23 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Dow Jones uderza w bessę po krótkiej wyprzedaży;  Co teraz robisz

Dow Jones uderza w bessę po krótkiej wyprzedaży; Co teraz robisz

Kontrakty terminowe Dow wzrosły o 140 punktów przed wtorkowym otwarciem. Indeks Dow Jones Industrial Average zakończył się spadkiem o 20% lub więcej w porównaniu z ostatnim szczytem, ​​sprzedając w poniedziałek ponad 300 punktów.
Xgiełda dzisiaj

W poniedziałek indeks Dow Jones Industrial Average sprzedał 1,1%, podczas gdy S&P 500 spadł o 1%. Zaawansowany technologicznie Nasdaq Composite spadł o 0,6%. Small cap Russell 2000 stracił 1,4%.

w ciągu wymiana pieniędzy w obieguNasdaq 100 Invesco QQQ Trust Tracker (QQQ(Spadek o 0,4%, SPDR S&P 500)szpieg) spadła o 1%.

Najważniejsze raporty o zarobkach w tym tygodniu pochodzą z Jbeil (JBL), Calowe jedzenie dla mężczyzn (spokojna), Carmax (KMX), centy (CTAS), Jeffreys (JEF), technologia mikronowa (miesiąc), Dow Jones nike (NKE) A Payychex (PayX).

Gigantyczne EV Tesla (TSLA) wzrósł o 0,25% po odwróceniu wczesnych strat w poniedziałek. w ciągu Akcje Dow JonesA jabłko (AAPL) wzrosła o 0,2%, natomiast Microsoft (MSFT) stracił 0,2% w dziś na giełdzie.

W świetle utrzymującej się słabości rynku akcji, podwójne sprawdzenie (DV), Hostessa lotnicza Znaki towarowe (TWNK), Nauki neurobiologiczne (NBIX), Toro (TTC) A Vertex Pharmaceuticals (VRTX) – Podobnie jak akcje Dow Jones Zjednoczone zdrowie (Organizacja Narodów Zjednoczonych) – Wśród najlepszych akcji do obejrzenia. Należy pamiętać, że głęboka korekta na giełdzie to dobry powód, dla którego inwestorzy powinni siedzieć z boku.

DoubleVerify to plik Tabela liderów IBD Zbiory. Hostessa i Toru pojawili się w W tym tygodniu akcje są blisko paska strefy kupna.

Dow futures dzisiaj: rentowności obligacji skarbowych, ceny ropy

Przed wtorkowym otwarciem kontrakty terminowe Dow Jones wzrosły o 0,5% w stosunku do wartości godziwej, podczas gdy kontrakty terminowe na S&P 500 również wzrosły o 0,5%. Kontrakty terminowe Nasdaq 100 są o 0,6% powyżej wartości godziwej. Pamiętaj, aby pracować przez noc w Kontrakty terminowe Dow Jones i gdzie indziej, co niekoniecznie przekłada się na rzeczywisty nakład w kolejnej sesji regularnej Giełda Papierów Wartościowych sesja.

READ  Największe zamówienie na samoloty w historii lotnictwa i inne wielkie rzeczy z pierwszego dnia Paris Air Show

Rentowność 10-letnich obligacji skarbowych wzrosła w poniedziałek do 3,87%, osiągając nowy szczyt. Rentowność 10-letnich obligacji skarbowych osiągnęła najwyższy poziom od kwietnia 2010 r., kiedy osiągnęła szczyt około 4,01%. Tymczasem ceny ropy w USA przedłużyły w poniedziałek spadek, spadając o prawie 3%. Kontrakty terminowe West Texas Intermediate notowane były poniżej 77 USD za baryłkę, najniższego poziomu od początku stycznia.

Co zrobić w przypadku korekty na spadającej giełdzie

W obliczu trwającej wyprzedaży głównych indeksów giełdowych trend rynkowy dla IBD pozostaje „poprawny rynkowo”. Oznacza to, że inwestorzy muszą być defensywni i na uboczu.

Aby przygotować się do nowego rajdu giełdowego, inwestorzy powinni poczekać na kolejny dzień. Kiedy rynek jest w korekcie, poszukaj przynajmniej jednego głównego wskaźnika, aby spróbować dotrzeć do dna. Nadal szukamy pierwszego dnia, w którym indeks zamknie najwyższy wynik, jako pierwszego dnia swojej byczej próby. Działanie w dniu 2 i 3 jest nieistotne, o ile wskaźnik nie obniży swojego najniższego poziomu. Jeśli ten dołek zostanie obniżony, nastąpi próba rajdu i rynek będzie musiał spróbować ponownie.

Czwartego dnia i później nie można się było doczekać, aż NASDAQ lub S&P 500 gwałtownie wzrosną przy wyższych wolumenach obrotu niż w poprzedniej sesji. ten Dzień kontynuacji. Daje inwestorom zielone światło do kupowania akcji blue chipów, które przekroczyły poprzednią korektę kup punkty. Musisz zsynchronizować swój portfel i sposób myślenia z ruchem na giełdzie, stopniowo angażując swój kapitał w wiodące akcje.

Jednak ważne jest, aby inwestorzy wykorzystali ten stracony czas. Teraz jest idealna okazja, aby Badanie dna rynku i dla Zbuduj potężną listę obserwowanych Kolba o wysokiej wydajności. Wielu długoterminowych liderów ma tendencję do wyłamywania się w momencie lub w pobliżu kontynuacji, co jest sygnałem niedźwiedzia rynkowego. Pominięcie tej wczesnej okazji może być kosztownym błędem.

READ  Ropa osiąga 105 dolarów po ataku Rosji na Ukrainę

Poniedziałkowa kolumna z dużymi zdjęciami Skomentował: „W pewnym momencie Nasdaq Composite Index wzrósł o 1,4%. Okazało się to mirażem, ponieważ indeksy giełdowe szybko osłabły i zamknęły się z kolejnymi stratami. Fałszywy wzrost był symptomem bessy, kiedy akcje często znaleźć siłę we wczesnych godzinach, ale kupujący znikają w pobliżu.


Pięć akcji Dow Jones do obejrzenia teraz


Akcje Dow Jones do obejrzenia: UnitedHealth

Akcje Dow Jones UnitedHealth spadły o 1% w poniedziałek, zbliżając się do długoterminowej 200-dniowej passy. Akcje budują płaską bazę, która ma 553,23 punktów zakupu, według IBD Market Smith Analiza wykresów. Z akcjami około 8% niższymi od 52-tygodniowego maksimum, były one wyłączone przed potencjalnym wybiciem.

Magazyn ONZ Pokazuje silne 95 z idealnych 99 Klasyfikacja związków IBDdla każdego Kontrola zapasów IBD. Inwestorzy mogą wykorzystać złożony rating IBD, aby łatwo ocenić jakość podstawowych i technicznych wskaźników akcji.


4 wzrostowe akcje do obejrzenia w Curskorekta giełdowa


Najpopularniejsze akcje do obejrzenia: DoubleVerify, Hostess, Neurocrine, Toro, Vertex

Tablica wyników akcji IBD DoubleVerify pozostaje poniżej punktu kupna na poziomie 28,07 na dolnej bazie pomimo poniedziałkowego wzrostu o 0,55%. Według komentarza do liderów, DoubleVerify odwrócił się poniżej wczesnej linii trendu blisko 27 w dolnej bazie i szuka wsparcia w pobliżu 50-dniowej linii.

Producent Twinkie Hostess Brands znajduje się w 5% strefie zakupu nad kubkiem z 23,23 punktami zakupu uchwytów, według IBD Market Smith Analiza wykresów. W górę, passa RS Hostess osiągnęła nowe szczyty. Pamiętaj, że słaby trend rynkowy powinien trzymać Cię z boku, ale jest to jedna z najważniejszych akcji do obserwowania.

Środa od 50 IBD Odbiór akcji do obejrzeniaNeurocrine Biosciences buduje płaską podstawę z 109,36 pkt. Akcje w końcu zrezygnowały ze wsparcia w pobliżu 50-dniowej linii w poniedziałek, spadając o 2,8%. Pomimo poniedziałkowego dołka, linia RS osiągnęła nowy szczyt w zeszłym tygodniu, dzięki czemu akcje uniknęły znacznej słabości rynku.

READ  Aktualne aktualizacje raportu CPI: Roczna inflacja spadła do 6,5% w grudniu

Zapasy Toro w płaska podstawa i około 6% od 92,05 zakup punktowy. Akcje notowane są poniżej 50-dniowej linii po poniedziałkowym spadku o 0,5%. Linia RS jest na nowych szczytach.

Vertex Pharmaceuticals wycofuje się ponad 50-dniową passę po poniedziałkowej stracie 2,35%. Tworzy płaską podstawę na 306,05 punktów kupna. Elastyczność zapasów sprawia, że ​​warto mieć na to oko.


Dołącz do ekspertów IBD, którzy analizują wiodące akcje w bieżącej korekcie giełdowej na IBD Live


Tesla Stock

Akcje Tesli W poniedziałek wzrósł o 0,25%, odcinając czterodniową passę strat. Jednak akcje pozostają znacznie poniżej linii 50 dni po dużych stratach poniesionych w zeszłym tygodniu.

W ubiegłym tygodniu linia relatywnej siły akcji osiągnęła najwyższy poziom od kwietnia, ale w ostatnich sesjach gwałtownie spadła. Akcje wynoszą około 34% z 52-tygodniowego maksimum.

Liderzy Dow Jones: Apple i Microsoft

w ciągu Akcje Dow JonesAkcje Apple wzrosły w poniedziałek o 0,2%, kończąc trzydniową passę spadków. Akcje notowane są w pobliżu ostatnich minimów, nawet po tym, jak linia RS osiągnęła nowy szczyt w poniedziałek.

Microsoft stracił w poniedziałek 0,2%, kończąc w piątek swoje 52-tygodniowe minimum. Gigant oprogramowania jest o ponad 30% niższy od 52-tygodniowego maksimum.

Obserwuj Scotta Lehtonena na Twitterze pod adresem Umieść tweeta Dowiedz się więcej o rozwijaniu akcji i indeksie Dow Jones Industrial Average.

Może Ci się spodobać:

Największe wzrosty do kupowania i oglądania

Dowiedz się, jak synchronizować rynek ze strategią rynkową ETF firmy IBD

Znajdź najlepsze długoterminowe inwestycje z długoterminowymi liderami IBD

MarketSmith: badania, wykresy, dane i szkolenia w jednym miejscu

Jak znaleźć zapasy wzrostu: dlaczego IBD upraszcza wyszukiwanie najlepszych zapasów