20 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Dlaczego powrót Giants Pabla Sandovala nie jest niespodzianką Bruce Bochy – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

Dlaczego powrót Giants Pabla Sandovala nie jest niespodzianką Bruce Bochy – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

GLENDALE, Arizona — Po pierwszym dniu Pabla Sandovala w obozie Giants w tym tygodniu otrzymał SMS-a od człowieka, który był tam, kiedy wszystko się zaczęło. Bruce Bochy właśnie zamykał pętlę po wielu zmianach w okresie pozasezonowym.

Podczas corocznego dnia medialnego Ligi Cactus Bochy powiedział, że wcale nie jest zszokowany faktem, że Sandoval pojawił się na obozie Giants jako osoba niebędąca osobą zaproszoną. Podczas gdy Sandoval wysyłał filmy szkoleniowe do prezesa operacji baseballowych Giants, Farhana Zaidiego, szukającego pracy, robił to samo z Bochym.

„Wiedziałem, że ma motywację i pasję, aby wrócić, co jest dla niego bardzo dobre” – powiedział Bochy. „Dostał zaproszenie na obóz ekstraklasy i zamierza pokazać, na co go stać. Na filmach, które widziałem, wygląda nieźle. Jeszcze go nie widziałem osobiście, ale wczoraj wieczorem wysłałem mu SMS-a z gratulacjami .”

„Ciężko pracował. Znasz Pabla – zawsze kochał tę grę i widzę, że nawet gdy już skończy, powinien pozostać w grze jako trener lub cokolwiek chce robić, ponieważ facet gra tak, jak chce” żeby to zrobić.” „Lubisz, jak gracze grają. Jest w nim radość i entuzjazm”.

Bochy wciąż przebywał w San Diego, kiedy Sandoval po raz pierwszy pojawił się w obozie Giants prawie dwie dekady temu, ale w poniedziałek Sandoval wrócił do Giants w ramach mniejszego kontraktu ligowego. Mając 37 lat, pragnie nieoczekiwanego powrotu, a Zaidi był szczęśliwy, że mógł przywrócić mu energię do obozu i powstrzymać lawinę SMS-ów.

„Musieliśmy podpisać kontrakt z Pablo, ponieważ filmy szkoleniowe, które mi wysyłał, zajmowały całe miejsce na moim telefonie” – powiedział w poniedziałek Al-Zaidi.

Bochy wraca do wiosennych treningów w znajomym miejscu. Odchodzi po swój czwarty tytuł World Series i powiedział w poniedziałek, że jest podekscytowany faktem, że tego lata Giants uhonorują tytułową drużynę z 2014 roku i Core Four.

READ  Nick Saban przyznaje, że mylił się, identyfikując Texas A&M i stan Jackson

Sandoval to najnowszy członek tej drużyny, który nadal przebywa w obozie Giants, chociaż dwie inne gwiazdy z tamtej epoki mają nadzieję kontynuować tę wiosnę w boksie odbijania. Zarówno Brandon Crawford, jak i Brandon Belt wyrazili zainteresowanie grą w tym sezonie, ale obaj pozostają wolnymi agentami.

„Nie wiem, na jakim etapie są ich chęci, apetyt i tak dalej, ale patrząc na pozostałych wolnych agentów, jestem zaskoczony, z pewnością w przypadku tej dwójki” – powiedział Bochy. „Myślę, że to świat ich obojga. Czegokolwiek chcą, życzę im jak najlepiej. Zrobili dla mnie tak wiele i bardzo to doceniam, więc namawiam ich, aby osiągnęli to, czego chcą. ”

Pobierz i śledź podcast Giants Talk