14 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Jak oszałamiający home run Kyle’a Harrisona zmienił perspektywy Giants – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

Jak oszałamiający home run Kyle’a Harrisona zmienił perspektywy Giants – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

SAN FRANCISCO – Kiedy w poniedziałkowe popołudnie Giants drukowali dla mediów notatki z meczów, kilku działaczy zespołu zauważyło coś interesującego. I po raz pierwszy od miesięcy wydaje się, że nigdzie nie można znaleźć liter „TBD”.

W drugiej połowie sezonu MLB 2023 w drużynie Giants występowała dwuosobowa rotacja i przez prawie cały rok co najmniej jedno miejsce w danej serii było niejasne. Często to coś więcej. Niejednokrotnie zespół wykorzystywał Logana Webba i Alexa Cobba w serii, a następnie udawał się do następnego miasta bez zapowiedzi zawodników na kolejne trzy mecze.

Wraz z przybyciem Cincinnati Reds nastąpił powrót do normalności. Kyle Harrison wygrywa pierwszą grę, a Cobb i Webb pójdą ich śladem. I to też nieprędko się zmieni. Biorąc pod uwagę, jak dobry jest Harrison w poniedziałek, nie ma wątpliwości, że zostanie tu na stałe.

Menedżer Gabe Kapler ma zwyczaj pytać go o plany rotacyjne pod koniec konferencji prasowych po meczu, a rozmowy zazwyczaj wyglądają mniej więcej tak:

Reporter: „Czy zaczynasz jutro?”

Kappler: „Nadal pracujemy nad pewnymi rzeczami. Zwrócimy ci to, kiedy tylko będziemy mogli”.

A ponieważ serial zakończył się w poniedziałkowy wieczór, Kapler nie musiał odpowiadać na żadne pytania dotyczące reszty serialu ani tego, co Harrison będzie robił za pięć dni. Zamiast tego zapytano go, w jaki sposób występ Harrisona może podnieść poprzeczkę dla Giants na dłuższą metę.

Odpowiedział: „Tak, warto trochę wspiąć się w górę”. „Ponownie nie chcę przesadzać z przesadą, ale właśnie tego potrzebuje nasz zespół. To kolejny facet w środku pola, który będzie regularnie przejmował piłkę i głęboko wchodził w grę. nie gwarantuje, że będzie tak samo za każdym razem, ale ma Zdolność.

„To właśnie widzieliśmy przez kilka lat i być może to, co Michael Holmes w nim widział, kiedy był [drafted him in 2020]. Pod wieloma względami Kyle Haynes ma wiele wspólnego z jego awansem w niższych ligach i ze wszystkimi trenerami, z którymi miał kontakt po drodze. Każdy może to sobie wyobrazić – może nie dokładnie tak – ale w swoim debiucie u siebie zaliczył dla nas świetny start.

READ  Arte Moreno nie chce już sprzedawać Aniołów

Haines, który kieruje działalnością niższej ligi organizacji, był obecny na pierwszym występie wraz z Keithem Snyderem, który obserwował Harrisona w De La Salle High w Concord. Na tę chwilę czekała recepcja, odkąd Harrison przejął St. Francis High School tuż przed pandemią, potwierdzając wszystko, co Holmes i reszta jego personelu sądzili o leworęcznych.

Pierwszy wieczór nie mógł być lepszy, ponieważ Harrison został pierwszym Giantem od czasu Randy’ego Johnsona, który uderzył pierwszych pięciu pałkarzy w meczu. Zakończył sezon z 11 miejscami, ale w obliczu zbliżającego się września Giants nie była to liczba najważniejsza.

Harrison cierpliwie siedział miesiącami, podczas gdy Giants zmuszali go do pracy na ściśle określonym poziomie w polu ataku. Wychodził z meczów Triple-A w trzeciej lub czwartej rundzie, wiedząc, że ma więcej w zbiorniku. Harrison był podekscytowany za każdym razem, gdy liczba zbliżała się do 100, a w poniedziałek z pewnym niepokojem Kapler pozwolił mu wyrzucić 91.

To około osiem razy więcej niż Harrison rzucił w ciągu ostatnich pięciu miesięcy, ale się nie denerwował. Po to właśnie budował. Harrison pojawił się w siedzibie zespołu po tym, jak został powołany jako nastolatek i zdał sobie sprawę, że będzie grał z mężczyznami. W niskich juniorach poszedł szeroko w drugą stronę, ale ustabilizował się w mocnej ramie. Chce więcej na swoim talerzu, a Giganci w końcu na to pozwolili.

„Odczułem ulgę” – powiedział Harrison. „Ciągle pytali: Jak się masz?” Pomyślałem: „Wszystko w porządku”. Tutaj adrenalina jest trochę inna. tylko ja [fed] poza tym.”

Harrison nie jest obecnie całkiem gotowy, aby grać regularnie, ale gdy Giants wkraczają w swój ostatni miesiąc, jest już blisko. W kwietniu i maju wykazali się cierpliwością w nadziei, że uda im się zachować trochę prowadzenia na ważniejsze mecze, a Harrison nie miał już wiele do zaoferowania. Giants mają teraz trzeciego zawodnika, który może zapewnić im pięć lub sześć rund co piąty dzień i jeśli wszystko będzie szło w tym kierunku, Harrison będzie mógł rozpocząć sezon posezonowy dwa miesiące po swoim debiucie.

READ  NCAA Men's Championship: Houston awansuje do 1/8 finału

To dopiero początek i na drodze będą wyboje, ale właśnie tego potrzebują Giants. Harrison w ciągu jednej niesamowitej nocy podniósł podłogę i sufit po dwóch miesiącach baseballu, który czasami był trudny do oglądania.

Może tak właśnie miało być przez cały czas. Oto wiadomość, którą Webb wysłał swojemu przyjacielowi po cichej przerwie w reklamach.

„Napisałem do niego i powiedziałem, że to pokazuje, że ci ufają i wierzą w ciebie” – powiedział Webb. „Chcą, żebyś tu był. Myślałem, że to odpowiednie, prawda?”

Pobierz i śledź podcast Giants Talk