30 listopada, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Christian McCaffrey bije rekord NFL ustanowiony przez wielkiego 49ers Rogera Craiga – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

Christian McCaffrey bije rekord NFL ustanowiony przez wielkiego 49ers Rogera Craiga – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

Tydzień po tym, jak nie udało mu się pobić rekordu NFL w kolejnych meczach przyłożeniem, skrzydłowy 49ers Christian McCaffrey znalazł inny sposób na zapisanie się w podręcznikach historii w niedzielnym meczu przeciwko Tampa Bay Buccaneers na stadionie Levi’s.

Złapawszy piłkę na odległość 2 jardów pod koniec pierwszej połowy, McCaffrey zanotował 484. przyjęcie w swojej karierze w NFL, wyprzedzając wspaniałego 49ers Rogera Craiga w większości przyjęć przez biegacza w ciągu pierwszych siedmiu sezonów w historii NFL.

Nie był to pierwszy raz, kiedy znakomita gra McCaffreya wyciągnęła go na świeże powietrze razem z Craigiem, ponieważ obaj dynamiczni biegacze stoją samotnie wraz z członkiem Hall of Faulk, jedynym biegaczem w historii NFL, który zanotował 1000 jardów w biegu i 1000 jardów przy odbiorze. W tym samym sezonie.

McCaffrey nie tracił czasu na zwiększanie swoich imponujących wyników w sezonie 2023, przedłużając swój wynik do czołówki ligi, zdobywając przyłożenia wśród biegaczy, a piąte w powietrzu połączył się z Brockiem Purdym po przyziemieniu z 4 jardów pod koniec pierwszej kwarty meczu. Niedzielny mecz. Z zatoką Tampa.

Gwiazda drużyny 49ers, która biegnie do tyłu, w 11. tygodniu osiągnęła najwyższy w lidze wynik 339 jardów, a jednocześnie prowadziła w lidze NFL pod względem liczby jardów w pośpiechu, zdobywając 747 jardów w niedzielnym meczu.

Jeśli McCaffreyowi uda się utrzymać to szybkie tempo przez pozostałą część sezonu NFL 2023, może zostać pierwszym biegaczem, który ponownie przewodzi na tej pozycji w biegu i zdobywaniu jardów od 2010 roku, kiedy to była gwiazda Houston Texans, Arian Foster, dokonał tego, zdobywając 1616 jardów i zdobywając jardy. 604 jardy odbiorcze.

Od czasu przejęcia go przez 49ers przed ostatecznym terminem handlu w NFL w 2022 r. McCaffrey notuje ponad 2000 jardów w uniwersalnej piłce i 24 przyłożenia w 21 meczach dla San Francisco.

READ  Jak dziś obejrzeć mecz piłki nożnej USC vs. Colorado College

Pobierz i śledź podcast 49ers Talk