30 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Firma akcesoriów technicznych Hama nawiązała współpracę z IRONMAN w Polsce

Firma akcesoriów technicznych Hama nawiązała współpracę z IRONMAN w Polsce

Hama, specjalista w akcesoriach do smartfonów, telefonów komórkowych, notebooków, komputerów PC, akcesoriów RTV, fotografii, kina domowego i nowoczesnych produktów smart home, została nowym partnerem IRONMAN w Polsce. Umowa sponsorska została zawarta na rok z opcją przedłużenia.

Michał Drelich, dyrektor zarządzający Sport Evolution, który zarządza imprezami IRONMAN w Polsce i Czechach, powiedział: „O tej współpracy rozmawialiśmy od wielu lat i jestem bardzo szczęśliwy, że w końcu udało mi się ją osiągnąć.

„HAMA to nie tylko wiodący producent drobnej elektroniki, ale także dystrybutor wielu produktów dla osób aktywnych, takich jak smartwatche, czołówki i akcesoria dla rowerzystów.”

Wybrane produkty Hama z limitowanej kolekcji IRONMAN Poland na sezon 2024 już wkrótce będą dostępne w oficjalnym sklepie stacjonarnym www.ironmanpoland.store, na wydarzeniach w Warszawie, Gdyni i Poznaniu, a także w szerszej dystrybucji w wybranych salonach Hama . Polska.

Rafał Myszkowski, Wiceprezes Zarządu Hama Polska, powiedział: „Dziękujemy za zaufanie, jakim nas obdarzyliście i możliwość współpracy z IRONMAN Poland. Dla nas udział w tych emocjonujących wydarzeniach sportowych to nie tylko zaszczyt, ale także ogromna przyjemność.

„Nasza współpraca ma na celu nie tylko dostarczanie produktów najwyższej jakości, ale także wsparcie i inspirację dla wszystkich uczestników IRONMAN Poland. Za każdym sportowym zwycięstwem kryje się wielka determinacja, wysiłek i pasja. Jesteśmy dumni, że możemy pomóc sportowcom osiągać swoje cele .

„Wspólnie z IRONMAN Poland chcemy napisać wspólnie historię sukcesu i inspirować innych do pokonywania własnych ograniczeń i dążenia do perfekcji. To początek naszej niesamowitej przygody, a my jesteśmy gotowi na to wyzwanie z pełnym zaangażowaniem i pasją.”

W 2024 roku w Polsce pod szyldem IRONMAN odbędą się trzy imprezy:

  • Citi Handlowy IRONMAN 70.3 Warszawa – 7-9 czerwca 2024;
  • ENA Ironman 70.3 Gdynia – 2-4 sierpnia 2024; I
  • Dowolny Ironman 70.3 Poznań – 30 sierpnia – 1 września 2024 r.
READ  Stanowy Związek Wodny Edo uhonorował odchodzącego na emeryturę trenera Polski Benassimo podczas wielkiej ceremonii

W Czechach zawody IRONMAN 70.3 Hradec Králové odbędą się w dniach 16-18 sierpnia 2024 r.

www.ironmangdynia.pl
www.ironmanwarsaw.com
www.ironmanpoznan.pl
www.ironmanczech.com