28 listopada, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Jak dzisiaj obejrzeć mecz Cleveland Browns vs. Pittsburgh Steelers w CBS

Jak dzisiaj obejrzeć mecz Cleveland Browns vs. Pittsburgh Steelers w CBS

Trwa 11. tydzień sezonu NFL 2023, a w najbliższą niedzielę odbędzie się mnóstwo meczów piłkarskich, w tym dzisiejszy popołudniowy mecz Cleveland Browns kontra Pittsburgh Steelers. Mecz Browns vs. Steelers zostanie wyemitowany dzisiaj w CBS o 13:00 czasu wschodniego. Czy jesteś gotowy, aby wysłuchać pojedynku pomiędzy Cleveland a Pittsburghem? Oto, jak obejrzeć mecz dzisiejszego popołudnia, a także nasze rekomendacje dotyczące najlepszych sposobów oglądania każdego meczu NFL w tym roku, od chwili obecnej do Super Bowl LVIII.

Jak oglądać Cleveland Browns kontra Pittsburgh Steelers Gra:

  • NFL+

    Oglądaj mecze NFL na urządzeniu mobilnym: oglądaj na żywo mecze lokalne i mecze w sezonie zasadniczym w godzinach największej oglądalności

data: Niedziela 5 listopada

czas: 13:00 czasu wschodniego

Gra: Cleveland Browns pokonali Pittsburgh Steelers

Kanał TV: CBS

przepływ: Najważniejszy+

Na jakim kanale transmitowany jest mecz Cleveland Browns vs. Pittsburgh Steelers?

Mecz Browns vs. Pittsburgh będzie transmitowany w niedzielne popołudnie w telewizji CBS. Powinieneś więc móc włączyć telewizor i dostroić się do meczu w CBS. Jeśli nie masz dostępu do telewizji na żywo lub CBS, oto co polecamy obejrzeć mecz w tę niedzielę:

  • Ultracienka, wewnętrzna antena telewizyjna Channel Master Flatenna

    Oglądaj mecze NFL na lokalnych kanałach, takich jak CBS, NBC i Fox

Gdzie można transmitować mecz Cleveland Browns vs. Pittsburgh Steelers?

(Zdjęcie: Najważniejszy)

Paramount+ ma dwa poziomy: poziom z reklamami za 6 dolarów miesięcznie i poziom premium za 12 dolarów, który jest wolny od reklam i obejmuje Showtime oraz bezpośredni dostęp do lokalnego kanału CBS. Oprócz gier NFL w BCS, Paramount+ oferuje wiele innych wydarzeń sportowych na żywo, hitowe programy oraz nowe i klasyczne filmy. W przeciwieństwie do wielu innych serwisów streamingowych, Paramount+ nadal oferuje bezpłatny tygodniowy okres próbny, dzięki czemu nowi subskrybenci mogą zarejestrować się, aby oglądać mecze NFL w tym tygodniu w CBS i całkowicie bezpłatnie przeglądać pozostałą bibliotekę Paramount+ przez siedem dni.

READ  Manchester City vs Liverpool: Erling Haaland bije rekord strzelców Premier League

5,99 USD miesięcznie w Paramount +

Najlepszy sposób na obejrzenie całego sezonu NFL w 2023 roku:

(holo)

Za 70 dolarów miesięcznie pakiet telewizji na żywo Hulu (z reklamami) zapewni dostęp do NBC, Fox, CBS i ESPN I Uzyskaj dostęp do ESPN+. Dodatkowo dla fanów futbolu uniwersyteckiego NCAA otrzymasz także ESPNU, Fox, FS1, CBSN, NBC, ACCN, Big Ten Network i SECN. Zasadniczo, ledwie Każdy kanał, którego możesz potrzebować, aby oglądać mecze piłkarskie NFL i NCAA w 2023 roku. Jedynym meczem NFL, który przegapisz, będzie czwartek Night Football na Amazon Prime Video (do którego prawdopodobnie już masz dostęp!).

Dodatkowo ten pakiet zapewnia subskrypcję Disney+ i oczywiście dostęp do ogólnej biblioteki treści Hulu. Plany telewizji na żywo Hulu obejmują także nieograniczone miejsce na rejestratorze DVR, proces konfiguracji bez użycia urządzenia i łatwe anulowanie online. Hulu nie oferuje obecnie bezpłatnego okresu próbnego swojego planu telewizji na żywo.

76 dolarów miesięcznie w Hulu

(Fobo)

Fubo TV zapewnia dostęp do sieci NBC, ESPN, Fox, CBS, ABC i NFL, czyli prawie każdego kanału potrzebnego do oglądania sezonu NFL 2023. Jedyne gry, które przegapisz dzięki tej usłudze, to te, które są regularnie blokowane ze względu na ograniczenia regionalne Czwartkowy wieczór piłkarski Gry na Amazon Prime Video i kilka meczów NFL w tym sezonie będą transmitowane wyłącznie w ESPN+. Będziesz mieć także dostęp do sieci ACCN, SECN, Pac-12 i Big Ten Network, aby oglądać mecze futbolu uniwersyteckiego NCAA oraz ponad 100 innych kanałów na żywo. Abonenci Fubo otrzymują także 1000 godzin przechowywania w chmurze DVR. Platforma oferuje bezpłatny okres próbny wynoszący 7 dni.

READ  Patriots ławce McJonesa dla Billy'ego Zappy'ego w drugiej kwarcie, natychmiast odnajduje życie ofensywne przeciwko Bears

75 dolarów miesięcznie w Fubo

(Zdjęcie: NFL)

Podstawowa subskrypcja NFL+ w wysokości 6,99 USD miesięcznie (lub 40 USD rocznie) zapewnia lokalne, regularne mecze NFL w godzinach największej oglądalności i po sezonie wyłącznie na telefonie lub tablecie, a także dźwięk na żywo z każdego meczu sezonu na obsługiwanych urządzeniach i dostęp do sieci NFL Który umożliwi transmisję na żywo ośmiu meczów w sezonie 2023. NFL+ Premium, a nieco wyższa cena 14,99 USD miesięcznie (lub 80 USD rocznie) obejmuje również dostęp do NFL RedZone, a także pełne, skondensowane powtórki każdego meczu na obsługiwanych urządzeniach. NFL+ oferuje także 7-dniowy bezpłatny okres próbny.

NFL 6,99 USD miesięcznie

Więcej sposobów oglądania sezonu NFL 2023: