ubiegać się o jedną czwartą składu Aniołów na podstawie zwolnień, o ile znajdzie w składzie odpowiednie miejsce wszyscy. Jest to wyraźna przesada. Dlaczego miałbyś potrzebować więcej, skoro masz Zacha Geloffa? Ale to pokazuje, że drzwi są otwarte do chaosu~.

„Myślę, że zespoły na pewno będą wymagać graczy, których niekoniecznie chcą, aby inne zespoły ich nie dostały” – powiedział dyrektor AL. Zdobądź je wszystkie i dowiedz się później. „Chaos wynika z obecnego nakazu koncesji oraz apetytu i kreatywności poszczególnych zespołów” – dodał.

Zastanawiam się, gdzie możemy teraz znaleźć tak głodny i kreatywny zespół. O nie, to muzyka AJ Brillera. Padres balansują na granicy między ugotowaniem a rywalizacją, jeśli patrzysz zbyt mocno. Wszyscy wzięli udział, ale osiem gier poniżej 0,500 i siedem poza zakresem dzikich kart. Giolito mógłby zastąpić Richa Hilla lub Pedro Avili. Bader może zacząć od środka. Bullpenowi przydałoby się uzupełnienie zapasów. Im więcej o tym myślałem, tym bardziej zastanawiałem się, czy to jest moment, na który Padres czekali i do którego przygotowywali się przez cały ten czas.

Teraz, gdy wyrzucili Noaha Syndergaarda ze składu, Strażnicy mogą nie mieć nic przeciwko przyjęciu kolejnej ręki, aby pożreć rundy we wrześniu. Yankees mają szansę pozyskać cztery zespoły przed nimi w lidze, ale zaskoczeniem byłoby zobaczyć, jak zrezygnują z paliwa i jednocześnie to zrobią.

Prawdziwy chaos może wynikać z oglądania tablicy wyników. Nakaz zwolnienia zostanie zablokowany dopiero po środowych meczach, co oznacza, że ​​jest jeszcze czas na pewne zmiany w kolejności dziobania. Czy właśnie usłyszałeś skandowanie Wrigleya „Tank to Giulito”? Jednak biorąc pod uwagę szereg ustępstw twierdzących, że jest to interesujące, 48 godzin może być dość głupie.

sportowiec Mark Caregg i Evan Drilich wnieśli swój wkład w powstanie tego raportu.

(Główne zdjęcie przedstawiające debiut Lucasa Giolito w Aniołach: Cole Burston/Getty Images)