20 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Tytani wypuszczają LT Taylora Lewana

Tytani wypuszczają LT Taylora Lewana

Tytani postępują zgodnie ze swoimi przewidywaniami Taylora Lewana początek. Po dziewięciu sezonach w Tennessee zadeklarował lewy wślizg Pro Bowl (tłum Biznes z chłopcami Odtwórz podcast Świergot) został wyznaczony na wolnego agenta.

Chociaż Lewan początkowo sugerował, że obniżka płac może być dla niego drogą do pozostania z Tytanami, wydaje się, że obie strony się rozchodzą. Lewan powiedział, że rozważy przejście na emeryturę poza sezonem. Nie wiadomo jeszcze, czy trzykrotny Pro Bowler planuje zagrać w 10. sezonie, ale Tytani stworzą kolejną potrzebę wzdłuż linii ofensywnej ze środową umową.

[RELATED: Titans To Cut WR Robert Woods]

Według weterana korespondenta Tytanów, Paula Koharskiego, możliwość uzyskania wspomnianego zwrotu ze zniżką jest nadal badana (na Świergot), ale w tej chwili zespół ma kilka ruchomych elementów z przodu. Na razie ta wersja będzie dużą czapką.

Nie ma gwarancji na kontrakt dla RMB; Emisja zabrałaby 14,8 miliona dolarów z listy płac stanu Tennessee. Podczas gdy 31-letni obrońca był jednym z najlepszych lewych wślizgów w grze, kontuzje wykluczyły go z gry przez większość ostatnich kilku sezonów. Lewan opuścił 30 meczów od sezonu 2020.

Lewan podpisał pięcioletnie przedłużenie z Tytanami o wartości 80 milionów dolarów w 2018 roku. Był pierwszym graczem na linii O, który pomógł Darek Henryk do tytułu mistrzowskiego w 2019 roku. Lewan nie był w stanie odegrać znaczącej roli podczas drugich mistrzostw Henry’ego w biegu, wygrywając pięć meczów ACL w sezonie 2020, ale powraca, aby pomóc kontuzjowanym Gigantom zdobyć pierwsze miejsce w AFC . Nasiona w 2021 roku. W tym roku dotknął go przedłużający się problem z kolanem, a kolejne zerwanie ACL wykluczyło produkt Michigan w drugim tygodniu sezonu 2022.

Tytani ogólnie powołali Yuan XI i wybrali go w trakcie Rustona Websteraposiadanie GM. Johna Robinsona autoryzowane rozszerzenie; General Motors Nowy Tennessee Karthon biegł Zwolnienie jest podpisane. Chociaż Lewan znajduje się poza pierwszą dziesiątką w historii franczyzy pod względem gier rozpoczynanych przez ofensywnego liniowego, jego setny start jest szóstym w erze Tytanów. Tylko Michaela RossaI Benjiego OlsonaI Davida StewartaI Bena Jonesa I Brada Hopkinsa Zdobyli więcej startów z Tennessee wśród O-liniowych. Levan był najdłużej grającym zawodnikiem w obecnej drużynie Tytanów.

READ  Horford przechodzi do historii dzięki siedmiu celom za trzy punkty w trzecim meczu wygrywającym z Pacers

Tennessee ma już prawą straż Nate’a Davisa Jones jest u progu wolnej agencji i rozważa przejście na emeryturę po zakończeniu sezonu w IR. Jednak centrum weteranów zostało podpisane do 2023 roku. Wytnij Tennessee Rodgera Savolda ubiegłego roku i zastąpił go przede wszystkim poprzednim UDFA Aarona Breweraktóry mógłby zostać zatrzymany jako ograniczony wolny agent. Mikołaj Petit Frere, wybrany w trzeciej rundzie w 2022 roku, może zostać rozstrzygnięty prawym wślizgiem, ale Karthon i spółka będą mieli dużo pracy, aby ułożyć wokół niego linię. Dzięki ruchom Lewana i Woodsa będzie teraz więcej miejsca na to.