20 czerwca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Co Warriors mogą zrobić z piętnastym wolnym miejscem w składzie?

Co Warriors mogą zrobić z piętnastym wolnym miejscem w składzie?

W przypadku luksusowych zespołów podatkowych, zaplecze składu NBA jest powszechnie stosowanym sposobem na zaoszczędzenie pieniędzy. W ten sposób Golden State Warriors zgolili swoje rachunki przez ostatnie pół dekady. W tym sezonie oznaczało to, że Ryan Rollins – i jego pensja debiutanta w drugiej rundzie – był na 14.

Nawet w tym sezonie karne kary podatkowe częściowo kierują budową zespołu. To pochodzi z klipu audio Boba Myersa z zeszłego tygodnia, kiedy omawiał możliwość dodania kandydata do wykupu do wakatu w składzie.

„Każda rozmowa o przejęciu musi być prowadzona we współpracy ze sztabem szkoleniowym” – powiedział Myers. Po co sprowadzać gracza, jeśli nie jest użyteczny? Jest dobry cytat Johna Woodena: Nie myl aktywności z osiągnięciami. Nie chcę tylko powiedzieć, że zbadałem rynek przejęć, jest facet i siedzi przy koniec ławki. Ponieważ dla nas waha się od 3 do 4 milionów dolarów (proporcjonalnie). Co Joe (Lacob) zrobił i zrobi. Ale to jest rozmowa ze sztabem szkoleniowym pod kątem tego, kto będzie grał, a kto jest dostępny. „

Tłumaczenie: Nie świeciłby na zielono, gdyby nie był silnym przędzarzem w nocy. Na przykład Kevin Love by nie był. Poszedł do Miami Heat za 3,1 miliona dolarów i czystą drogę do regularnych minut. Warriors też by się nie poddali.

Patrick Beverly wzbudził większe zainteresowanie w recepcji. Obrona obwodowa była problemem. Dlatego wymienili się z Garym Paytonem II. Ale rozmowa Beverly’ego nigdy nie dotarła na scenę serialu. Kiedy rotacja jest w pełni nienaruszona, jest za Stephenem Currym, Klayem Thompsonem, Jordanem Poole, Donte DiVincenzo i Peytonem w kolejności wyboru pola obrony. Beverly wybrał Chicago i wspomniał w swoim podcaście, że Warriors mają „wielu strażników”.

„Ogólnie rzecz biorąc, rynek przejęć był przez lata zawyżony” — powiedział Steve Kerr. Zwykle trudno jest znaleźć kogoś, kto będzie miał znaczący wpływ. Być może zastanawiasz się nad jakąś polisą ubezpieczeniową. Ale rzeczywistość jest taka, że ​​kiedy dojdziesz do playoffów, polisy ubezpieczeniowe nie zapewnią ci wygrania serii.

READ  Sceny z Jerrym Jonesem powróciły do ​​Super Bowl po tym, jak Kowboje zdominowali Wikingów

Warriors planują dać komuś 15. miejsce przed końcem sezonu zasadniczego. Kary podatkowe nie obejmują kwalifikacji. Nie ma powodu, aby pozostawić to miejsce puste. Dwa lata temu zwolnili miejsca w składzie Juana Toscano Andersona i Paytona na ostatni tydzień sezonu zasadniczego.

Ten porównawczy scenariusz to kolejny powód, dla którego Warriors zawsze byli bardziej skłonni do nawrócenia Anthony’ego Lamba lub Ty Jerome’a ​​- jego dwukierunkowych graczy – do pierwszej piętnastki niż dodania weterana. W tamtym czasie Warriors podpisali niezabezpieczone wieloletnie umowy Toscano-Anderson i Payton, dając im kontrolę nad kontraktem poza sezonem i utrzymując ich w programie. Obaj ostatecznie przyczynili się do zawarcia umowy dotyczącej kolejnego zespołu tytułowego.

Dwa miesiące temu Lamb i Jerome mieli wyobrażalną ścieżkę do listy. Brak produkcji i długie nieobecności JaMychala Greena naraziły go na niebezpieczeństwo przed upływem terminu, jako kandydata do handlu dumpingiem płacowym, aby jeszcze bardziej podzielić rachunek podatkowy i stworzyć dodatkowy wakat. To właśnie zrobili z Marquese Chriss i Bradem Wanamakerem w roku, w którym podpisali kontrakt z Toscano Andersonem i Paytonem.

Ale Green odbił się w tygodniach poprzedzających ostateczny termin, odzyskując swoje miejsce jako trzeci senior i zachowując swoje miejsce w składzie. To pozostawiło tylko jedno miejsce dla Lamba lub Jerome’a, gdyby Warriors zdecydowali się na konwersję.

„Musimy spojrzeć i zobaczyć, czy to (konwersja jednego z nich), czy inny gracz i porównać to” – powiedział Myers. I powiedz Steve’owi: „Oto twoje opcje”. Jak myślisz, który zawodnik najbardziej nam pomaga? „Musimy dopasować system. Musimy dopasować to, co działa tutaj i co działa tutaj.”

Warriors mają rosnącą historię sukcesów na rynku dwukierunkowym. W pierwszym sezonie jego istnienia użyli go, aby wprowadzić Quinna Cooka do owczarni. Cook faktycznie rozpoczął ostatni miesiąc sezonu regularnego z Curry jako linią boczną. Potrzebowali Cooka do playoffów, więc wycięli i dodali Omri Casspi, pierwszą z ich dwukierunkowych konwersji. Damion Lee i Toscano Anderson byli kolejnymi dwoma wielkimi historiami sukcesu.

READ  Wynik drużyny USA: Stany Zjednoczone awansowały w World Baseball Classic, gdy Mike Trout zagrał przeciwko Kolumbii

Tego lata Warriors postanowili wybrać Rollinsa i Patricka Baldwina Jr., dwóch debiutantów w drafcie, przywracając jednocześnie Andre Iguodalę, mimo że wiedzieli, że będzie przesiedział większą część sezonu zasadniczego. To prawie nic nie znaczyło na boisku od pustego 12, 13, 14 i 15 dnia, co doprowadziło do uczciwej krytyki dotyczącej budowy obszernego składu.

Przywiązywał szczególną wagę do ich zdolności do identyfikowania kwalifikujących się dwukierunkowych graczy, którzy w razie potrzeby mogliby pasować do rotacji Kerra. To noga Kenta Lacoba w recepcji. Nadzoruje skautów G League. Przypisuje mu się odkrycie Paytona.

„To coś, w czym nasza organizacja naprawdę się wyróżnia” — powiedział Kerr. „Kent Lakob, David Vatuki, naprawdę ich obowiązkiem jest sprowadzanie graczy na obóz treningowy, potencjalnych graczy na kilka sposobów, i udało im się”.

Fatuki jest dyrektorem generalnym Santa Cruz Warriors. Nick Oren i Ryan Atkinson to wpływowe głosy w pokoju. Trener Santa Cruz, Seth Cooper, brał udział w grupowym głosowaniu nad nagrodą dla najbardziej wartościowego gracza ligi G przed sezonem. Wspólnie wybrali Lamb, gracza, który od dawna uważali za doskonałego w ich systemie. Kiedy stał się dostępny w okresie przedsezonowym, dodali go.

Lamb początkowo myślał, że większość swojego wczesnego sezonu spędzi w Santa Cruz. Ale kiedy Kerr ponownie obrócił się po 10 meczach, zastąpił Jamesa Wisemana. Lamb trafia 40 procent swoich trójek przy bardzo dużej próbie 145, dając możliwość rozciągnięcia się na polu ataku, której mu brakuje. Miał kilka ważnych momentów w ważnych zwycięstwach — zobacz jego passę pięciu zwycięstw w tym sezonie w okolicach Bożego Narodzenia — i prowadzi wszystkich graczy NBA w dwóch kierunkach w ciągu kilku minut i punktów w tym sezonie.

„Ci aktorzy są nieocenieni” — powiedział Lamb.

Jerome nie pozostaje daleko w tyle w żadnej kategorii. Front office pokochał go od procesu wstępnego draftu w 2019 roku. Wybrał cztery typy draftu, zanim zabrali Paula. Zdecydował się pójść w obie strony z Warriors tego lata, po części dlatego, że wiedział, że Curry i Thompson wybiórczo opuszczą kilka meczów na odpoczynek i prawdopodobnie opuszczą kolejną część z powodu zużycia sezonowego.

READ  nad czym Luis Matos musi pracować w Triple-A; Luis Gonzalez DFA'd - Bay Area Sports NBC i Kalifornia

„To okazja do rozegrania ponad 20 lub 20 meczów w Championship Team” – powiedział Jerome.

Jego podejrzenia były słuszne. Jerome był kluczem do Warriors podczas różnych nieobecności Curry’ego. Miał nawet 22 punkty, 8 asyst i 41 minut w wygranym u siebie meczu z Cleveland Cavaliers. Obecnie spędza średnio około 19 minut w nocy z Currym i Paytonem, ma 105 asyst i zaledwie 23 straty w tym sezonie, co daje Kerrowi trzeci stopień bezpieczeństwa, którego zawsze pragnął.

„Wiem, że jest to dość wyjątkowe, gdy dwóch graczy gra w kluczowych minutach” – powiedział Curry. – Grają dobrze i pomagają nam.

Pytanie może wkrótce zmienić się w to, który z nich ich zdaniem najbardziej pomoże im w play-offach.

Lamb wykorzystał 43 z 50 dostępnych gier dwukierunkowych. Użyj Jerome’a ​​36. Mając JaMychala Greena w dobrym rytmie, Wojownikom łatwiej jest dezaktywować i uratować pozostałe siedem meczów Lamba. Jerome jest nawet niezbędny do powrotu Carrie. Im dłużej zwlekają z podjęciem decyzji o transferze, tym więcej zaoszczędzą pieniędzy z podatków i tym więcej informacji zbiorą.

Argument Lamba opiera się na umiejscowieniu. Wojownicy są cieńsi w okolicy czołowej. W play-offach, zwłaszcza jeśli JaMychal Green znów go opuści po strzale, łatwiej jest zobaczyć, jak Lamb dostaje kilka minut rotacji jako przedłużoną opcję w środowisku małej piłki, niż wystawić Jerome’a ​​na obrazie na polu obrony, gdzie Curry, Payton, Paul, Thompson i Divincenzo Powinien być. zakręt.

Ale kontekst kierujący sytuacją może się zmienić. Mało prawdopodobny kandydat do przejęcia może pojawić się przed 1 marca. Urazy mogą ponownie zmienić obraz. Ciągłe spadki w tabeli mogą sprawić, że niepewna kontrola nad młodym zawodnikiem w następnym sezonie stanie się większym priorytetem.


(Główne zdjęcie autorstwa Anthony’ego Lamba: Noah Graham/NBAE za pośrednictwem Getty Images)