22 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Czy Lamar Jackson może siedzieć w 2023 roku?

Czy Lamar Jackson może siedzieć w 2023 roku?

Nic w sprawie statusu kontraktu Lamara Jacksona nie rozwinęło się w oczekiwany sposób. Tak więc jedyną wiarygodną prognozą na nadchodzące tygodnie jest oczekiwanie nieoczekiwanego.

Słuchacz #PFTPM zadał dzisiaj to pytanie: Czy istnieje scenariusz, w którym Lamar Jackson Może usiąść w 2023 roku?

Nie jest niczym niezwykłym, że gracz z marką franczyzową pomija cały sezon. Steelers ponownie uruchomili Le’Veon Bell w 2018 roku i położyli podwaliny pod wyjazd na otwarty rynek w 2019 roku — ponieważ ponowne nałożenie znacznika liczyłoby się jako trzecie nałożenie znacznika i znacznie wyższa oferta (zasadniczo , wysokiej klasy pieniądze rozgrywającego).

Dla Jacksona nie musi upaść zbyt wiele kostek domina, zanim dojdzie do punktu, w którym będzie musiał zdecydować, czy opuścić sezon.

Po pierwsze, strony nie dojdą do długoterminowego porozumienia przed 7 marca, czyli terminem nanoszenia znaku. Jest to możliwe, jeśli nie zostanie to określone w tym momencie.

Po drugie, wrony stosują znak uprzywilejowania. Jeśli wyegzekwują ekskluzywną wersję tagu, Jackson zagra dla Kruków lub dla nikogo, z wyjątkiem wymiany. Gdyby miał przesiedzieć rok, prawdopodobnie rozstałby się z 40 milionami dolarów lub więcej za jeden sezon piłkarski.

Gdyby Kruki zastosowały tag niewyłączności, oferta byłaby znacznie niższa – 32,416 miliona dolarów. Będzie miał okazję bawić się występami innych drużyn. Dowie się, czy inny zespół jest skłonny dać mu w pełni gwarantowany pięcioletni kontrakt, którego Kruki nie chcą. Jeśli nikt nie będzie w stanie podpisać z nim karty ofertowej ani przekonać go, by zgodził się na kontrakt, który podpisuje w ramach umowy handlowej, wróci do Kruków na roczny przetarg.

Więc co on zrobi? Może pominąć każdy program poza sezonem, obóz treningowy i program przedsezonowy bez kary pieniężnej. Może pojawić się na krótko przed rozpoczęciem sezonu zasadniczego i zarobić pełne 32,416 mln dolarów.

READ  Blue Jays przejmują Daultona Varsho od D-Backs dla Gabriela Moreno i Lourdes Gurriel Jr.

Albo może po prostu zdecydować, że nie będzie grał taką kwotą, przesunąć caddiego na 2024 rok i może przekonać Wrony, żeby go wymieniły. Lub powinien odsiedzieć drugi rok, a następnie zostać wolnym agentem w 2025 roku, jeśli Kruki nie będą chciały dać mu sygnału po raz trzeci.

Niezależnie od tego, w pewnym momencie Jackson będzie musiał podpisać z kimś kontrakt. Będzie musiał zaakceptować czyjąś najlepszą ofertę. I jeśli nie przyjmie najlepszej oferty Ravens do 7 marca, jest szansa, że ​​zobaczymy, co zrobią lub czego nie zrobią inne drużyny.

Jeśli nikt nie da mu tego, czego chce, Lamar może w końcu zdecydować, czy grać za 32,416 miliona dolarów – czy też nie grać wcale.