21 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Tomás Nido zdobywa bramkę, gdy Mets odchodzi od Marlinów w faulu

Tomás Nido zdobywa bramkę, gdy Mets odchodzi od Marlinów w faulu

Nowy Jork – biegnij Dzień Keitha Hernandeza Podsumowując, Mets pokazali Marlinom dokładnie, co się dzieje, gdy nie masz dobrych pieniędzy.

Seria błędów Miami pozwoliła New Yorkowi ukraść 5-4 wygrana W 10 rundach w sobotę, około pięć godzin po oficjalnym wycofaniu się Mets z 17. miejsca dla Hernandeza w Citi Field. Znany jako jeden z najbardziej defensywnych kręgosłupów w historii największej ligi, Hernandez często komentuje podstawy – „pudełka”, jak lubi je nazywać – w transmisjach SNY.

W sobotę Mets uosabiał mantrę Hernandeza, wygrywając mecz z powodu fatalnego błędu z dwoma zwycięstwami w dodatkowych rundach po raz pierwszy od Mistrzostw Świata Game 6 w 1986 roku.

„Pozwolę wszystkim innym malować wzajemne powiązania”, powiedział dyrektor Buck Showalter. „Niektóre rzeczy się zdarzają, po prostu mówisz: „Naprawdę? Żartujemy o bogach baseballu, ale czasami nie wiem.

Mets pojawili się w poważnych tarapatach na szczycie 10. miejsca, kiedy Marlinowie natychmiast zdobyli przewagę jako krótka historia Francisco LindorBłąd rzutu kamieniem Johna Bertie pozwolił biegaczowi zdobyć bramkę z drugiej bazy. Ale Thomas Nido Następnie wybrał Bertiego z drugiej bazy i rzucił nim w poprzek diamentu, mimo że zdawał sobie sprawę z małego prawdopodobieństwa wyłączenia go. Mimo że rzut Nido był spóźniony, Lindor trafił na Bertiego, który stracił równowagę i wypadł z worka.

„W pałacu uczono nas, aby zawsze rzucać piłką” — powiedział Nido. „Nigdy nie wiadomo, co może się stać na drugim końcu”.

W rzeczywistości pieniądze. dystansColin HoldmanPrzeżył tę rundę bez problemu, uderzając Mets dwa razy z rzędu, aby otworzyć dno dziesiątej. Potem przyszedł chaos. Dwoma uderzeniami Nido uderzył w softball poniżej trzeciej linii bazowej, uwalniając się pod rękawicą Briana Andersona, aby umożliwić biegaczowi.Mark Kanhazaliczyć.

następująca mieszanka,Brandon Nemo, kolekcjoner uderzył z powrotem na wzgórze. Długo biegnąc ciężko zza pola karnego, Nemo był nowoczesnym ucieleśnieniem podstawowej gry w Flushing, tylko zwiększając swój wysiłek, gdy zobaczył melonika Tannera Scotta kołyszącego się na piłce. Osiągnął elitarną prędkość wyścigową 29,9 stóp na sekundę, zbliżając się do pierwszej bazy.

W desperacji Scott wyrzucił piłkę, dając Nido łatwą drogę do domu.

„Na początku biegałem bardzo ciężko, więc nie musiałem robić nic innego” – powiedział Nemo. „[I] naprawdę [tried] Wywierać presję i biegać tak szybko, jak to możliwe, aby sytuacja była jak najlepsza.

Gdy Metowie płynęli z ich legowiska do eskadry Nemo, prawie można było usłyszeć westchnienia i jęki Hernandeza słyszane z daleka. Hernandez, jedenastokrotny Złoty Glover, był dumny ze swojej zdolności nie tylko do wykonywania podstaw swojej pozycji, ale także do wykorzystywania błędów drugiej drużyny. Mets 2022 często wygląda na zbudowany na swoim podobieństwie, chwytając dodatkowe bazy i zmuszając kluby do płacenia za swoje błędy. Sobota, baza pierwszego człowiekaDom AlonsoDosłownie pojawił się nawet na boisku jako Hernandez, ubrany w strzemiona w stylu lat 80. i sportowe wąsy.

„Dobrze zdaję sobie sprawę z tego, co ma na myśli” – powiedział Alonso, który wziął udział w pierwszym wyścigu Mets w czwartej rundzie. „To wiele znaczy dla tej organizacji, zwłaszcza dla byłych graczy. Jest tak samo ugruntowany, jak jeden z tych facetów. Kiedy myślisz o mistrzach Mets z przeszłości, liczba 17 oczywiście dzwoni”.

Następnie Showalter śmiał się z epizodycznej natury sytuacji – że w dniu Hernandeza Mets nie tylko wygrali War of Basics, ale także związali grę z małym bębnem poniżej linii bazowej (trzeci). Żartował, że pozwoli mediom użyć własnych słów do narysowania paraleli, co dzisiaj nie wydaje się trudne. Przynajmniej niektóre z głównych sukcesów w Nowym Jorku były zasługą Showaltera, który głosi przyziemność w sposób, w jaki nie robili tego poprzedni reżyserzy. Lindor, który również przyszedł, nazwał to „mentalnością Bucka”.

READ  Zegar tyka od decyzji Deshauna Watsona w NFL

Oczywiście mentalność Hernandeza była pierwszą, którą Showalter dobrze rozpoznał. Tej wiosny upewnił się, że powita Hernandeza w klatce podczas BP, wierząc, że ważne jest, aby jego gracze częściej wchodzili w interakcje z jednym z najlepszych graczy wszech czasów. Hernandez odwzajemnił przysługę podczas swojego przemówienia przed meczem w sobotę, nazywając 2022 Mets jednym z najważniejszych wydarzeń w niedawnej pamięci franczyzy.

„Chciałem to udowodnić i powiedzieć, że jest to zespół, z którym należy się liczyć” – powiedział Nemo. „Zdecydowanie chcieliśmy spróbować to wyrzucić”.