26 września, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Yankees zwalniają Harrisona Badera, według źródła: Czy Nowy Jork zrobi miejsce dla Jasona Domingueza i Austina Wellsa?

Yankees zwalniają Harrisona Badera, według źródła: Czy Nowy Jork zrobi miejsce dla Jasona Domingueza i Austina Wellsa?

Źródło New York Yankees potwierdziło, że rozgrywający Harrison podpisał we wtorek zrzeczenie się sportowiec. Oto, co musisz wiedzieć:

  • Bader (29 lat) kończy swój dwuletni kontrakt za 10,4 miliona dolarów i w tym sezonie zostanie wolnym agentem.
  • 239/0,275/0,365 w 83 meczach w tym sezonie dla Yankees.
  • Od 4 lipca Bader’s 50 wRC+ zajmuje czwarte miejsce w rankingu wszystkich kwalifikujących się zawodników w lidze MLB.
  • Jeśli zespół zdobędzie pełnię księżyca przed północą w czwartek, będzie kwalifikował się do rozgrywek posezonowych dla swojego nowego zespołu. Yankees zaoszczędziliby prawie 1 milion dolarów, gdyby Pader został przejęty przez inny klub piłkarski.

sportowiecNatychmiastowa analiza:

Dlaczego Yankees oddali Badera?

Biorąc pod uwagę, że ruch młodzieżowy drużyny Yankees kwitnie pełną parą, a Bader ma zostać wolnym agentem po sezonie, nie jest to już konieczne. Jasne, jest doskonałym obrońcą z pola, ale jego uderzenia są co najmniej wątpliwe (73 OPS+ od czasu dołączenia do Yankees). Nie są związani domem Bronxville w stanie Nowy Jork, a on pozwala Yankeesom rozrzucać swoje nietoperze po całym miejscu.

Oczywiście Yankees mogą teraz karać siebie za to, że nie wymienili Badera w wyznaczonym terminie i próbowali dostać się do play-offów, mimo że szanse na to były dość wysokie. Pozwala to rozważyć decyzję Yankees o przejęciu Badera w ostatecznym terminie w 2022 r., co jest kolejną transakcją, która wydaje się negatywna.

W tamtym czasie Yankees sprzedali niezawodnego leworęcznego miotacza Jordana Montgomery’ego drużynie St. Louis Cardinals w zamian za Badera, przyznając, że przegapi miesiąc z powodu zapalenia powięzi podeszwowej, zanim będą mogli docenić jego atletykę i szybkość. Bader grał w defensywie, w zeszłym roku był niesamowicie mocny w play-offach i dał Yankees początkowego rozgrywającego na sezon 2023. Jednak ostatecznie Montgomery wydawał się oferować lepszą wartość. Podczas gdy Yankees zmagali się z kontuzjami i niespójnościami w rotacji, Montgomery osiągnął w zeszłym roku ERA na poziomie 3,11 w 11 startach w drużynie Cardinals, a następnie w tym sezonie osiągnął ERA na poziomie 3,19 w 26 startach pomiędzy St. Louis i Texas Rangers. — słodka

Yankees przygotowują się do dołączenia swoich najlepszych zawodników w nadchodzących dniach

Po odejściu Josha Donaldsona liczba 40 zawodników drużyny Yankees wynosi 39, a po odejściu Badera liczba ta spadnie do 38. To otworzyło Yankees drzwi do powołania na ostatni miesiąc sezonu łapacza Austina Wellsa i/lub zapolowego Jasona Domingueza. Wiele źródeł zespołu podało, że zespół przeprowadził wewnętrzne dyskusje na temat promowania zarówno Wellsa, jak i Domingueza przed końcem sezonu 2023. sportowiec.

Yankees są w pełni zaangażowani w ruch młodzieżowy przez resztę sezonu, ponieważ play-offy są jeszcze daleko. Po odejściu drużyny Yankees z Badera pojawiła się szansa na zatrudnienie regularnego rozgrywającego, co oznacza, że ​​zespół będzie mógł przyjrzeć się 20-letniemu Dominguezowi, aby sprawdzić, czy jest gotowy, aby znaleźć się w składzie na Dzień Otwarty w 2024 r. Jako ostatnie zapytano menadżera Yankees Aarona Boone’a. weekend w Tampie na temat możliwości debiutu Domingueza w lidze w tym sezonie. Bonne nie wykluczył tego i powiedział, że wierzy, że Dominguez ma szansę wywrzeć wpływ na drużynę.

READ  Nauka o łukach: jak wygląda drabinka NCAA Championship po chaotycznym dniu, w którym przegrała sześć z siedmiu najlepszych rozstawionych

„Jestem nastawiony na to, że myślę, że będzie naprawdę dobrym graczem w tej lidze” – powiedział Boone. „Myślę, że to naprawdę wyjątkowy talent. Po nieco powolnym rozpoczęciu tego roku w Double A, przez ostatnie kilka miesięcy gra naprawdę dobrze. Jest oczywiście przy piłce, jest wysportowany i potrafi biegać. jak fakt, że w bardzo młodym wieku naprawdę kontrolował sytuację w strefie ataku. Mam nadzieję… kiedy tu dotrze, będzie to coś, co będzie mu dobrze służyć.

Rozpoczynając wtorek, Dominguez miał 11 z 23 trafień, 10 RBI i tylko dwa trafienia w 27 meczach w siedmiu meczach z Triple-A Scranton. — Kirchnera

wymagana lektura

(Zdjęcie: Brad Penner/USA Today)