20 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

LeBron James „prawdopodobnie” opuści mecz Lakers vs. Warriors z powodu kontuzji kostki – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

LeBron James „prawdopodobnie” opuści mecz Lakers vs. Warriors z powodu kontuzji kostki – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

Po podzieleniu się parkietem ze Steph Curry podczas niedzielnego meczu All-Star NBA, LeBron James nie jest pewien, czy zrobi to ponownie, gdy Los Angeles Lakers zmierzą się z Warriors w czwartkowy wieczór w Chase Center.

James miał ograniczony udział w All-Star Game z powodu kontuzji kostki i po wystawie powiedział reporterom, że będzie szukał dalszego leczenia, co może zagrozić jego statusowi przeciwko Golden State.

„Czuję się dobrze. To znaczy, wszystko w porządku” – powiedział James mediom zebranym w Indianapolis na meczu All-Star. „Zdecydowanie nie będę wywierał zbyt dużej presji fizycznej na dzisiejszy mecz. Chcę starać się być tak zdrowy, jak to tylko możliwe. Kiedy dotrzemy do ostatniej części sezonu, będzie to dla nas bardzo ważne”. Aby się o tym przekonać.”

Zapytany, czy dodatkowe leczenie uniemożliwi mu czwartkową grę w Zatoce Perskiej, James odpowiedział: „Być może i tak. To zależy od procesu rekonwalescencji, więc być może, ale zobaczymy”.

James jako starter zdobył osiem punktów w 14 minut po porażce w Konferencji Zachodniej z Konferencją Wschodnią na Gainbridge Fieldhouse 211:186, ale gwiazda Lakers notuje średnio 24,8 punktu przy 52% skuteczności w strzelaniu, 7,2 zbiórek i 7,8 asyst w sezonie 2023–2023. pora roku. 24. sezon NBA.

Los Angeles z pewnością przegapi jego wpływ w czwartek, gdy Lakers będą próbowali poprawić swój rekord 30-26. Tymczasem Warriors mają o jeden mecz przewagi nad Lakersami z numerem 9 na Zachodzie, których bilans wynosi ponad 0,500, a także chcą ugruntować swoją pozycję jako pretendenci do play-offów.

Dobrze byłoby, gdyby James wystąpił w telewizji, ponieważ będzie to jego pierwsza podróż do San Francisco, odkąd Warriors i Lakers prowadzili z nim rozmowy handlowe. Być może wtedy obie strony będą miały coś do udowodnienia.

Jednak bez Jamesa na parkiecie rozpoczęcie posezonowej kampanii od zwycięstwa będzie dla Golden State znacznie łatwiejsze.

READ  Aaron Judge dwa razy wraca do domu, gdy Yankees zbierają się przeciwko Rays

Pobierz i śledź podcast Dubs Talk