19 kwietnia, 2024

Najważniejsze wydarzenia Mistrzostw Świata 2022: Fernandez i Portugalia pokonali Urugwaj 2:0

drugi tydz Mistrzostwa Świata 2022 Poniedziałek kontynuowany z Portugalia Pokonać Urugwaj 2:0 na stadionie Lusail w Katarze, a my zapewniamy Ci każdy moment, który musisz zobaczyć od czasu przewrotu grupy H z Fox.

Dzięki temu zwycięstwu Portugalia (2:0) po raz pierwszy od 2006 roku odniosła dwa zwycięstwa w finałach mistrzostw świata i zakwalifikuje się do 1/8 finału. Z drugiej strony Urugwaj (0-1-1 ). Odniósł pierwszą porażkę w turnieju.

wczesny, Ghana Po swoim wielkim zwycięstwie zdobył trzy punkty Korea Południowa awansować na drugie miejsce w grupie H., a gdzie indziej w grupie G, Kamerun Zebrani, aby rysować SerbiaI Brazylia doładowany Szwajcaria.

Możesz obejrzeć ten mecz i Każda gra turniejowa na FOX Sports Family of Networks — oficjalny partner nadawczy w języku angielskim w USA — aplikacja FOX Sports i FOXSports.com. Ty również możesz Streamuj pełne powtórki meczów za darmo na Tubi.

Oto najważniejsze sztuki!

Portugalia 2, Urugwaj 0

3′: Co to może być!

Cristiano Ronaldo Spółka nie marnowała czasu na nadanie tonu tej sprawie. Portugalia Williama Carvalho Bramka o mało nie chybiła tego wczesnego strzału, który został złapany przez gładkie podanie ramieniem Ronaldo.

18′: Zakazane!

Ronaldo, który w poprzednim meczu z Portugalią został pierwszym piłkarzem, który zdobył pięć bramek na mistrzostwach świata, miał kolejną szansę, by umieścić swoją drużynę na tablicy dzięki celnemu rzutowi wolnemu, ale została ona odbita.

32′: rozgrzać

Urugwaj miał jednak znakomitą okazję, by przejąć prawie półgodzinny znak Rodrigo Bentancourta Nie był w stanie połączyć się po uratowaniu potwora przed strażą Portugalii Diogo Costa.

54′: Gol!

Bruno Fernández Dał Portugalii prowadzenie 1: 0 zbliżając się do znaku jednej godziny. Pierwotnie gol padł dla Ronaldo.

Portugalczyk Bruno Fernandez zdobywa gola przeciwko Urugwajowi w 54. minucie

READ  Riyad Mahrez przygotowywał się do przeprowadzki do Al-Ahly za 35 milionów euro uzgodnioną z Manchesterem City

75′: Tak blisko!

Urugwaj kontynuował walkę z Portugalią na początku drugiej połowy. Maxi Gomez Niemal skomplikował sprawę w 75. minucie, ale jego strzał trafił w prawy słupek.

Urugwaj był bezlitosny w swoich próbach pod koniec meczu, oddając dwa kolejne nieudane strzały w ciągu następnych czterech minut, gdy sytuacja dobiegła końca.

82 ’: Gracz ludowy

Portugalia dokonała kilku zmian w końcówce meczu, m.in Gonzalo Ramosa Sprawdź Ronaldo.

90′ + 3′: Podwójne kłopoty

Portugalia kontynuowała presję na Urugwaj pod koniec drugiej połowy.

Fernandes wykorzystał rzut karny w doliczonym czasie gry i dał Portugalii prowadzenie 2:0.

90′ + 9′: Brak wyjścia

Fernandez prawie dołożył trzeciego gola ostatniej nocy w ostatnich chwilach poniedziałkowego meczu, ale jego strzał trafił w lewy słupek. Ostatecznie Portugalia wygrała 2:0 dzięki świetnym ruchom Fernandeza.

Sprawdź pełny harmonogram Mistrzostw Świata i zobacz, jak oglądać każdy mecz na żywo tutaj.

Uzyskaj więcej dzięki Mistrzostwom Świata FIFA 2022 Śledź ulubione, aby otrzymywać informacje o grach, nowościach i nie tylko