6 grudnia, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Kanye West zdziwiony złą reakcją na program „White Lives Matter”

Kanye West zdziwiony złą reakcją na program „White Lives Matter”

Źródła zbliżone do Kanye Westa twierdzą, że raper, który został projektantem, nie jest wyrachowanym chwytem reklamowym mającym na celu wywołanie oburzenia, jest zaskoczony reakcją, jaką spotkała jego najnowsza grupa.

Poniedziałek w południe na zachód w Zaskakujący debiut na Paris Fashion Week Ze swojej kolekcji YZY Season Nine nosi T-shirt z twarzą papieża z przodu i napisem „White Lives Matter” z tyłu. Candice Owens przyprowadziła kontrowersyjnego konserwatywnego YouTubera – również noszącego tę samą koszulkę – jako swojego gościa, a modelki również nosiły koszulkę podczas pokazu.

Gość w pierwszym rzędzie Jaden Smith Opuść przedstawienie natychmiast Kiedy zobaczył dziwne projekty, nie był surowo krytykować Przez osoby publiczne, dziennikarzy i aktywistów.

Ale źródła, które spędziły czas z Westem od czasu występu we Francji, mówią nam, że jest rozczarowany, że nie był w stanie skutecznie przekazać swojego przesłania.

Wtajemniczony powiedział: „Myśli, że to sprawa z komputerem i chce dać głos 'drugiej stronie’. [of the race debate in America]. I dodali: „On nie rozumie, dlaczego ludzie tego nie widzą”.

Kanye West wygłasza przemówienie w koszulce White Lives Matter
West wygłosił wędrowne przemówienie podczas pokazu Paris Fashion Week.
Kanye West / YouTube

Według New York TimesaLiga Przeciw Zniesławieniu o nazwie „White Lives Matter” — ukuta w odpowiedzi na ruch Black Lives Matter — „mowa nienawiści i jej przypisywanie. [it] zwolennikom białej supremacji (w tym Ku Klux Klan).”

Modelki noszą koszulki White Lives Matter
Modele nosiły również dziwaczny projekt podczas pokazu.
Kanye West / YouTube

West otwarcie mówił o swoich zmaganiach z chorobą afektywną dwubiegunową i odniósł się do swojej hospitalizacji w pesymistycznym przemówieniu, które wygłosił przed rozpoczęciem serialu.

READ  Meghan Markle podobno doświadczyła „drastycznej zmiany serca” i teraz chce zachować swoje królewskie tytuły