19 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Rays podpisują z Amedem Rosario roczną umowę

Rays podpisują z Amedem Rosario roczną umowę

17:10: The Rays ogłosili to już oficjalnie, ogłaszając podpisanie kontraktu z Rosario. Aby zapewnić sobie miejsce w składzie, Rasmussen został umieszczony w lidze irlandzkiej na 60 dni.

14:45:Rays i gracz Ameda Rosario Zgodził się na roczną umowę wartą 1,5 miliona dolarów każdy Jeffa Passana z ESPN. Klient Octagonu może także odblokować kolejne 500 tys. dolarów w ramach zachęt na osobę Mark Topkin z Tampa Bay Times. Rays mają pełny 40-osobowy skład i musieliby wykonać jakiś ruch, aby ta transakcja została oficjalnie ogłoszona, ale mogliby to z łatwością zrobić, przenosząc albo Drewa Rasmussena Lub Jeffreya Springsa Na listę kontuzjowanych na 60 dni.

Rosario (28 l.) przez wiele lat codziennie występowała na ławce rezerwowych w głównych ligach, ale ma za sobą trudny sezon. Rozpoczął rok w Guardianach, ale w miarę zbliżania się terminu osiągał zaledwie 0,265/0,306/0,369, co przełożyło się na wRC+ na poziomie 87. Jego obrona na krótkim przystanku zawsze budziła wątpliwości, ale w 2023 roku stała się poważnym problemem. oceniony – 16 obron w obronie i -15 powyżej średniej w Cleveland.

Rangersi przekazali go do Dodgersów Noaha Syndergaarda, a nowy klub Rosario przez większość czasu przenosił go na drugą stronę worka. Wydaje się, że dobrze radzi sobie z przełącznikiem pozycji, przynajmniej w małej próbce 190 nabojów, i daje DRS wynoszący 3 i OAA wynoszące zero. Jego kij był mniej więcej taki sam, uderzał 0,256/0,301/0,408 jako Dodger, uzyskując wRC+ wynoszący 93.

W poprzednich dwóch sezonach był wyraźnie lepszy. W 2021 i 2022 r. zdobył 11 homerów, co jest skromną liczbą, ale znacznie lepszą niż sześć, które osiągnął w 2023 r. W ciągu tych dwóch lat spędzonych w Cleveland uzyskał wynik 103 wRC+, nie dużo chodząc, ale też Unikał trafień, miał współczynnik chodzenia na poziomie 4,5% i współczynnik uderzania na poziomie 18,4%.

READ  Richard Hughes mianowany dyrektorem sportowym Liverpoolu

W defensywie otrzymał pozytywną ocenę od DRS w 2022 roku, ale konsekwentnie spisał się na słabym poziomie. OAA stawia go na minusie przez cały sezon jego kariery. Prawdopodobnie nie będzie codzienną opcją dla Raysów na krótkim przystanku, ale czasami będzie mógł tam spędzić trochę czasu.

Rays lubią elastyczność i z powodu nieobecności mają dużą dziurę w przerwie Ciekawe Franco, którego przyszłość jest niepewna, gdyż toczy się w jego sprawie śledztwo pod zarzutem związku z nieletnią dziewczyną. oprócz, Wally Taylora Obecnie przechodzi rehabilitację po operacji stawu biodrowego i opuści przynajmniej część sezonu. Niedawno zasugerował to prezes operacji baseballowych Eric Neander Jose Caballero To mógłby być początek roku.

Klub też ma potencjał Junior Caminero, który jest powszechnie uważany za jednego z 10 najlepszych perspektyw w sporcie i ma już na swoim koncie debiut w dużej lidze. Uważa się jednak, że jego kij jest lepszy od obrony i niektórzy oceniający oczekują, że zamiast krótkiego zatrzymania, skończy na trzeciej bazie. Olivisa Basabe jest w przygotowaniu, ale nie osiągnął wiele w swoim pierwszym przedsmaku zawodów głównych lub Triple-A. Dodali Yu Chang W ramach umowy z mniejszą ligą, która została zawarta wcześniej dzisiaj, aby zapewnić pewną głębię składu.

Caballero, nabyty od Marynarzy w Łukasza Raleigha I tak, ma na swoim koncie zaledwie 280 występów w lidze MLB, w których notowała zaledwie 0,221/0,343/0,320. Jest dość szybki, w zeszłym roku zdobył 26 worków w 29 próbach, a obrona wygląda dobrze, jak dotąd 4 DRS i 2 OAA. Ale ogólnie rzecz biorąc, Rays nie mają zbyt wielu solidnych odpowiedzi na swojej krótkiej pozycji i być może Rosario może to wziąć pod uwagę.

Ale nawet jeśli jego dni na tym stanowisku dobiegną końca, nadal będzie mógł przydać się Promieniom. Praworęczny pałkarz miał w swojej karierze szerokie podziały plutonów, trafiając 0,298/0,339/0,467 przeciwko leworęcznym, co dało wynik 121 wRC+, ale tylko 0,262/0,296/0,374 przez resztę czasu, co dało wRC+ wynoszące 84.

READ  Nestor Curtis z New York Yankees powiedział, że Jim Kat przeprosił za tę uwagę i nie sądził, że w ogóle „nie ma żadnych złych zamiarów”.

Rays mają leworęcznego uderzającego drugiego bazowego Brandona Lowe’a Lepiej radzi sobie także z przewagą plutonu. Trafił 0,220/0,284/0,437 przeciwko południowym łapom i 99 wRC+, ale dał ogromną liczbę 0,253/0,349/0,499 i 135 wRC+ przeciwko prawym. W swojej karierze doświadczył również znacznych niepowodzeń związanych z kontuzjami, a rok 2021 był jego jedynym sezonem w głównych ligach, w których rozegrał ponad 109 meczów. Być może podstawowy pluton Lue i Rosario będzie najlepszy dla obu graczy.

Gracze kochają Josha Lowe’a I Jonathana Aranda Są także leworęcznymi, którzy mają zauważalne problemy, gdy południowe łapy znajdują się na kopcu. Być może mogłoby to sprawić, że Rosario przez pewien czas będzie pełnił funkcję wyznaczonego pałkarza, a czasami nawet będzie pełnił rolę zapolowego rzutu rożnego. Ma zaledwie 171 1/3 rund doświadczenia z pola na poziomie dużej ligi, ale być może Rays mogliby spróbować go zmienić, gdyby uznali, że poprawi to ich wszechstronność.

Pomimo trudnego sezonu i ogólnie słabych wyników w defensywie Rosario nadal cieszy się dużym zainteresowaniem tej zimy. Rynek wolnych agentów dla graczy średniej klasy był słaby, ale wiele drużyn potrzebowało tam pomocy. Drużyny Angels, Marlins, Red Sox i Blue Jays były z nim powiązane w różnych momentach poza sezonem. Jays odwrócił się Justina Turnera I Isiaha Keenera-Faleevy jako dodatki na boisku, podczas gdy Red Sox zajęli drugie miejsce w bazie, wymieniając je von Grissoma. Zespół Marlins nadal rozważa przekształcenie klubu na shortstopie, ale podobno złożyli ofertę Tima Andersona. Wiadomo, że anioły są zainteresowane sprowadzeniem ich z powrotem Geo Urszela Jako wielopozycyjna promocja terenowa.