22 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

IMD International Search Group dodaje nową firmę członkowską w Polsce

IMD International Search Group dodaje nową firmę członkowską w Polsce

19 kwietnia 2024 r. — Konsultanci Executive Search odnotowują wzrost liczby zamówień rekrutacyjnych z całego świata. Aby nadążać za popytem, ​​stale tworzą nowe praktyki, zatrudniają nowych pracowników i otwierają nowe lokalizacje. Tymczasem globalne federacje rekrutacyjne korzystają z odrodzenia się sytuacji w niektórych lokalizacjach geograficznych. Globalne konsorcjum Executive Search Międzynarodowa Grupa Poszukiwań IMD dodał Najnowszą firmą członkowską jest Kaluzinski & Madeja z siedzibą w Warszawie. Na tym kończy się zasięg IMD na rynku środkowoeuropejskim.

Założona w 1991 roku firma Kaluzinski & Madeja została stworzona przez Richarda Kaluzinskiego, który ma ponad 30-letnie doświadczenie w executive search. Karierę zawodową rozpoczął w Wielkiej Brytanii, a następnie osiedlił się w Polsce. Jest obywatelem brytyjskim i polskim.

Pan. Kaluziński i jego zespół posiadają bogate doświadczenie w branży technologicznej, bankowej, FMCG i przemysłowej. Działają również jako spółka publiczna, rekrutując wszystkie stanowiska najwyższego szczebla i wyższą kadrę zarządzającą. Pozostałe segmenty biznesowe obejmują ocenę przywództwa, zarządzanie tymczasowe i doradztwo zawodowe. „Jestem zachwycony możliwością dołączenia do IMT International Search Group z jej długą tradycją” – powiedział Mr. – powiedział Kaluziński.

Gospodarka Polski uważana jest za najbardziej odporną z krajów postkomunistycznych i jest jedną z najszybciej rozwijających się w Unii Europejskiej, z silnym rynkiem krajowym, niskim zadłużeniem sektora prywatnego, elastyczną walutą i niezależnym sektorem eksportu. Była to jedyna gospodarka europejska, która pod koniec XXI wieku uniknęła recesji. Polski sektor bankowy jest największy w Europie Środkowo-Wschodniej.

W skład powiększonego zespołu IMD w Europie Środkowej wchodzą obecnie:

Najlepsza rekrutacja W Czechach i na Słowacji.

Doradztwo Delks Na Węgrzech.

Dr. Hemire Executive Search Serbia działa we wszystkich krajach regionu Południowych Bałkanów.

Agencja polowań na głowy w Rumunii z możliwością obsługi klientów w Bułgarii.

Kaluziński i Madeja Możliwość zatrudnienia także na terenie Polski i Ukrainy.

READ  Polska vs Szwecja: prognoza, godzina rozpoczęcia, telewizja, transmisja na żywo, wiadomości grupowe, wyniki h2h — podgląd

Założona w 1972 roku firma IMD International Search Group jest jedną z 40 największych światowych firm wyszukiwawczych, posiadającą ponad 41 biur na głównych rynkach i w centrach biznesowych na całym świecie. Jej specjaliści ds. wyszukiwania kadry kierowniczej, z których wielu zajmuje obecnie wyższe stanowiska w obsługiwanych przez siebie sektorach przemysłu, co roku przeprowadzają setki wyszukiwań wyższego szczebla dla klientów na całym świecie.


IMD International Search Group dodaje nowe firmy członkowskie w Ameryce Północnej
Grupa IMD International Search Group niedawno rozszerzyła swoją działalność na Amerykę Północną, dodając Radar Headhunters w Montrealu oraz Sylvester & Company w Salt Lake City. „Dzięki tym dodatkom IMD obejmuje Amerykę Północną w szerokim zakresie sektorów przemysłu i obszarów funkcjonalnych, na poziomie kierownictwa i zarządu” – stwierdziła organizacja. „Nasze obecne firmy członkowskie, Alder Koten z Houston w Teksasie i trzy biura w Meksyku oraz Onstott Group z Bostonu, nie mogą się doczekać nowej możliwości współpracy. Witamy naszych nowych współpracowników.


Konsorcjum stwierdziło: „Jesteśmy dumni, że od dziesięcioleci zatrudniamy wielu członków, na przykład Dr Heimier & Partner (członek od 1989 r.), Delks Consulting (1997), Circa Executive Search (1998), IMS Talent (2001), Lisberg ( 2002), Panamera (2003), Schilling Partners (2004) oraz Executive Network (2005). Ta stabilność pozwoliła nam zbudować relacje oparte na zaufaniu z korzyścią dla naszych klientów, m.in. z Australii i Nowej Zelandii (Fisher Leadership), Brazylii (Osser). & Osser). Rozszerzyliśmy nasz zasięg geograficzny na Chile (Sommergroup), Chiny (GMP Talent International) i Stany Zjednoczone (Alder Coton)”.

Nowa firma członkowska

IMD rozszerzyło niedawno swój zasięg na Europę Wschodnią, dodając agencję headhuntingową z siedzibą w Bukareszcie w Rumunii.. Dołączają do zespołu IMD w Europie Południowo-Wschodniej z członkami na Węgrzech, w Czechach, Słowacji i Serbii. Założycielka Loreda Dragomir jest doświadczoną specjalistką w dziedzinie executive search. Zdobywał doświadczenie w obszarze executive search i pracował jako COO, a następnie Country Manager dla rumuńskich oddziałów największych światowych grup executive search. „Mój talent polega na odnajdywaniu Twojego talentu” – powiedziała pani Dragomir.

READ  Rekordowo wysokie ceny cytryn w Polsce • Drożdże

Pani Dragomir jest doświadczonym menadżerem krajowym z historią pracy w branży doradztwa zarządczego. Posiada doświadczenie w zakresie executive search i rekrutacji, planowania biznesowego, doradztwa personalnego, szkoleń, sprzedaży i biznesu międzynarodowego.

Powiązany: IMD International Search Group dodaje firmę członkowską w Hiszpanii

Scotta A. Scanlon, dyrektor; Dale M. Subchansky, redaktor naczelny; Lily Favre, starszy redaktor — Hunt Scanlon Media